Just Whey - GymBeam

Hodnotenie:
93 % of 100
93 % (1599)
Výrobca: GymBeam

Just Whey je viaczložkový srvátkový proteín vyrobený z mlieka voľne sa pasúcich kráv. Obsahuje funkčnú kombináciu srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu, vďaka čomu má v organizme skvelú využiteľnosť. Navyše je ľahko stráviteľný, a to aj zásluhou pridaného komplexu tráviacich enzýmov Digezyme®. Ľahko tak pomôže s príjmom bielkovín, ktoré sú dôležité pre rast a udržanie svalovej hmoty aj normálneho stavu kostí.

 

Skladom
23,95 €

Just Whey - viaczložkový srvátkový proteín z mlieka voľne sa pasúcich kráv, s tráviacimi enzýmami pre lepšiu vstrebateľnosť

Just Whey je srvátkový viaczložkový proteín, ktorý efektívne pomôže s doplnením bielkovín po tréningu aj kedykoľvek inokedy počas dňa. Jadro produktu tvorí unikátna kombinácia srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu. Ide tak o ľahko stráviteľný proteín so skvelou využiteľnosťou v organizme. Vďaka kombinácii použitých proteínov obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny v ideálnom pomere, vrátane BCAA na čele s leucínom. Ten má zo všetkých aminokyselín najväčší anabolický potenciál. Obsiahnuté bielkoviny sú navyše pomaly aj rýchlo vstrebateľné, čo zaistí efektívne zásobovanie svalových buniek aminokyselinami.

 

Iste vás poteší aj fakt, že výroba tohto proteínu rešpektuje prírodu a berie do úvahy aj životné podmienky zvierat. Pochádza totiž iba z mlieka voľne sa pasúcich kráv, ktoré sa kŕmia trávou (grass fed cows). Vďaka tomu má také mlieko o niečo priaznivejší nutričný profil v porovnaní s mliekom kráv, ktoré sa živia kŕmnou zmesou. Pre čo najlepšiu stráviteľnosť a využiteľnosť obsiahnutých živín nájdete v zložení aj ananásový enzým bromelaín a komplex tráviacich enzýmov DigeZyme, ktorý pomáha s trávením obsiahnutých bielkovín, mliečneho cukru (laktózy) a tukov.

 

Vďaka 74,8 % zastúpeniu bielkovín tak v jednej dávke prijmete funkčné množstvo 22,4 g bielkovín, ktoré prispievajú k rastu aj ochrane svalovej hmoty. Okrem toho podporujú udržanie normálneho stavu kostí. Z týchto vlastností budú najviac profitovať športovci aj ďalší aktívni jedinci. Tí spravidla potrebujú zvýšiť príjem bielkovín, aby si zaistili dostatok stavebného materiálu (aminokyselín) na obnovu a regeneráciu tréningom poškodených svalov.

Tento proteín je vhodný aj počas chudnutia, kedy sa potreba bielkovín spravidla zvyšuje pre účinnejšiu ochranu svalov pred ich spálením na energiu. Počas diéty tiež oceníte aj ďalšie vlastnosti proteínu. Bielkoviny sú totiž užitočné aj v navodení pocitu sýtosti a taktiež sa spájajú so schopnosťou znížiť chuť na sladké. V jednej porcii proteínu Just Whey prijmete iba 1,7 g tuku a 1,8 g cukru, takže ľahko zapadne do redukčného jedálnička. Zvýšené nároky na príjem bielkovín nemusia mať iba športovci a ľudia, ktorí sa snažia schudnúť. Často sa to týka aj starších osôb a jedincov, ktorí prechádzajú rekonvalescenciou po zranení. Aj tým môže proteín pomôcť pokryť zvýšenú potrebu tejto živiny.

 

V zložení nájdete aj starostlivo vybrané vitamíny a minerálne látky, ktorých príjem je dôležitý pre celkové zdravie. Patrí k nim napríklad vitamín B6, ktorý podporuje reguláciu hormonálnej aktivity, čo je nevyhnutné pre zdravie a optimálny športový výkon. Zároveň prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Tento vitamín navyše pomáha udržať správnu činnosť imunitného systému, ktorý je naším ochranným štítom. Pridaný horčík je zase dôležitý pre normálnu funkciu svalov a taktiež prispieva k normálnej syntéze bielkovín. Ďalej sme nezabudli ani na zinok, ktorý podporuje udržanie zdravej hladiny testosterónu v krvi, ktorý sa považuje za hlavný anabolický hormón.

Užívanie proteínu Just Whey je ľahké a ponúka širokú škálu využitia. Vďaka skvelej chuti a výbornej rozpustnosti sa dá po rozmiešaní s vodou či nízkotučným mliekom užívať samotný. V takej forme je ideálny napríklad po tréningu pre čo najrýchlejšie naštartovanie regenerácie. Nemusíte sa ale obávať ho pridať aj do jedál, a tým ich obohatiť o potrebné bielkoviny.

 

Výborný je napríklad v kaši, smoothies, jogurte alebo ako súčasť zdravého dezertu. Môžete si vybrať z celého radu príchutí, ktoré sú vyladené do posledného detailu. Príjemným bonusom je tiež fakt, že v nich nájdete iba prírodné arómy a farbivá. Za zmienku stojí napríklad príchuť čučoriedkový jogurt obsahujúci prášok z lyofilizovaných čučoriedok, ktorý proteínu prepožičia autentickú chuť a vôňu. Niekomu ale môže vyhovovať aj variant bez príchuti, ktorý neobsahuje sladidlá a hodí sa aj do slaných jedál.

 

Proteín Just Whey pomôže s rastom svalov, ich ochranou počas diéty a podporou spaľovania tuku. Vďaka svojmu univerzálnemu využitiu ľahko zapadne do vášho zdravého životného štýlu.

Just Whey a jeho výhody

 • viaczložkový srvátkový proteín
 • je vyrobený z mlieka voľne sa pasúcich kráv
 • tvorí ho srvátkový koncentrát, izolát a hydrolyzát
 • má 74,8 % podiel bielkovín
 • v jednej porcii obsahuje 22,4 g bielkovín
 • obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny vrátane BCAA
 • ideálny na doplnenie bielkovín
 • podporuje rast a ochranu svalovej hmoty
 • má skvelú vstrebateľnosť a je ľahko stráviteľný
 • obsahuje vybrané vitamíny a minerálne látky
 • podporuje funkciu svalov a udržanie zdravých kostí
 • má pozitívny vplyv na optimálnu hladinu testosterónu v krvi
 • prispieva k zníženiu únavy
 • pomáha udržiavať správnu funkciu imunity
 • má skvelú chuť a výbornú rozpustnosť
 • obsahuje iba prírodné arómy a farbivá
 • obohatí kašu a ďalšie jedlá o kvalitné bielkoviny
 • vhodný pre športovcov a ďalších aktívnych jedincov
 • hodí sa po tréningu aj kedykoľvek inokedy v priebehu dňa

 

Zloženie

Príchuť čokoládový milkshake: Sušený srvátkový proteínový koncentrát, sušený srvátkový proteínový izolát, sušený srvátkový proteínový hydrolyzát, odtučnené kakao, aróma, minerálne látky (magnézium citrát, oxid zinočnatý), vitamíny (vitamín E - tokoferyl acetát, vitamín B6 - pyridoxín hydrochlorid), DigeZyme® - zmes tráviacich enzýmov, bromelaín, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Príchuť vanilková zmrzlina: Sušený srvátkový proteínový koncentrát, sušený srvátkový proteínový izolát, sušený srvátkový proteínový hydrolyzát, aróma, farbivo (kurkumín), minerálne látky (magnézium citrát, oxid zinočnatý), vitamíny (vitamín E - tokoferyl acetát, vitamín B6 - pyridoxín hydrochlorid), DigeZyme® - zmes tráviacich enzýmov, bromelaín, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Príchuť biela čokoláda kokos: Sušený srvátkový proteínový koncentrát, sušený srvátkový proteínový izolát, sušený srvátkový proteínový hydrolyzát, odtučnené kakao, aróma, minerálne látky (magnézium citrát, oxid zinočnatý), vitamíny (vitamín E - tokoferyl acetát, vitamín B6 - pyridoxín hydrochlorid), DigeZyme® - zmes tráviacich enzýmov, bromelaín, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Príchuť slaný karamel: Sušený srvátkový proteínový koncentrát, sušený srvátkový proteínový izolát, sušený srvátkový proteínový hydrolyzát, aróma, soľ, minerálne látky (magnézium citrát, oxid zinočnatý), vitamíny (vitamín E - tokoferyl acetát, vitamín B6 - pyridoxín hydrochlorid), DigeZyme® - zmes tráviacich enzýmov, bromelaín, karamel, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Príchuť bez príchuti: Sušený srvátkový proteínový koncentrát, sušený srvátkový proteínový izolát, sušený srvátkový proteínový hydrolyzát, minerálne látky (magnézium citrát, oxid zinočnatý), vitamíny (vitamín E - tokoferyl acetát, vitamín B6 - pyridoxín hydrochlorid), DigeZyme® - zmes tráviacich enzýmov, bromelaín.

Príchuť čučoriedkový jogurt: Sušený srvátkový proteínový koncentrát, sušený srvátkový proteínový izolát, sušený srvátkový proteínový hydrolyzát, lyofilizované čučoriedky - prášok 3 %, aróma, minerálne látky (magnéziumcitrát, oxid zinočnatý), vitamíny (vitamín E - tokoferyl acetát, vitamín B6 - pyridoxín hydrochlorid), DigeZyme® - zmes tráviacich enzýmov, bromelaín, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Príchuť banán: Sušený srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový hydrolyzát, lyofilizovaný banán - prášok 3 %, aróma, minerálne látky (horečnaté soli kyseliny citrónovej, oxid zinočnatý), vitamíny [vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid)], DigeZyme® (alfa-amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), bromelaín, farbivo (beta karotén), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (30 g) proteínu v 200 – 300 ml vody a konzumujte. Užívajte 1 – 3x denne na doplnenie bielkovín kedykoľvek počas dňa.

 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 100 g 30 g (1 odmerka) *RI (30 g)
Energia 1601 kJ/ 377 kcal 480 kJ/ 113 kcal 5,7 %
Tuky 5,6 g 1,7 g 2,4 %
- z toho nasýtené mastné kyseliny 4 g 1,2 g 6 %
Sacharidy 6,6 g 2 g 0,8 %
- z toho cukry 6 g 1,8 g 2 %
Bielkoviny 74,8 g 22,4 g 44,8 %
Soľ 0,51 g 0,15 g 2,5 %
Horčík 60,7 mg 18,2 mg 4,9 %
Zinok 26,6 mg 8 mg 80 %
Vápnik 447 mg 134 mg 16,8 %
Draslík 466 mg 140 mg 7 %
Fosfor 279 mg 83,7 mg 12 %
Vitamín E 66,7 mg 20 mg 166,7 %
Vitamín B6 16,6 mg 4,98 mg 355,7 %
DigeZyme® 267 mg 80 mg -
Bromelain 167 mg 50 mg -

*Referenčná hodnota príjmu u priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

 

Aminokyselinový profil v 100 g
Kyselina asparágová 10,8 g
Kyselina glutámová 15,3 g
Alanín 4,47 g
Arginín 4,47 g
Cystín 2,5 g
Glycín 1,76 g
Histidín 1,4 g
Isoleucín 6,2 g
Leucín 9,77 g
Lyzín 7,59 g
Metionín 1,86 g
Fenylalanín 3,05 g
Prolín 5,07 g
Serín 3,6 g
Treonín 5,74 g
Tyrozín 2,53 g
Tryptofán 1,75 g
Valín 6,01 g

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Alergény: Alergény sú zvýraznené tučným písmom v zložení produktu.

Detail produktu
EAN 8586025953177
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Hlavná kategória Srvátkové koncentráty
Metóda spracovania proteínu koncentrát
Zdroj proteínov srvátka
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy nie
Vegetariánsky áno
Vegánsky nie
Zmes zmes
Forma práškový
Skupina príchute ovocie
HS kód 21061080: -- Ostatné
Výška 22.50 cm
Šírka 13.50 cm
Dĺžka 13.50 cm
Brutto váha 1.13 kg
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO áno
Počet kusov v balení 1 ks
Počet kusov na palete 315 ks
Netto váha 1.00 kg
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Ostatné kategórie Proteíny
Na chudnutie
Proteíny na rast svalov
Srvátkové whey proteíny
Srvátkové izoláty
Ponuka pre fitness centrá
Darčeky
Viaczložkové srvátkové proteíny
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Budovanie svalovej hmoty

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Just Whey - GymBeam
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Just Whey - GymBeam
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

93 %
93 %
Priemer z 1599 hodnotení

Celkové hodnotenie overených nákupov

94 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100 %
Nerozumiem recenziam, kde odsudzuju tento protein koli sukraloze. Ved si staci zakupit "Unflavored". Ja sukralozu tiez nemusim: Je otazne ci sukraloza je vhodna v potravinach, skor asi nie, kedze sa ani v prirode nevyskytuje. Unflavored je fajn...Striedam tento protein s hrachovým proteínovým izolátom a som spokojny.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

20 %
cokoladovy milkshake odpad...skuste svedsky protein a toto si v zivote nekupite

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Skladom
1000 g banán
(3) 
100%
23,95 €
Skladom
1000 g čokoládový milkshake
(634) 
91%
23,95 €
Skladom
1000 g slaný karamel
(297) 
89%
23,95 €
Skladom
1000 g bez príchute
(173) 
85%
23,95 €
Skladom
1000 g vanilková zmrzlina
(464) 
92%
23,95 €
Skladom
1000 g biela čokoláda kokos
(469) 
84%
23,95 €
Skladom
1000 g čučoriedkový jogurt
(169) 
82%
23,95 €
Skladom
2000 g banán
(3) 
100%
40,95 €
Skladom
2000 g čokoládový milkshake
(634) 
91%
40,95 €
Skladom
2000 g slaný karamel
(297) 
89%
40,95 €
Skladom
2000 g bez príchute
(173) 
85%
40,95 €
Skladom
2000 g vanilková zmrzlina
(464) 
92%
40,95 €
Skladom
2000 g biela čokoláda kokos
(469) 
84%
40,95 €
Skladom
2000 g čučoriedkový jogurt
(169) 
82%
40,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď
1. Otázka:
Just whey vanilkova zmrzlina
Just whey vanilkova zmrzlina
Dobrý deň. Prečo po pridaní proteinu do ryžovej kaše či tvarohu, a podobne, sa zmeni celé jedlo na vodnaté?
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Just whey vanilkova zmrzlina
Odpoveď:
Dobrý deň, vodnatosť musí byť spôsobená pridaním väčšieho množstva tekutiny. Z práškového proteínu sa jedlo netvorí vodnatým.
Je pre Vás táto otázka užitočná?
2. Otázka:
Dostupnosť
Dostupnosť
Bude ešte dostupná príchuť: white chocolate coconut
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Dostupnosť
Odpoveď:
Dobrý deň, skladom bude už tento týždeň :)

Andrea, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?
3. Otázka:
Užívanie
Užívanie
Dobrý deň, počas tréningových dní užívam ihneď po tréningu jednu dávku Just Whey a večer jednu dávku True Whey. Cez netréningové dni užívam v priebehu dňa tiež jednu dávku Just Whey a večer True Whey. Je to v poriadku ? Ďakujem pekne
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Užívanie
Odpoveď:
Dobrý deň, áno je to v poriadku, pokiaľ potrebujete doplniť bielkoviny aj v netréningový deň. Užívanie proteínu nie je viazané na tréningový proces. Je potrebné ho užívať vždy ak je nedostatok bielkovín v strave. Ak je však vaša strava bohatá na bielkoviny, v takom prípade nie je potrebné ho dopĺňať.

Ladislav, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?
4. Otázka:
Je vhodny aj pre zeny?
Je vhodny aj pre zeny?
Dobry den,
chcela by som sa spytat ci tento protak moz uzivat aj zeny a ci zinok ovplyvni skor testosteron alebo estrogen u zien?

Dakujem za odpoved
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Je vhodny aj pre zeny?
Odpoveď:
Dobrý deň, áno, tento proteín je vhodný aj pre ženy. Zinok v organizme ovplyvňuje množstvo procesov (je to antioxidant, ovplyvňuje imunitu, kvalitu kože...), nielen tvorbu testosterónu. Zinok ovplyvňuje produkciu pohlavných hormónov tým spôsobom, že napomáha normálnej funkcii niektorých enzýmov v metabolických dráhach tvorby pohlavných hormónov. Nefunguje to teda tak, že by vyšší príjem zinku znižoval/zvyšoval ich hladiny. Preto sa nemusíte báť, že by zinok Vašu tvorbu pohlavných hormónov negatívne ovplyvnil.
Je pre Vás táto otázka užitočná?
5. Otázka:
Oxid zinočnatý
Oxid zinočnatý
Dobry deň , chcem sa spýtať prečo je v proteine oxid zinočnatý ,ktorý citujem Wikipédiu :"Oxid zinočnatý (ZnO) alebo zinková bieloba je biely pigment používaný v maliarstve.Ako maliarsky pigment je často znečistený zvyškami zinku z výroby, alebo je zmiešaný s lacnejšími bielymi pigmentami, ako barit, krieda, sadra alebo hlinka." Alebo je tiež používaný v kozmetike mydlach dezodrantoch tak prečo by ho ľudia mali do prdele jesť niaku kriedu?
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Oxid zinočnatý
Odpoveď:
Dobrý deň, oxid zinočnatý sa používa najmä v zdravotníctve a kozmetike. Wikipédia nie je spoľahlivý zdroj informácií, zinok má aj iné použitia.

Andrea, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?

Položky 36 až 40 z celkového počtu 56