Proteín Muscle Serum 900 g - ActivLab

Výrobca: ActivLab

Muscle Serum je srvátkový proteínový koncentrát, ktorý športovcom okrem 25g proteínu poskytuje aj 203 kalórií a 10 g sacharidov. Navyše, je obohatený o kreatín a taurín, vďaka čomu má silné anabolické účinky, zvyšuje efektivitu a výkon svalov. Poskytuje dva cenné zdroje sacharidov, glukózu a maltodextrín.

Dlhodobo nedostupný
 

Muscle Serum: srvátkový proteín obohatený o kreatín a taurín

Muscle Serum srvátkový proteínový koncentrát, ktorý športovcom poskytuje všetko nutné, čo potrebuje v období svalovej výstavby. Spája v sebe výhody gaineru, bielkovín a živín, ale je tiež obohatený o kreatín a taurín. Každá dávka Muscle Serum dodáva telu 203 kalórií, 25 g bielkovín a 10 g sacharidov.

 

Bielkoviny v Muscle Serum pochádzajú z najvyššej kvality, srvátkového proteínového koncentrátu - jedná sa o proteín s krátkou absorpciu. ako živiny boli pridané tiež dva cenné zdroje sacharidov - glukóza a maltodextrín - ktoré môžu byť rýchlo použité v energetických procesov. Pridaný je tiež kreatín a jeho transportér - taurín. Kreatín je látka so silným anabolickým účinkom a antioxidant. Príjem 3 g kreatínu denne zvyšuje efektivitu a výkon svalu.

 

muscle serum protein

 

Proteín Muscle Serum a jeho výhody

  • srvátkový proteínový koncentrát najvyššej kvality
  • výrazný nárast svalovej hmoty
  • prídavok kreatínu a taurínu

 

Zloženie

Srvátkový proteínový koncentrát, maltodextrín, kreatín monohydrát, taurín, glukóza, aróma, zahusťovadlo karboxymetylcelulóza, sladidlá: acesulfám-K a sukralóza, farbivo: karamel, amoniak.

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 50 g (2 odmerky) v 200 ml vody alebo mlieka. 2 krát denne. Napríklad pred tréningom, ihneď po tréningu alebo cez noc.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda)1 dávka (50 g)
Kalórie 203,5 kcal
Tuky 2,6 g
   z toho nasýtené tuky 1,7 g
Sacharidy 10 g
   z toho cukry 3,95 g
Bielkoviny 35 g
Soľ 0,15 g
Kreatín 3 g
Taurín 3 g

 

Upozornenie

Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu detí, v dobre uzavretom obale. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu pestrej stravy. Produkt obsahuje sóju a stopy mlieka, môže obsahovať stopy pšenice a orechov.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Muscle Serum 900 g - ActivLab

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Muscle Serum 900 g - ActivLab
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 15,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 900 g