Proteín Breakfast 1000 g - ActivLab

Výrobca: ActivLab

Proteín Breakfast je raňajkový proteín, ktorý má optimálny pomer bielkovín (21,9g) a sacharidov s prídavkom horčíka a guarany. Obsahuje srvátkový proteínový koncentrát (WPC), mnoho BCAA a zdrojom sacharidov sú ryžové a ovsené vločky. Je vhodný pre tých, ktorí chcú zvýšiť objem svalovej hmoty a svoju silu, či vytvarovať svoju postavu.

Proteín Breakfast: zdravé a výdatné raňajky s prídavkom horčíka a guarany

Proteín Breakfast je proteín ideálny na raňajky, ktorý má optimálny pomer bielkovín a sacharidov s prídavkom horčíka a guarany. Pri tomto raňajkovom proteíne bol použitý srvátkový proteínový koncentrát (WPC), ktorý je zdrojom bielkovín s najvyššou biologickou hodnotou, je bohatý na aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA). Zdrojom sacharidov v produkte sú ryžové a ovsené vločky spolu s komplexom jednoduchých a zložitých cukrov. Produkt je vhodný pre všetkých, ktorí majú za cieľ zvýšiť objem svalovej hmoty a svoju silu, či vytvarovať správne svoju postavu.

protein breakfast na raňajky

Proteín Breakfast a jeho výhody

• je zdrojom WPC proteínu
  • je bohatý na BCAA
  • zdrojom sacharidov sú ryžové a ovsené vločky
  • pomáha tvarovať postavu
  • zvyšuje objem a silu
  • ideálne zdravé raňajky

Príchuť čokoláda: Maltodextrín, srvátkový proteínový koncentrát (26 %), glukóza, ovsené vločky, ryžové vločky, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, Xantánová guma, aróma, uhličitan horečnatý, emulgátor: sójový lecitín, extrakt z guarany (Paullinia Cupana), sladidlo: acesulfám draselný, prírodná čokoládová aróma.

Príchuť lesné ovocie: Maltodextrín, srvátkový proteínový koncentrát (26 %), glukóza, ovsené vločky, ryžové vločky, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, Xantánová guma, aróma, uhličitan horečnatý, emulgátor: sójový lecitín, extrakt z guarany (Paullinia Cupana), sladidlo: acesulfám draselný, farbivo: červená repa.

Príchuť jahoda: Maltodextrín, srvátkový proteínový koncentrát (26 %), glukóza, ovsené vločky, ryžové vločky, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, Xantánová guma, aróma, uhličitan horečnatý, emulgátor: sójový lecitín, extrakt z guarany (Paullinia Cupana), sladidlo: acesulfám draselný, farbivo: červená repa.

Príchuť vanilka kokos: Maltodextrín, srvátkový proteínový koncentrát (26 %), glukóza, ovsené vločky, ryžové vločky, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, Xantánová guma, aróma, uhličitan horečnatý, emulgátor: sójový lecitín, extrakt z guarany (Paullinia Cupana), sladidlo: acesulfám draselný, prírodná vanilková aróma, prírodná kokosová aróma.

Príchuť jogurt - čerešňa: Maltodextrín, srvátkový proteínový koncentrát (26 %), glukóza, ovsené vločky, ryžové vločky, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, Xantánová guma, aróma, uhličitan horečnatý, emulgátor: sójový lecitín, extrakt z guarany (Paullinia Cupana), sladidlo: acesulfám draselný, farbivo: červená repa.

100 g (4 zarovnané odmerky) rozpustite v 200 ml vody alebo odtučneného mlieka, najlepšie v šejkri. Užívajte ako alternatívu k raňajkám. Balenie obsahuje 10 porcií.

Nutričné hodnoty (všetky príchute) v 100 g
Energetická hodnota 1577 kJ / 372 kcal
Tuky 2,2 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 g
Saharidy
66 g
- z toho cukry 12 g
Bielkoviny 22 g
Soľ 1 g
Horčík 120 mg
Výťažok z guarany 100 mg
- z toho kofeín
22 mg

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.
Obsahuje mliečne deriváty, môže obsahovať stopové množstvá vajec, sóju, pšenicu, zeleru a horčice.

Hlavná kategória Náhrada stravy
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Metóda spracovania proteínu koncentrát
Zdroj proteínov srvátka
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
HS kód 21069098: --- Ostatné
Forma práškový
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Ostatné kategórie Proteíny
Gainery a sacharidy
Rýchle sacharidy
Srvátkové whey proteíny
Fitness jedlo

Recenzie od zákazníkov Proteín Breakfast 1000 g - ActivLab

Prezeráte si:Proteín Breakfast 1000 g - ActivLab

Super nič lepšie som nemala. Skvelá chuť cherry jogurt. Ľahko rozmiešatelné ideálne keď nestíham. Fakt pecka

tento produkt je viac cukor ako protein...

Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
čokoláda
lesné ovocie
jahoda
vanilka kokos
jogurt čerešňa
Chcem sa spytat
Dobry den ako sa prosim pripravuje tento produkt tento protein breakfast
Chcem sa spytat
Dobrý deň, odporúčame dodržiavať dávkovanie uvedené na webe - 100 g (4 zarovnané odmerky) rozpustite v 200 ml vody alebo odtučneného mlieka, najlepšie v šejkri. Užívajte ako alternatívu k raňajkám.