Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Proteín 100% Whey Advanced - MuscleTech

Výrobca: MuscleTech

100% Whey Advanced proteín obsahuje srvátkové peptidy a izoláty, ktoré zaručia dokonalú vstrebateľnosť a stráviteľnosť. Srvátkové peptidy majú jednu z najvyšších biologických hodnôt zo všetkých typov proteínov. Tento proteín obsahuje až 25 g bielkovín v dávke, má vysoký podiel BCAA a glutamínu. Použité suroviny maximalizujú syntézu bielkovín a podporujú rast svalov.

Dlhodobo nedostupný

100% Whey Advanced - proteín so srvátkovými peptidmi a izolátom, ktorý má vysokú biologickú hodnotu a výbornú stráviteľnosť

100% Whey Advanced proteín obsahuje srvátkové peptidy a izoláty, ktoré zaručia dokonalú vstrebateľnosť a stráviteľnosť, veľmi ľahkú rozpustnosť a veľké množstvo aminokyselín BCAA, ktoré sú základnou stavebnou jednotkou svalov. A čo viac, srvátkové peptidy majú jednu z najvyšších biologických hodnôt (BV) zo všetkých typov proteínov. Táto hodnota udáva, ako dobre sa proteín do tela vstrebáva a je ním využitý. Použité suroviny maximalizujú syntézu bielkovín - čo svalom umožní rýchly Jumpstart - proces rastu svalov!

  100% Whey Advanced proteín muscle tech

 

Proteín 100% Whey Advanced a jeho výhody

  • kombinuje srvátkové peptidy a izoláty
  • je vynikajúcim zdrojom bielkovín
  • obsahuje až 25 g bielkovín v dávke
  • má vysokú biologickú hodnotu
  • má vysoký obsah BCAA a glutamínu
  • podporuje rýchlejšiu regeneráciu
  • maximalizuje syntézu bielkovín
  • podporuje rast svalovej hmoty
  100% Whey Advanced proteín muscle tech
 

Zloženie

Zmes bielkovín (srvátkové peptidy, izolát srvátkových bielkovín, izolát srvátkových bielkovín 97%), koncentrát srvátkových bielkovín, kakao (u príchute čokoláda), prírodné a umelé arómy, zmes gúm (celulózová guma, xantanová guma, karagenan), soľ , sukralóza, acesulfam draselný.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (35 g) v 180 ml studenej vody. Užívajte medzi hlavnými jedlami a pred a po cvičení.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (34 g)
Kalórie 130 kcal
Kalórie z tuku 25 kcal
Tuky 2 g
   z toho nasýtené tuky 1,5 g
Cholesterol 70 mg
Sacharidy 3 g
   z toho cukry 2 g
Bielkoviny 25 g
Vápnik 95 mg
Sodík 125 mg

 

Upozornenie

Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Po otvorení spotrebujte do 120 dní. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.

Alergénové upozornenie: Obsahuje mlieko, sóju. Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, orechy, sezam, arašidy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Recenzie od zákazníkov

Proteín 100% Whey Advanced - MuscleTech

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín 100% Whey Advanced - MuscleTech
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Proteín 100% Whey Advanced - MuscleTech

Napíšte otázku
Napísať odpoveď