Predtréningový stimulant Thor - GymBeam

Hodnotenie:
83 % of 100
83% (326)
Výrobca: GymBeam

Predtréningový stimulant Thor je výborne rozpustná komplexná predtréningová zmes so starostlivo vybraným zložením. To je nabité látkami, ktoré ľudia vo svete športu vyhľadávajú na podporu efektívnejšieho prekrvenia svalov a zlepšenia výkonu. Spoľahlivo tak poslúži aj počas najnáročnejších tréningov, kde ho ocenia nielen profesionálni športovci, ale aj všetci ostatní, ktorí zo seba chcú dostať maximum.

Skladom
12,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 0,00 €

Predtréningový stimulant Thor - komplexná predtréningovka s obsahom stimulantov a ďalších účinných látok na podporu výkonu či efektívnejšie prekrvenie svalov

Predtréningový stimulant Thor je navrhnutý s cieľom maximálnej podpory efektívnejšieho prekrvenia svalov a zlepšenia športového výkonu. Patrí medzi komplexné predtréningové zmesi a jeho starostlivo vybrané zloženie otvára beta-alanín. Ten je známy svojim unikátnym mechanizmom pôsobenia, vďaka ktorému dokáže oddialiť nástup únavy a zvýšiť efektivitu športového výkonu. Oceníte to najmä v prípade vysoko intenzívnych výkonov, kedy môže pomôcť lepšie tolerovať náročný tréning a zvládnuť viac opakovaní v sérií či dlhšie šprintovať. 

 

S veľkým dôrazom na prekonávanie osobných rekordov však Thor obsahuje aj ďalšie zložky, medzi ktoré patrí neesenciálna aminokyselina L-citrulín DL-malát. Ako z názvu vyplýva, je naviazaná na malát (soľ kyseliny jablčnej) a samotný l-citrulín potom pôsobí ako prekurzor arginínu. Táto látka spolu s prítomným l-arginínom slúži ako substrát pre produkciu oxidu dusnatého (NO), ktorý rozťahuje cievy. Môže tak pomôcť k lepšiemu prekrveniu organizmu a zvýšeniu prietoku krvi najmä v pracujúcich svaloch. Vďaka tomu sa k svalovým bunkám dostane viac kyslíka a ďalších živín, ktoré sú nutné pre zlepšenie športového výkonu. Nesmieme však zabúdať ani na už spomínaný malát, na ktorý je v tomto prípade citrulín naviazaný. Ten môže mať vplyv na zníženie tvorby kyseliny mliečnej vo svaloch, ktorá úzko súvisí so znížením intenzity výkonu.   

 

S posunutím latky vašich športových úspechov môžu pomôcť aj prítomný kofeín s taurínom. Kofeín je najpopulárnejším stimulantom, ktorý dokáže nabudiť organizmus a maximalizovať váš fokus počas každého tréningu. Taurín býva často súčasťou energetických nápojov na oddialenie únavy a celkové povzbudenie. Potenciál celej zmesi Thora navyše znásobuje aj prítomnosť sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus) patriaceho medzi silné adaptogény. Ide o látky, ktoré dokážu pomôcť vysporiadať sa so stresom a lepšie sa na neho adaptovať. Zároveň sú vyhľadávané s cieľom podpory odolnosti organizmu a zvýšenia fyzickej výkonnosti. 

 

Ďalším z dielikov mozaiky k špičkovému športovému výkonu môže byť tiež prítomný glycerol monostearát. Ten totiž vyhľadávajú športovci s cieľom podpory hydratácie organizmu, ktorá je dôležitá pre optimálne fungovanie organizmu. S ňou navyše môže pomôcť aj voda, v ktorej prášok Thor rozmiešate. Efektívnu zmes navyše dopĺňa aj extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium), ktorý obsahuje synefrín. Ten môže pomôcť  zvýšiť rozklad tukov na energiu, a podporiť tak športový výkon aj spaľovanie tukov. Obsah aktívnych látok uzatvára vitamín B3, ktorý má vplyv na zníženie vyčerpania a únavy. Okrem toho prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. 

 

Predtréningový stimulant Thor je tak komplexné riešenie pre profesionálnych športovcov, ale aj fitness nadšencov, ktorí chcú zo seba na každom tréningu dostať len to najlepšie. Navyše je vhodný aj pre vegánov a rýchlo sa rozpúšťa vo vode či inej vašej obľúbenej tekutine. Stačí ho vypiť 20 minút pred tréningom a presvedčiť sa o jeho účinkoch na vlastných svaloch. 

Predtréningový stimulant Thor - GymBeam

Predtréningový stimulant Thor a jeho výhody

  • je výborne rozpustná predtréningová zmes so starostlivo vybraným zložením
  • je navrhnutý pre maximálnu podporu výkonu 
  • môže pomôcť k efektívnejšiemu prekrveniu a napumpovaniu svalov
  • dokáže oddialiť nástup únavy a zvýšiť efektivitu športového výkonu
  • obsahuje stimulant kofeín a taurín
  • podporuje odolnosť organizmu 
  • prispieva k lepšej hydratácii 
  • môže pomôcť zvýšiť rozklad tukov na energiu 
  • má vplyv na zníženie únavy a vyčerpania 
  • je vhodný aj pre vegánov 

 

Zloženie

Príchuť vodný melón: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), aróma, glycerol monostearát, farbivo (červená repa), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), extrakt ze sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (niacínamid), extrakt z pomarančovníku horkého HCl (Citrus aurantium) (80% synefrín).

Príchuť citrón-limetka: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, aróma, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), glycerol monostearát, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt ze sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (niacínamid), extrakt z pomarančovníku horkého HCl (Citrus aurantium) (80% synefrín).

Príchuť strawberry-kiwi: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, aróma, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), glycerol monostearát, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt ze sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), aróma, farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (niacínamid), extrakt z pomarančovníku horkého HCl (Citrus aurantium) (80% synefrín).

Príchuť mango maracuja: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), aróma, glycerol monostearát, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt ze sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), aróma, sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (niacínamid), farbivo (kurkumín), extrakt z pomarančovníku horkého HCl (Citrus aurantium) (80% synefrín).

Príchuť zelené jablko: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, aróma, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), glycerol monostearát, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt ze sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (niacínamid), extrakt z pomarančovníku horkého HCl (Citrus aurantium) (80% synefrín), farbivá (beta karotén,  briliantná modrá FCF).

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (7 g) s 200 ml vody a užite 20 minút pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (všetky príchute) 1 odmerka (7 g)
Beta-alanín 2000 mg
L-citrulín DL-malát 2:1 1300 mg
L-arginín alfa-ketoglutarát 1043 mg
Taurín 350 mg
Kofeín 294 mg
Extrakt zo sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 140 mg
Glycerol monostearát 140 mg
Vitamín B3 49 mg (306%*)
Extrakt z pomarančovníku horkého HCl (Citrus aurantium) 25 mg
- Synefrín 20 mg

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Vysoký obsah kofeínu (294 mg na 1 dávku). Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Osoby s ochorením srdca, obličiek, štítnej žľazy a hypertenziou by sa mali pred použitím poradiť so svojím lekárom. Skladujte v suchu pri teplotách do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Balenie obsahuje silica sáčok.

Detail produktu
Vyrobené v EU
Bez plastového obalu nie
Výška 9.00 cm
Šírka 10.50 cm
Dĺžka 10.50 cm
Brutto váha 0.29 kg
Skupina príchute ovocie
Počet kusov v balení 42 ks
Počet kusov na palete 1260 ks
Netto váha 0.21 kg
EAN 8586022217845
Bez umelých sladidiel nie
Štítky produktu Vegan
Bez GMO áno
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy nie
Vegetariánsky áno
Vegánsky áno
Zmes zmes
Forma práškový
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Hlavná kategória Predtréningové stimulanty
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty
Darčeky
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Zlepšenie výkonu
Bezlepkové produkty
Veganské produkty
Vegetariánske produkty

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Predtréningový stimulant Thor - GymBeam
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Predtréningový stimulant Thor - GymBeam
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

83%
83%
Priemer z 326 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie overených zákazníkov

89 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100 %
Takže thora som si objednal počas novoročného výpredaja za nejakých 8,95€, povedal som si, že skúsim či to niečo robí, aj keď od veľa ľudí som počul, že to je nič moc... ale bol som milo prekvapený, nie je to žiadny hardcore, po ktorom chceš ohýbať železo, ako niektoré americké predtréningovky, ale nemá ani žiadne dojazdy, po ktorých by som bol unavený a rozbitý na kašu. Celkovo super predtréningovka, nakopne presne tak akurát, za mňa spokojnosť a určite by som odporučil.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

20 %
Namiesto kvalitných účinných látok je najlacnejšia voľba napchať kopu kofeínu a alanínu, ktorý samozrejme pri väčšej dávke cítiť. Ľudia nezvyknutí na kofeín sa môžu predávkovať, takže opatrne. Nabudenie takmer žiadne, napumpovanie slabé (tu zase chýba viac AKG a Citrulín), neskutočne ťažko trávi, dokonca horšie ako od Musclepharm a to už je čo povedať. P.S. Skúšam všetky a recenzujem, pri európskych siahnite po Wreckage, pri amerických Mesomorph a Snake Bite.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
210 g zelené jablko
(12) 
83%
19,95 € 12,95 €
Skladom
210 g citrón limetka
(78) 
79%
19,95 € 12,95 €
Skladom
210 g mango marakuja
(75) 
84%
19,95 € 12,95 €
Skladom
210 g jahoda kiwi
(69) 
81%
19,95 € 12,95 €
Skladom
210 g vodný melón
(84) 
78%
19,95 € 12,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď
1. Otázka:
Anonymus
Anonymus
Dobrý deň chcel by som sa opýtať čo su tie sáčky vo vnútri toho? Ďakujem
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Anonymus
Odpoveď:
Dobrý deň, sáčok vo vnútri obsahuje silicu na pohltenie vlhkosti. Nie je určený na konzumáciu.

Viktória, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?
2. Otázka:
Thor
Thor
Pekný deň prosím vás môžem si dat thora spolu so syneprinom?
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Thor
Odpoveď:
Dobrý deň, kombinácia produktov je možná. Synefrín je spaľovač tukov, vďaka ktorému sa budete počas tréningu viac potiť a lepšie spaľovať. Thor je pretréningový stimulant, ktorý pomôže podať na tréningu lepší výkon. Pozorne si však prečítajte zloženie, nakoľko obsahuje kofeín, aby ste počas dňa neprijali kofeín aj z iných zdrojov a nedošlo k predávkovaniu.

Soňa, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?
3. Otázka:
Thor + creatin maca carnitine
Thor + creatin maca carnitine
Dobry deň,uzivam macu+tribulus rano vecer, creatin, protein, a l carnitin pred behanim, mozem zaradiť k tomuto aj pred tréningovku thor?
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Thor + creatin maca carnitine
Odpoveď:
Dobrý deň, áno, môžete užívať predtréningovku pred tréningom. Odporúčame začať s menšou dávkou.

Andrea, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?

Položky 6 až 8 z celkového počtu 8

Stránka