Predtréningový stimulant Volt - Neon Sport

VOLT je predtréningový stimulant, ktorý je poháňaný zmesou 8 komplexných zložiek zabezpečujúcich vysokú koncentráciu, intenzitu a energiu. Obsahuje vysoké množstvo aminokyseliny Beta alanín a Agmatín sulfátu, ktoré posunú váš tréning na vyššiu úroveň. Podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje športový výkon - jednoducho, budete môcť trénovať dlhšie a tvrdšie. Neobsahuje žiaden cukor.

Cena od:

Cena od: 0

Nie je na sklade

 

Predtréningový stimulant VOLT s dvojitou dávkou Beta-Alanínu, ktorý vás dokonale pripraví na každý tréning; a ďalšími 7 stimulujúcimi zložkami

VOLT je predtréningový stimulant, ktorý je poháňaný zmesou stimulantov, ako kofeín, rhodiola, extrakt z olivového listu a reauvolfia. Kombinácia týchto zložiek zaručene zabezpečí vysokú koncentráciu, intenzitu a energiu, vďaka čomu posuniete svoje limity aj na najnáročnejšom tréningu. Jeho výhodou je, že obsahuje veľmi vysoké hodnoty beta-alanínu, dokonca dvojnásobné množstvo v porovnaní s ostatnými predtréningovými stimulantmi. Táto zázračná aminokyselina preukázateľne podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje športový výkon. Po užití Volt stimulantu sa môžete tešiť na známy (neškodný) pocit "mravčenia" a perfektné naštartovanie na tréning. Beta-alanín taktiež chráni hromadenie kyseliny mliečnej vo svaloch počas tréningu. Budete tak môcť cvičiť dlhšie a tvrdšie.

 

volt predtréningový stimulant neon sport

 

Volt od Neon Sport obsahuje tiež Agmatín sulfát, novú zložku, ktorá posunie váš tréning na úplne inú úroveň. Agmatín je vedľajším produktom aminokyseliny arginín, ktorá sa často vyskytujúce v NO produktoch. Aký je v tom rozdiel? Agmatíne je účinnejšia verzia, a preto vám umožní lepší prietok krvi do svalov, a tým aj ich lepšiu výživu. Budete mať svaly plné krvou ako nikdy predtým. Tento skvelý pomocník pred tréningom obsahuje vyvážený pomer ôsmich zložiek, vďaka čomu ponecháva konkurenciu za sebou. 

 

Volt a jeho výhody

  • silný a efektívny predtréningový stimulant
  • obsahuje unikátnu zmes 8 zložiek
  • obsahuje Agmatín sulfát
  • obsahuje 2x vyššie množstvo Beta-alanínu ako iné predtréningovky
  • zaisťuje lepší fokus a koncentráciu
  • zvyšuje hladinu energie
  • pripraví vás na tréning
  • redukuje hromadenie kyseliny mliečnej vo svaloch
 

Zloženie

Kyselina citrónová, kyselina jablčná, prírodné a umelé príchute, kremičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam draselný, oxid kremičitý, FD&C Red#40.

 

Dávkovanie

Zmiešajte jednu odmerku (5,3 g) s 200 ml studenej vody a užite 30 minút pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť watermelon)1 dávka (5,3 g)
Kalórie5 kcal
Sacharidy1 g
Cukry0 g
Vápnik20 mg
Volt Performance Matrix2,3 g
Beta-alanín, L-citrulín, Agmatín
Electric Energy Blend206 mg
Caffeine Anhydrous, Rhodiola Rosea Root Extract, Olive Leaf Extract, Rauwolfia Root extract, NADH

 

Upozornenie

Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Ak užívate lieky aj voľnopredajné, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom, alebo lekárnikom. Obsahuje kofeín. Ak pocítite negatívne vedľajšie účinky, prerušte užívanie produktu. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Predtréningový stimulant Volt - Neon Sport

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Predtréningový stimulant Volt - Neon Sport

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code