Proteín Carnivor - MuscleMeds

Hodnotenie:
100 % of 100
100 % (4)
Výrobca: musclemeds

Carnivor je vôbec prvý beef hovädzí proteín na svete. V 1 odmerke (37 g) má až 23 g čistého proteínu. Má o 350% väčšiu koncentráciu proteínu ako hovädzí steak, navyše neobsahuje tuk, cholesterol ani sacharidy. Má anabolické a antikatabolické účinky, podporuje nárast svalovej hmoty a sily. 

Dlhodobo nedostupný

CARNIVOR: prvý beef hovädzí proteínový izolát

Carnivor je prvý izolát z hovädzej bielkoviny na svete, ktorý je dokonca viac koncentrovaný ako srvátka. Má o 350% vyššiu koncentráciu aminokyselín, ktoré budujú svaly ako steak zo sviečkovice. Navyše, neobsahuje tuk, cholesterol, ani sacharidy. Jednou z najväčších výhod, ktoré ponúka hovädzie mäso je vysoký obsah kreatínu, a je to jeden z najlepších prírodných zdrojov kreatínu. V prípade, že chcete svalové bnky naplniť kreatínom a rozbehnúť tak anabolické procesy na maximum, využite prírodne vysoký obsah kreatínu v Carnivore. 

 

Carnivor prvý hovädzí beef protein izolát

 

Možno ste už počuli o tom, že aj keď proteín svalovú hmotu zväčšuje, veľké množstvo bielkovín môže paradoxne znížiť ich rast, pretože látky, akou je napríklad amoniak, nie sú správne neutralizované. Práve Carnivor vďaka technológii ANTR (Anabolická retencia dusíka) tomu zabraňuje, pretože recykluje aminokyseliny k ich spätnému využitiu pribudovaní svalovej hmoty, zabraňuje hromadeniu toxických látok a minimalizuje uvoľňovanie amoniaku. 
 
 

Prečo sa rozhodnúť pre Carnivor s ANRT?

ANTR je špeciálna zmes a prielomom u doplnkov, ktoré budujú svalovú hmotu. Ako sme už vyššie spomínali, bielkoviny sú mimoriadne dôležité v procese rastu svalovej hmoty, no môžu sa ukázať ako limitujúci faktor rastu, prostredníctvom jednoduchého mechanizmu. Väčšie množstvo bielkoviny totiž znamená väčšiu produkciu amoniaku a ten, pokiaľ nie je riadne neutralizovaný, spomaľuje rozvoj hmotnosti. ANRT využíva moderné technológie na neutralizáciu amoniaku a zvýšenie podielu anabolických aminokyselín v krvnom obehu. Obsahuje látky, ako GKG (glutamín alfa-ketoglutarát), OKG (ornitín alfa-ketoglutarát), AKG (alfa-ketoglutarát) a alfa-ketoizokapronian. Vďaka tomu obsahuje asi 20x viac kreatínu ako hovädzí steak.
 

Carnivor proteín


 
Aj história ukázala, že silný muž od nepamäti potreboval hovädzie mäso ako stavebný materiál pre svoje svalstvo. Starovekí bojovníci, grecki altéti, športovci alebo gladiátori denne konzumovali množstvo hovädzieho mäsa pre zvýšenie sily, svalovej hmoty a kapacity na bojicku. Carnivor preto pokracuje v tejto tradícii. 
 
 

Pre koho je Carnivor určený?

Carnivor je izolovaný proteín vhodný pre každého, mužov aj ženy, ktorí dbajú na kvalitný zdroj bielkovín pre telo a nárast svalovej hmoty, sily. Je vhodný ako suplement aj na náročné tréningy, ktoré si vyžadujú anabolizáciu.

 

Carnivor a jeho výhody:

  • prvý hovädzí izolát na svete,
  • 350% koncetrovanejší než srvátka a hovädzí steak,
  • 20-krát viac kreatínu než steak,
  • obsahuje obrovské množstvo aminokyselín, ktoré budujú svalovú hmotu,
  • má vysoký obsah BCAA,
  • minimalizuje hromadenie amoniaku v tele,
  • recykluje aminokyseliny,
  • podporuje rast svalovej hmoty,
  • podporuje rast sily,
  • má anabolické a antikatabolické účinky.
 

Zloženie

Príchuť čokoláda - CARNIVOR-BPI™ (hydrolyzovaný hovädzí proteínový izolát, kreatín monohydrát, BCAA (L-Leucín, L-Valín, L-Izoleucín), technológie Retencie anabolického dusíka ™ medziprodukty: GKG (Glutamín-Alfa-Ketoglutarát), OKG (Ornitín-Alfa-Ketoglutarát), AKG (Alfa-Ketoglutarát) a KIC (Alfa-Ketoizokaproát)], maltodextrín,kakao, prírodné a umelé arómy, soľ, kremík, acesulfám draselný, xantánova guma, slnečnicový lecitín, sukralóza, protipeniaca látka.

Príchuť čokoláda arašidové maslo - CARNIVOR-BPI™ (hydrolyzovaný hovädzí proteínový izolát, kreatín monohydrát, BCAA (L-Leucín, L-Valín, L-Izoleucín), technológie Retencie anabolického dusíka ™ medziprodukty: GKG (Glutamín-Alfa-Ketoglutarát), OKG (Ornitín-Alfa-Ketoglutarát), AKG (Alfa-Ketoglutarát) a KIC (Alfa-Ketoizokaproát)], maltodextrín,kakao, čiastočne odtučnené arašidy, prírodné a umelé arómy, soľ, kremík, acesulfám draselný, zmes gúm (celuózová guma, xantánova guma, kagagénan), slnečnicový lecitín, sukralóza, protipeniaca látka

Príchuť vanilka karamel -  CARNIVOR-BPI™ (hydrolyzovaný hovädzí proteínový izolát, kreatín monohydrát, BCAA (L-Leucín, L-Valín, L-Izoleucín), technológie Retencie anabolického dusíka ™ medziprodukty: GKG (Glutamín-Alfa-Ketoglutarát), OKG (Ornitín-Alfa-Ketoglutarát), AKG (Alfa-Ketoglutarát) a KIC (Alfa-Ketoizokaproát)], maltodextrín, prírodné a umelé arómy, soľ, kremík, acesulfám draselný, slnečnicový lecitín, sukralóza, protipeniaca látka.

Príchuť jahoda - CARNIVOR-BPI™ (hydrolyzovaný hovädzí proteínový izolát, kreatín monohydrát, BCAA (L-Leucín, L-Valín, L-Izoleucín), technológie Retencie anabolického dusíka ™ medziprodukty: GKG (Glutamín-Alfa-Ketoglutarát), OKG (Ornitín-Alfa-Ketoglutarát), AKG (Alfa-Ketoglutarát) a KIC (Alfa-Ketoizokaproát)], maltodextrín, prírodné a umelé arómy, soľ, kremík, acesulfám draselný, slnečnicový lecitín, sukralóza, protipeniaca látka, červená repa (farbivo), kyselina citrónová. FD&C Red 40.  

Príchuť fruit punch - CARNIVOR-BPI™ (hydrolyzovaný hovädzí proteínový izolát, kreatín monohydrát, BCAA (L-Leucín, L-Valín, L-Izoleucín), technológie Retencie anabolického dusíka ™ medziprodukty: GKG (Glutamín-Alfa-Ketoglutarát), OKG (Ornitín-Alfa-Ketoglutarát), AKG (Alfa-Ketoglutarát) a KIC (Alfa-Ketoizokaproát)], maltodextrín, prírodné a umelé arómy, soľ, kremík, acesulfám draselný, slnečnicový lecitín, sukralóza, protipeniaca látka, kyselina citrónová. FD&C Red 40 (farbivo v príchuti fruit punch).

Príchuť cookies cream - CARNIVOR-BPI™ (hydrolyzovaný hovädzí proteínový izolát, kreatín monohydrát, BCAA (L-Leucín, L-Valín, L-Izoleucín), technológie Retencie anabolického dusíka ™ medziprodukty: GKG (Glutamín-Alfa-Ketoglutarát), OKG (Ornitín-Alfa-Ketoglutarát), AKG (Alfa-Ketoglutarát) a KIC (Alfa-Ketoizokaproát)], čokoládové sušienky (pšenočná múka, cukor, palmový olej, karamel, kukuričný sirup, kakao spracované alkáliami, soľ, prášok do pečiva (hydrogenuhličitam sodný)) maltodextrín, prírodné a umelé arómy, xantńová guma, oxid titaničitý, acesulfám draselný, sukralóza, protipeniaca látka.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku proteínu s 180-230 ml studenej vody a premiešajte.

Tabuľka nutričných hodnôt 

Nutričné hodnoty (čokoláda)1 odmerka (36,4 g)
Kalórie 120 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 7 g
   z toho cukry 0 g
   vláknina 2 g
Bielkoviny 23 g
Železo 1,6 mg
Sodík 370 mg
Draslík 230 mg

 

Nutričné hodnoty (čokoláda arašidové maslo)1 odmerka (36 g)
Kalórie 120 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 5 g
   z toho cukry 0 g
   vláknina 2 g
Bielkoviny 23 g
Sodík 320 mg
Draslík 120 mg

Nutričné hodnoty (vanilka karamel)1 odmerka (34.2 g)
Kalórie 120 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 7 g
   z toho cukry 0 g
Bielkoviny 23 g
Sodík 300 mg
Draslík 60 mg

Nutričné hodnoty (jahoda)1 odmerka (32 g)
Kalórie 110 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 4 g
   z toho cukry 0 g
Bielkoviny 23 g
Sodík 150 mg
Draslík 60 mg

Nutričné hodnoty (fruit punch)1 odmerka (32,3 g)
Kalórie 110 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 4 g
   z toho cukry 0 g
Bielkoviny 23 g
Sodík 150 mg
Draslík 60 mg
Nutričné hodnoty (cookies cream)1 odmerka (32,5 g)
Kalórie 110 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 5 g
   z toho cukry 0 g
Bielkoviny 23 g
Sodík 160 mg

Upozornenie

Určené ako doplnok výživy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Prípravok je vhodný pre ľudí s intoleranciou laktózy. 

 

Detail produktu
EAN 891597002160
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Hlavná kategória Hovädzie beef proteíny
Metóda spracovania proteínu hydrolyzát
Zdroj proteínov hovädzie
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy nie
Vegetariánsky áno
Vegánsky nie
Zmes zmes
Forma práškový
Vyrobené v Spojené štáty
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Výška 28.00 cm
Šírka 19.00 cm
Dĺžka 19.00 cm
Brutto váha 1.00 kg
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Počet kusov v balení 4 ks
Počet kusov na palete 120 ks
Netto váha 1.81 kg
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Ostatné kategórie Proteíny
Proteíny na rast svalov

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Proteín Carnivor - MuscleMeds
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Proteín Carnivor - MuscleMeds
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

100 %
100 %
Priemer z 4 hodnotení
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie overených nákupov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100 %
podla mojho mlstneho jazycka je to asi najlepsie co som mal a skusil som toho fakt vela, prijemna nenanutena chut cokolady, este lepsia rozpustnost ked si ho nechate odstat par minut a potom znova zatrepat, mozno trosku viac peni ale chutovo je naozaj vyborny, nevyhoda je ze ho musim objednavat dost v predstihu kedze ide ako teple rožky

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Balenie (g) Príchuť Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď
1. Otázka:
Alergia
Alergia
Je tento protein vhodny ked mam alergiu na mliecnu bielkovinu?(nie silnu..)
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Alergia
Odpoveď:
Dobry den, ano, tento protein je vhodny pre ludi s intoleranciou a alergiou na laktozu alebo mliecnu bielkovinu.

Ladislav, tím GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?