Predtréningový stimulant Wod Crusher Fire Works 360 g - Scitec Nutrition

Výrobca: Scitec Nutrition
Hodnotenie:
80 %

Wod Crusher Fireworks je predtréningový stimulant, ktorý vás pripraví aj na ten najtvrdší tréning. Vďaka 10 aktívnym zložkám zaisťuje mentálnu koncentráciu a podporuje zvýšenie športového výkonu. Obsahuje aj značné množstvo vitamínu C, ktorý prispieva k správnej činnosti imunitného a nervového systému, tiež k tĺmeniu únavy a pocitu vyčerpanosti. Má vynikajúcu rozpustnosť a skvelá chuť!

Nie je na sklade
 

Wod Crusher FIREWORKS - predtréningový stimulant s 10 aktívnymi zložkami na podporu mentálnej koncentrácie a zvýšenie športového výkonu

Wod Crusher Fireworks je predtréningový stimulant, ktorý zaisťuje mentálnu koncentráciu a optimalizáciu jednotlivých dôležitých systémov až vďaka 10 cenným zložkám. Pri vyvíjaní FIREWORKS-u bolo najdôležitejším kritériom dosiahnutie funkčného zvýšenia športového výkonu. Charakteristikou produktu je vynikajúca rozpustnosť a skvelá chuť!


Fire Works

Formula neobsahuje kreatín, o jeho užívaní – presnom dávkovaní – sa môže užívateľ rozhodnúť sám. FIREWORKS možno na základe týchto skutočností považovať za naozaj mnohostrannú energizujúcu formulu. Produkt obsahuje aj značné množstvo vitamínu C, ktorý prispieva k správnej činnosti imunitného a nervového systému, tiež k tĺmeniu únavy a pocitu vyčerpanosti. Okrem toho napomáha pri zachovávaní normálnej činnosti imunitného systému počas tréningu a po ňom (tento pozitívny účinok možno dosiahnuť užitím plus 200 mg vitamínu C, nad odporúčanú dennú dávku príjmu vitamínu C)!

 

Wod Crusher Fireworks a jeho výhody

  • skvelý predtréningový stimulant z 10 atívnych zložiek
  • podporuje mentálnu koncentráciu
  • má vynikajúcu rozpustnosť a chuť
  • vysoký obsah Vitamínu C
  • zvyšuje funkčný športový výkon

 

 

Dávkovanie

Zmixujte 12 g s 400 ml studenej vody a vypite 30-60 minút pred tréningom alebo kedykoľvek, keď potrebujete stimuláciu a energiu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (12 g)
Kalórie 20 kcal
Sacharidy 5 g
   z toho cukry 5 g
Vitamín C 230 mg
Vitamín B3 2,6 mg
Kofeín 100 mg
FIREWORKS booster matrix3985 mg
Arginín Accelerator komplex2050 mg
L-Arginín hydrochlorid, alfaketoglutarát vápenatý
Carnitine Carrier Blend750 mg
Acetyl L-karnitín HCl, L-karnitín L-tartrát
“FIREWORKS” Auxiliary Complex1185 mg
Kyselina askorbová, cholín bitartrát, L-glutamín, nikotínamid, L-ornitín HCl

 

Ďalšie zložky

Dextróza, L-arginín HCl, príchute (malina, citrón), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), L-karnitín L-tartrát, L-glutamín, Acetyl L-karnitín HCl, L-ornitín HCl, kyselina askorbová, cholín bitartrát, umelé sladidlá (sukralóza, acesulfam K), kofeín bezvodý, Alfa-ketoglutarát vápnik, farbivá: (riboflavín), nikotínamid.

 

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Alergénové upozornenie: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vaječné bielka, lepok a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant Wod Crusher Fire Works 360 g - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant Wod Crusher Fire Works 360 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 17,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 360 g