Proteín Micro Whey Active Lactose Free - Self Omninutrition

Výrobca: Self OmniNutrition

Micro Whey Active Lactose Free je čistý proteínový izolát srvátky sladený stéviou. Obsahuje až 84% bielkovín a skvelé spektrum peptidov aminokyselín. Ideálny proteín pre všetkých ľudí s aktívnym životným štýlom. Obsahuje 100% srvátkový proteín a iba 0,3% tuku v jednej porcii. Výrobok je bez lepku a bez laktózy.

Dlhodobo nedostupný
 

Micro Whey Active Lactose Free: bezlepkový a bezláktózový 84%-ný izolát

Micro Whey Active Lactose Free je čistý izolát srvátkovej bielkoviny sladený stévioubez laktózy s amino peptidmi, určený pre obnovu a rast svalov. Srvátková bielkovina je najlepším zdrojom bielkovín. Obsahuje dokonalé spektrum aminokyselín pre potreby nášho tela. Početné štúdie preukázali výhody srvátkovej bielkoviny pre rast svalovej hmoty a upevnenie zdravia. Je obzvlášť vhodný pre použitie po tréningu s cieľom zlepšiť výkon a dlhodobé tréningové výsledky. Micro Whey Active Lactose Free je k dispozícii v 3 lahodných príchutiach, ktoré sa ľahko rozpúšťajú a skvelo chutia.


whey active lactose freeIdeálny proteín pre všetkých ľudí s aktívnym životným štýlom a prvou voľbou pre mnoho úspešných športovcov po viac ako desať rokov. Obsahuje 100% srvátkový proteín obohatený o aminokyseliny peptidov a iba 0,3% tuku v jednej porcii. Výrobok je bez lepkubez laktózy.


Micro Whey Active Lactose Free a jeho výhody

  • nízkotučný srvátkový proteínový izolát
  • až 84% bielkovín, 
  • len 3% sacharidov a  3% tukov
  • bez gluténu (lepku) a bez laktózy

 

Zloženie

Srvátkový proteínový izolát, GlyciPEP™ (glycín, L-alanín, L-lyzín), Emulgátor (E322), Aróma, Sladidlá (sukralóza, E950).

 

Dávkovanie

Zmiešajte 30 g prášku (1 odmerku) v  300 ml vody a pretrepte po dobu asi 30 sekúnd. Užívajte po tréningu a kedykoľvek podľa potreby na doplnenie bielkovín.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 502 kJ / 120 kcal
Bielkoviny 26 g
Sacharidy 0,9 g
Tuky 0,9 g
Aminokyselinový profilv 100 g
Alanín 4,9 g
Izoleucín 5,8 g
Leucín 12,9 g
Valín 5,4 g
Lyzín 9,9 g
Metionín 2,3 g
Fenylalanín 3,7 g
Treonín 5,5 g
Tryptofán 3 g
Cystín 1,9 g
Arginín 3,8 g
Kyselina asparagová 11,6 g
Kyselina glutámová 17,7 g
Glycín 2,1 g
Histidín 2 g
Prolín 5,3 g
Serín 5,7 g
Tyrozín 4 g

 

Upozornenie

Obsahuje glykozidy steviolu. Nevhodné počas tehotenstva a dojčenia. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať používať produkt a poradiť sa s lekárom. Nie je určené osobám do 18 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste.Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Micro Whey Active Lactose Free - Self Omninutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Micro Whey Active Lactose Free - Self Omninutrition
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 36,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie N/A