Proteín Animal Whey 1810 g - Universal Nutrition

Výrobca: Universal Nutrition

Animal Whey je vysoko kvalitný srvátkový proteín, ktorý je zmesou mikrofiltrovaného izolátu a ultrafiltrovaného koncentrátu srvátkovej bielkoviny. Každá dávka (33g) poskytuje 25 g proteínu. V jednej dávke obsahuje len 1g tuku a 4g sacharidy. Obsahuje aj rad tráviacich enzýmov, takže sa ľahko strávi a vstrebe každý gram z vysoko kvalitných bielkovín.

Dlhodobo nedostupný
 

Animal Whey - zmes srvátkových proteínov obohatená o tráviace enzýmy

Animal Whey je vysoko kvalitný srvátkový proteín, ktorý je určený k jedinému účelu - pochutnať si a aby boli vaše svaly v najlepšom stave. Pri výrobe Animal Whey bol použitý mikro-filtrovaný izolát srvátkovej bielkoviny a ultra-filtrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny. Je dôležité podotknúť, že množstvo izolátu srvátkovej bielkoviny v balení dominuje. Každá dávka (33g) produktu poskytuje 25 g proteínu.

 

Medzi hlavné výhody tohto produktu patrí obsah tukov 1 g a 4 g sacharidov v jednej porcii (z toho len 1 g cukru). Animal Whey neobsahuje žiadne plnivá k zlepšeniu profilu bielkovín! Obsahuje aj rad tráviacich enzýmov, takže budete mať všetko, čo potrebujete, aby ste ho mohli ľahko stráviť a vstrebať každý gram z vysoko kvalitných bielkovín.

 Animal Whey

 

Animal Whey a jeho výhody

  • Obsahuje zmes proteínov, s rôznou rýchlosťou vstrebávania
  • Fantastické príchute
  • 25 g bielkovín v jednej porcii
  • Obohatený o tráviace enzýmy

 

Zloženie

Animal Whey Protein Blend [Cross Flow Micro Filtered izolát srvátkovej bielkoviny, Ultra filtrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (mlieko)], prírodné a umelé príchute, celulózová guma, xantánová guma, karagenan, lecitín (sójový), chlorid sodný, acesulfám draselný, sukralóza, animal srvátka Blend tráviacich enzýmov (papaín, bromelaín).

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku Animalt Whey™ s 2-3 dcl mlieka alebo vody.  V tréningové dni užite 2 alebo viac porcií po tréningu alebo kedykoľvek je potrebný zvýšený príjem bielkovín. Pre výraznejšiu chuť, použite o niečo menej tekutiny pri miešaní Animal Whey™.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 odmerka (32,84 g)
Kalórie 125 kcal
   z tuku 9 kcal
Tuky 1 g
   z toho nasýtené tuky 0,5 g
   z toho trans tuky 0 g
Sacharidy 4 g
   z toho vláknina 3 g
   z toho cukry 1 g
Bielkoviny 25 g
Cholesterol 35 mg
Sodík 110 mg
Čiastky v jednej porcii
Vitamín A 0 %
Vitamín C 0 %
Vápnik 15 %
Železo 5 %
Fosfor 10 %
Horčík 8 %
Meď 2 %
Chlór 0 %
Riboflavín 13 %
Draslík 8 %

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Animal Whey 1810 g - Universal Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Animal Whey 1810 g - Universal Nutrition
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 59,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 1810 g