Proteín Myo Fusion Probiotic 2270 g - Gaspari

Výrobca: Gaspari
Hodnotenie:
80 %

Proteín Myofusion Probiotic je viaczložkový bezlepkový proteín so zmesou šiestich bielkovinových zdrojov. Obsahuje 24 g kvalitných bielkovín, 9g BCAA a 18 esenciálnych aminokyselínObsahuje aj probiotickú zmes Ganeden BC30, ktorá podporuje imunitu a trávenie. Tento chutný a krémový 61%-ný proteín neobsahuje aspartám.

Dlhodobo nedostupný
 

Myofusion Probiotic: viaczložkový proteín s krémovou konzistenciou

Proteín Myofusion Probiotic je viaczložkový proteín s veľmi silnou zmesou šiestich bielkovinových zdrojov. Keďže Gaspari Nutrition využíva len tie najlepšie zdroje bielkovín, každá porcia tak obsahuje 24 g kvalitných bielkovín podporujúcich budovanie svalov. Pre lepšiu účinnosť obsahuje aj patentovanú probiotickú zmes Ganeden BC30, ktorá podporuje imunitu a trávenie. Táto probiotická zmes je dosť silná a naozajstní športovci potrebujú nielen podporu pre svoje svaly, ale aj pre celkové zdravie a imunitný systém. A práve to sa stalo dôvodom vzniku Myofusion Probiotic. 

 

Tento nový proteín patrí medzi absolútnu špičku v tejto kategórií doplnkov pre športovcov. Ak ste priaznivcami lahodných, krémových, doslova až pudingových proteínových prípravkov, potom je MyoFusion Probiotic práve pre vás. Odporúčame ho mixovať v šejkri, kedže má hustejšiu konzistenciu.  V každej 1 jednej odmerke dodáte do tela 24g kvalitného viaczložkového proteínu a až 9g BCAA. Ideálny čas na tento proteín je pred a po tréningu, medzi jedlami alebo aj pred spaním. 

 myo fusion probiotic gaspari proteín

 

Proteín Myo Fusion Probiotic a jeho výhody

  • viaczložkový proteín, vhodný pred a po tréningu, medzi jedlami alebo pred spaním,
  • obsahuje pokročilú zmes zo 6 zdrojov bielkovín,
  • podporuje imunitný systém a trávenie,
  • viac ako 9g BCAA na podporu regenerácie,
  • až 18 esenciálnych aminokyselín,
  • chutný krémový proteín,
  • bezlepkový proteín,
  • bez aspartámu.

 myo fusion probiotic gaspari proteín

 

Zloženie

Myofusion Pro zmes (srvátkový proteínový koncentrát, proteínový koncentrát z tmavej ryže, srvátkový proteínový izolát, vaječný albumín, izolát mliečnych bielkovín, čiastočne hydrolyzovaný srvátkový proteín), glukózový polymér, taurín, L-glutamín, slnečnicový olej, kukuričný sirup, kazeinát sodný, Mono-a di glyceridy, fosfát di-draselný, fosforečnan vápenatý, sójový lecitín, tokoferoly, prírodné a umelé arómy, fosforečnan vápenatý, Xanthan Guma, celulóza guma, chlorid sodný, karagénan, škorica, lecitín, acesulfam draselný, sukralóza, laktáza, GanedenBC (Bacillus coagulans GBI-30 6086).

 

Dávkovanie

 Zmiešajte  1 odmerku s 180-240ml vody alebo 2 odmerky s 360-470ml vody alebo iným obľúbeným nápojom.

 

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty (príchuť vanilka)1 dávka (39 g)
Kalórie 150 kcal
   kalórie z tuku 20 kcal
Bielkoviny 24 g
Sacharidy 9 g
   z toho vláknina 1 g
   z toho cukry 3 g
Tuky 2 g
   z toho nasýtené 1 g
   z toho trans tuky 0 g
Cholesterol 55 mg
Sodík 100 mg
Vitamín A  
Vápnik  
Vitamín C  
Železo  

 

Upozornenie

Obsahuje mlieko a sójové prísady. Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva arašidy, pšenicu a vajcia.

Určené pre osoby staršie ako 15 rokov. Nevhodné pre dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (etiketu) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Uschovajte v suchu a pri teplote 5 – 25°C. Po otvorení spotrebujte do 90 dní.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Myo Fusion Probiotic 2270 g - Gaspari

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Myo Fusion Probiotic 2270 g - Gaspari
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 54,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 2270 g