PVL Prísady na varenie

Prísady na varenie od výrobcu PVL je kategória, v ktorej nájdete všetko potrebné pre vaše fitness recepty. Široký výber cestovín, bezkalorických omáčok, sladidiel a ochucovadiel či olejov, pomocou ktorých bude vaše jedlo zdravé a chutné.

Nízkokalorické cestoviny bez cukru, laktózy či soli oceníte pri bežnej konzumácii, ale aj v diéteBezkalorické omáčky a sirupy zas oživia chuť vašich obľúbených jedál, a to bez pridania zbytočných kalórií, sacharidov a tukov. Sladidlá a ochucovadlá slúžia na dodanie chuti a osladenie jedál a nápojov, ako sú proteínové nápoje, smoothies, jogurty, palacinky, dezerty, a dokonca aj mäso. V kategórii oleje nájdete rôzne druhy olejov, ktoré sú vhodné na varenie, pečenie, grilovanie či do studenej kuchyne.

Zobraziť viac
Kategória neobsahuje žiadne produkty.