Predtréningový stimulat Legend 140 g - Cutler Nutrition + šejker a arginin ZADARMO

Legend je profesionálny predtréningový stimulant, ktorý vám dodá energiu a nakopne vás na tréning už v priebehu niekoľkých minút. Taktiež zvyšuje rýchle a pomalé svalové vlákna, prostredníctvom vyváženého pomeru kľúčových aminokyselín. Je skutočným fenoménom v budovaní svalov, sily a brutálnej rýchlosti! Staňte sa legendou!

32,95 €

28,95

Nie je na sklade

 

Legend je unikátny predtréningový stimulant a skutočný fenomén v budovaní svalovej hmoty

Legend je profesionálny predtréningový stimulant, ktorý pôsobí na dvoch úplne rôznych platformách. Prvá z nich je CNS - stimulačná cesta, ktorý vám dodá okamžitú energiu a nakopne vás na poriadny tréning, a to už v priebehu niekoľkých minút. Druhá je prostredníctvom pomoci potenciálne zvýšiť rýchle a pomalé svalové vlákna, a to prostredníctvom vyváženého pomeru kľúčových aminokyselín a derivátov. Skrátka, Legend je skutočným fenoménom v budovaní svalov, sily a brutálnej rýchlosti! Staňte sa legendou!

 

Legend predtréningový stimulant

 

Predtréningový stimulant Legend a jeho výhody

  • silný predtréningový stimulant
  • okamžite dodáva energiu
  • vyvážený pomer kľúčových aminokyselín
  • podporuje budovanie svalov, sily a rýchlosti

 

Zloženie

Maltodextrín, kyselina citrónová, prírodné a umelé príchute, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam-K, FD&C Red No. 40.

 

Dávkovanie

Užívajte iba v tréningové dni. 1 odmerku (5 g) zmiešajte s 2-3 dcl vody a vypite 15-30 minút pred tréningom, alebo podľa odporúčania kvalifikovaného zdravotného lekára.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť watermelon ice)1 dávka (5 g)
Niacín (ako nikotín amid)30 mg
CUTLER PRE-TRAINING MATRIX (Proprietary Blend)3750 mg
Kreatín (ako kreatín monohydrát, kratín HCl), TMG (trimetylglycín), Taurín, Kofeín (ako bezvodý kofeín), Beta-alaní (ako CarnoSyn), Plumbago zeylanica (koreň), Cullen corylifolium (semeno), Glutamín (ako tans-alanyl-glutamín), Rhizomatous iris

 

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Neužívajte viac ako osem po sebe nasledujúcich týždňov, potom by mala nasledovať 2 týždňová pauza. Tento produkt by nemali používať tehotné alebo dojčiace ženy. Pred začatím užívania tohto výrobku sa najprv poraďte s kvalifikovaným lekárom, najmä ak užívate lieky alebo plánujete otehotnieť. Uchovávajte výrobok a všetky doplnky mimo dosahu detí. Odporúčaná dávka tohto produktu obsahuje približne toľko kofeínu ako tri šálky kávy. Nekonzumujte kofeín v kombinácii z iných zdrojov, nepožívajte súčasne s kávou, čajom a doplnkami stravy alebo liekmi obsahujúcimi fenylefrín alebo kofeín. Príliš veľa kofeínu môže spôsobovať nervozitu, podráždenosť, nespavosť, a občas rýchly srdcový tep. Prestaňte používať ak sa objavia závraty, silné bolesti hlavy, búšenie srdca alebo zrýchlene dýchanie.

Recenzie od zákazníkov

ok
Recenziu zaslal(a) Juraj dňa 20.10.2016
Uz mesiac beriem vzdy pred tréningom a je to dobra nakopavacka skusal som aj ine ale tato je best of. Len cena trochu vyššia.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Legend
Recenziu zaslal(a) Jano dňa 23.9.2016
Nakopne poriadne a tiez chuti dobre, používam ju pred každým tréningom už 3 týždne a ešte stále cítim účinok. Ked som používal Jack3d tak som ho prestac cítiť asi po 2 týždňoch.
+ glutamín
-cena, ale to sa pri produktoch Cutler dá čakať
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
predtréningovka od Cutlera overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Dano dňa 9.9.2016
Kvalitná predtréningovka s dobrým zložením a vynikajúcou chuťou, bsahuje každú zložku, ktorú by ste v prémiovej predtréningovke očakávali. Jednoduché dávkovanie, skvelá rozpustnoť a chuť. Poriadne vás nažhavý pred tréningom a dosiahnete maximálny pocit napumpovania..odporúčam užívať s kofeínom
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Predtréningový stimulat Legend 140 g - Cutler Nutrition + šejker a arginin ZADARMO

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Predtréningový stimulat Legend 140 g - Cutler Nutrition + šejker a arginin ZADARMO

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
1.
blue raspberry ice
4
1 x
2.
grape blast
4
1 x
//Asynchronous click tracking code