Predtréningový stimulat Legend 140 g - Cutler Nutrition + šejker a arginin ZADARMO

Výrobca: Cutler Nutrition
Hodnotenie:
87 %

Legend je profesionálny predtréningový stimulant, ktorý vám dodá energiu a nakopne vás na tréning už v priebehu niekoľkých minút. Taktiež zvyšuje rýchle a pomalé svalové vlákna, prostredníctvom vyváženého pomeru kľúčových aminokyselín. Je skutočným fenoménom v budovaní svalov, sily a brutálnej rýchlosti! Staňte sa legendou!

Dlhodobo nedostupný
 

Legend je unikátny predtréningový stimulant a skutočný fenomén v budovaní svalovej hmoty

Legend je profesionálny predtréningový stimulant, ktorý pôsobí na dvoch úplne rôznych platformách. Prvá z nich je CNS - stimulačná cesta, ktorý vám dodá okamžitú energiu a nakopne vás na poriadny tréning, a to už v priebehu niekoľkých minút. Druhá je prostredníctvom pomoci potenciálne zvýšiť rýchle a pomalé svalové vlákna, a to prostredníctvom vyváženého pomeru kľúčových aminokyselín a derivátov. Skrátka, Legend je skutočným fenoménom v budovaní svalov, sily a brutálnej rýchlosti! Staňte sa legendou!

 

Legend predtréningový stimulant

 

Predtréningový stimulant Legend a jeho výhody

  • silný predtréningový stimulant
  • okamžite dodáva energiu
  • vyvážený pomer kľúčových aminokyselín
  • podporuje budovanie svalov, sily a rýchlosti

 

Zloženie

Maltodextrín, kyselina citrónová, prírodné a umelé príchute, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam-K, FD&C Red No. 40.

 

Dávkovanie

Užívajte iba v tréningové dni. 1 odmerku (5 g) zmiešajte s 2-3 dcl vody a vypite 15-30 minút pred tréningom, alebo podľa odporúčania kvalifikovaného zdravotného lekára.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť watermelon ice)1 dávka (5 g)
Niacín (ako nikotín amid) 30 mg
CUTLER PRE-TRAINING MATRIX (Proprietary Blend)3750 mg
Kreatín (ako kreatín monohydrát, kratín HCl), TMG (trimetylglycín), Taurín, Kofeín (ako bezvodý kofeín), Beta-alaní (ako CarnoSyn), Plumbago zeylanica (koreň), Cullen corylifolium (semeno), Glutamín (ako tans-alanyl-glutamín), Rhizomatous iris

 

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Neužívajte viac ako osem po sebe nasledujúcich týždňov, potom by mala nasledovať 2 týždňová pauza. Tento produkt by nemali používať tehotné alebo dojčiace ženy. Pred začatím užívania tohto výrobku sa najprv poraďte s kvalifikovaným lekárom, najmä ak užívate lieky alebo plánujete otehotnieť. Uchovávajte výrobok a všetky doplnky mimo dosahu detí. Odporúčaná dávka tohto produktu obsahuje približne toľko kofeínu ako tri šálky kávy. Nekonzumujte kofeín v kombinácii z iných zdrojov, nepožívajte súčasne s kávou, čajom a doplnkami stravy alebo liekmi obsahujúcimi fenylefrín alebo kofeín. Príliš veľa kofeínu môže spôsobovať nervozitu, podráždenosť, nespavosť, a občas rýchly srdcový tep. Prestaňte používať ak sa objavia závraty, silné bolesti hlavy, búšenie srdca alebo zrýchlene dýchanie.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulat Legend 140 g - Cutler Nutrition + šejker a arginin ZADARMO

Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulat Legend 140 g - Cutler Nutrition + šejker a arginin ZADARMO
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 32,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 140 g