Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Proteín Animal Whey 1810 g - Universal Nutrition

Animal Whey je vysoko kvalitný srvátkový proteín, ktorý je zmesou mikrofiltrovaného izolátu a ultrafiltrovaného koncentrátu srvátkovej bielkoviny. Každá dávka (33g) poskytuje 25 g proteínu. V jednej dávke obsahuje len 1g tuku a 4g sacharidy. Obsahuje aj rad tráviacich enzýmov, takže sa ľahko strávi a vstrebe každý gram z vysoko kvalitných bielkovín.

Dlhodobo nedostupný

Animal Whey - zmes srvátkových proteínov obohatená o tráviace enzýmy

Animal Whey je vysoko kvalitný srvátkový proteín, ktorý je určený k jedinému účelu - pochutnať si a aby boli vaše svaly v najlepšom stave. Pri výrobe Animal Whey bol použitý mikro-filtrovaný izolát srvátkovej bielkoviny a ultra-filtrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny. Je dôležité podotknúť, že množstvo izolátu srvátkovej bielkoviny v balení dominuje. Každá dávka (33g) produktu poskytuje 25 g proteínu.

 

Medzi hlavné výhody tohto produktu patrí obsah tukov 1 g a 4 g sacharidov v jednej porcii (z toho len 1 g cukru). Animal Whey neobsahuje žiadne plnivá k zlepšeniu profilu bielkovín! Obsahuje aj rad tráviacich enzýmov, takže budete mať všetko, čo potrebujete, aby ste ho mohli ľahko stráviť a vstrebať každý gram z vysoko kvalitných bielkovín.

  Animal Whey

 

Animal Whey a jeho výhody

  • Obsahuje zmes proteínov, s rôznou rýchlosťou vstrebávania
  • Fantastické príchute
  • 25 g bielkovín v jednej porcii
  • Obohatený o tráviace enzýmy

 

Zloženie

Animal Whey Protein Blend [Cross Flow Micro Filtered izolát srvátkovej bielkoviny, Ultra filtrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (mlieko)], prírodné a umelé príchute, celulózová guma, xantánová guma, karagenan, lecitín (sójový), chlorid sodný, acesulfám draselný, sukralóza, animal srvátka Blend tráviacich enzýmov (papaín, bromelaín).

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku Animalt Whey™ s 2-3 dcl mlieka alebo vody.  V tréningové dni užite 2 alebo viac porcií po tréningu alebo kedykoľvek je potrebný zvýšený príjem bielkovín. Pre výraznejšiu chuť, použite o niečo menej tekutiny pri miešaní Animal Whey™.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 odmerka (32,84 g)
Kalórie125 kcal
   z tuku9 kcal
Tuky1 g
   z toho nasýtené tuky0,5 g
   z toho trans tuky0 g
Sacharidy4 g
   z toho vláknina3 g
   z toho cukry1 g
Bielkoviny25 g
Cholesterol35 mg
Sodík110 mg
Čiastky v jednej porcii
Vitamín A0 %
Vitamín C0 %
Vápnik15 %
Železo5 %
Fosfor10 %
Horčík8 %
Meď2 %
Chlór0 %
Riboflavín13 %
Draslík8 %

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Animal Whey 1810 g - Universal Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Animal Whey 1810 g - Universal Nutrition
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené štáty
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Proteín Animal Whey 1810 g - Universal Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď