Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant Thor Fuel + Vitargo 600 g - GymBeam

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
88 %

Predtréningový stimulant Thor Fuel + Vitargo je nová formula silného predtréningového stimulantu Thor doplnená o Vitargo® - patentovaný sacharid, ktorý je výborným zdrojom rýchlej energie pre zvýšenie výkonu a doplnenie zásob glykogénu. Teraz ešte rýchlejšie dodáva energiu, nabudí, zbavuje únavy, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Pocíťte silu, nával energie a túžbu posúvať svoje hranice!  

 
Špeciálna cena 14,95 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

Thor Fuel + Vitargo: predtréningový stimulant doplnený o Vitargo®, s ktorým pocítite bojovnosť, nával energie a túžbu posúvať svoje hranice

Predtréningový stimulant Thor Fuel + Vitargo je nová formula hardcore predtréningového stimulantu Thor doplnená o Vitargo® - patentovaný sacharid, ktorý je výborným zdrojom rýchlej energie pre zvýšenie výkonu a doplnenie zásob glykogénu. V žalúdku zostáva krátky čas, preto nespôsobuje nadúvanie, pocit plnosti a nevoľnosť. Neviaže vodu z telesných zásob, naopak podporuje hydratáciu organizmu, pretože pracuje ako pumpa.

 

Thor okrem toho obsahuje overené a efektívne ingrediencie, ako Beta alanín, Arginín, L-Citrulín Malát, Taurín, kofeín a iné. Vďaka tomu stačí len 1 dávka tejto unikátnej formuly a vy budete do niekoľkých minút od užitia pripravený na akokoľvek tvrdý tréning. 

  

Bráni únave, nabudí, zlepší výkon a podporí aj svalovú vytrvalosť. Kofeínová zložka zvýši vašu koncentráciu a sústredenosť a ingrediencie, ako AAKG, vaše svaly napumpujú a zvýšia hladinu oxidu dusnatého. Prídavok Niacínu navyše zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. Ste pripravený na poriadnu dávku železa? Akonáhle užijete Thor, pocítite silu, bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice. Nič vám už nebude stáť v ceste! Uderte naozaj tvrdo s Thorovým kladivom!

  

Thor Fuel + Vitargo 600 g - GymBeam

  

Thor a jeho efektívne zložky

 • Beta Alanín je aminokyselina, ktorá prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Je skvelým blokátorom únavy, bráni hromadeniu kyseliny mliečnej v svaloch, čo umožňuje telu fungovať lepšie a dlhšie.
 • AAKG (Arginín-Alfa-Ketoglutarát) je forma arginínu, ktorá podporuje tvorbu rastového hormónu a inzulínu. Je hlavným donorom NO, preto zvyšuje produkciu oxidu dusnatého, prekrví a napumpuje svaly, zlepší vytrvalosť a transport živín do svalov.
 • Citrulín Malát je kombinácia aminokyseliny L-citrulín a malát, ktorá zvyšuje tvorbu energie, zlepšuje vytrvalosť a rezistenciu na únavu, zlepšuje regeneráciu a energetickú hladinu.
 • Taurín je neesenciálna aminokyselina, ktorá okrem hydratácie organizmu, zlepšuje mozgové funkcie, zvyšuje športovú výkonnosť, podporuje regeneráciu a rýchlejšie zotavenie, navyše podporuje spaľovanie tukov.
 • Glycerol Monostearát na zvýšenie objemu extracelulárnej tekutiny, drží vodu a spôsobuje maximálne napumpovanie svalov.
 • Sibírsky ženšen je bohatý na minerály a stopové prvky. Pôsobí regeneračne pri rýchlom fyzickom a psychickom vyčerpaní, podporuje regeneráciu a odolnosť organizmu voči nepriaznivým vplyvom prostredia, pomáha pri znižovaní krvného cukru a cholesterolu a zlepšovaní činnosti centrálnej nervovej sústavy.
 • Kofeín je psychoaktívny stimulant, ktorý stimuluje centrálny nervový systém, odvráti únavu, zvyšuje koncentráciu a energetickú hladinu.
 • Niacín, vo vode rozpustný vitamín B3, zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. Znižuje svalovú únavu a zvyšuje maximálnu svalovú pracovnú kapacitu.
 • Extrakt z horkého pomaranča (Citrus aurantium) podporuje najmä efektívne spaľovanie tukov, a to vďaka jeho účinným zložkám, ako Synefrín, N-methyltyramín, Tyramín, Hordemín a Octopamín. Zvyšuje metabolizmus, výdaj energie, zlepšuje cirkuláciu krvi a zvyšuje fyzický výkon.
 • Vitargo® je patentovaný sacharid s vysokou molekulárnou hmotnosťou, ktorý je výborným zdrojom energie pre zvýšenie výkonu a doplnenie zásob glykogénu. V porovnaní s dextrózou, maltodextrínom, alebo inými sacharidmi, je v športe lepšie využiteľný.

Predtréningový stimulant Thor a jeho výhody

 • hardcore predtréningový stimulant s patentovaným sacharidom Vitargo
 • obsahuje silne koncentrovanú formulu
 • podporuje zlepšenie výkonu a športovej výkonnosti
 • zlepšuje odolnosť a vytrvalosť svalov
 • bráni únave a nabudí na tréning
 • podporuje doplnenie zásob glykogénu
 • podporuje regeneráciu a zotavenie po tréningu
 • podporuje sústredenosť
 • neobsahuje kreatín

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (20 g) s 300 ml studenej vody a užívajte 20 minút pred tréningom. Po posúdení tolerancie môžete dávku zvýšiť na 2 dávky. Nikdy neprekračujte odporúčané dávkovanie v priebehu 24 hodín. Vzhľadom k tomu, že obsahuje kofeín, neodporúčame užívať večer a 5 hodín pred spánkom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (watermelon)1 dávka (20 g)
Energetická hodnota 187 kJ / 44 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené 0 g
Sacharidy 10 g
   z toho cukry 1 g
Bielkoviny 1 g
Soľ 0 g
Beta alanín 4000 mg
L-citrulín DL-malát 1:1 2600 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG) 1400 mg
Taurín 700 mg
Glycerol monostearát 400 mg
Extrakt z plodov pomarančovníku horkého (Citrus aurantium) 300 mg
- Synefrín 7 mg
Bezvodý kofeín 300 mg
Prášok z koreňa sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 200 mg
- Eleuterozidy 1 mg
Niacín (ako nikotínamid) 70 mg

 

Ostatné zložky

Príchuť Citrón-Limetka: Vitargo®, beta-alanín, L-citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-arginín, kalcium alfa-ketoglutarát), taurín, glycerol monostearát, extrakt z plodov pomarančovníku horkého (Citrus aurantium) (štandardizovaný na 2,33% synefrín), kofeín bezvodý, prášok z koreňa sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (štandardizovaný na 1% eleuterozidy), vitamín B3 (nikotínamid), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (beta karotén).

Príchuť Vodný melón: Vitargo®, beta-alanín, L-citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-arginín, kalcium alfa-ketoglutarát), taurín, glycerol monostearát, extrakt z plodov pomarančovníku horkého (Citrus aurantium) (štandardizovaný na 2,33% synefrín), kofeín bezvodý, prášok z koreňa sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (štandardizovaný na 1% eleuterozidy), vitamín B3 (nikotínamid), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (cviklová červená).

Príchuť Mango-Maracuja: Vitargo®, beta-alanín, L-citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-arginín, kalcium alfa-ketoglutarát), taurín, glycerol monostearát, extrakt z plodov pomarančovníku horkého (Citrus aurantium) (štandardizovaný na 2,33% synefrín), kofeín bezvodý, prášok z koreňa sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (štandardizovaný na 1% eleuterozidy), vitamín B3 (nikotínamid), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (beta karotén).

Príchuť Jahoda-Kiwi: Vitargo®, beta-alanín, L-citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-arginín, kalcium alfa-ketoglutarát), taurín, glycerol monostearát, extrakt z plodov pomarančovníku horkého (Citrus aurantium) (štandardizovaný na 2,33% synefrín), kofeín bezvodý, prášok z koreňa sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (štandardizovaný na 1% eleuterozidy), vitamín B3 (nikotínamid), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (cviklová červená).

 

Upozornenie

Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Je nevhodný pre tehotné a kojace ženy. V prípade, že máte jedno z nasledovných ochorení: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním, konzultujte užívanie tohto doplnku s vašim lekárom.

V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu, chlade a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke).

Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orechov. 

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant Thor Fuel + Vitargo 600 g - GymBeam

Globálne hodnotenie produktu

88 %
88 %
Priemer z 272 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

94,6 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
53 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
26 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Vyskúšal som tento produkt, musím povedať že nabudenie je veľké dal som si 1 odmerku a pocitoval som to krásne mravčenie. Samozrejme sústredenie je naozaj velké a "FOCUS" nabehne hneď do par minút. Po čase som zvýšil dávkovanie na 2 odmerky. Tento produkt som si zamiloval a aj on mna. Ešte mám na pár dávok ale určite si nabudúce objednám aspon 4 balenia pretože toto je to, čo som dlho hľadal!! Samozrejme na každého jedinca to pôsobí inak, my s nakopávačkou Thor sme sa našli a skvele sa doplname.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

40.0000 %
52 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
20 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Viete. Ak niekedy otestujete kvalitne pumpy. Budete mat ocakavania. Tato "pumpa" v podstate nieje zla. Ale nabudeny efekt je dosiahnuty inak a u mna to nieje sposob co chcem. Ocakavam od pumpy nabudenie, pocit sily, to ze pauzy budu mensie, naval adrenalinu a chut do cvicenia. Tato "pumpa" nefunguje na tomto principe mi pride. Jedine co som pocitil bola telesna teplota akoze dobre beriem, ale to palenie za usami, svrbenie. To bola az bolest. Myslel som si ze je to len nejaka prechodna cast alebo alergicka reakcia. Ale nie. Je to efekt tej "pumpy". Proste jej efekt "imituje" pocit nabudenosti. ... zobraziť všetko

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Predtréningový stimulant Thor Fuel + Vitargo 600 g - GymBeam

 1. 40%

  Martin

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Horsie
  Viete. Ak niekedy otestujete kvalitne pumpy. Budete mat ocakavania. Tato "pumpa" v podstate nieje zla. Ale nabudeny efekt je dosiahnuty inak a u mna to nieje sposob co chcem. Ocakavam od pumpy nabudenie, pocit sily, to ze pauzy budu mensie, naval adrenalinu a chut do cvicenia. Tato "pumpa" nefunguje na tomto principe mi pride. Jedine co som pocitil bola telesna teplota akoze dobre beriem, ale to palenie za usami, svrbenie. To bola az bolest. Myslel som si ze je to len nejaka prechodna cast alebo alergicka reakcia. Ale nie. Je to efekt tej "pumpy". Proste jej efekt "imituje" pocit nabudenosti. Dajte si nejaku americku. Alebo lepsiu EU pumpu a dajte si trening. A potom sa vratite k thoru. Uvidite presne moje myslienky. Skusal som aj double porciu ale jedine mi prislo zle/grc pri drepe ... (Recenzia je z osobneho pohladu. Nema urazat ani vnucovat myslienky) pekny den.
 2. 100%

  Tretí druch

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 3

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Výborna
  Vyskúšal som tento produkt, musím povedať že nabudenie je veľké dal som si 1 odmerku a pocitoval som to krásne mravčenie. Samozrejme sústredenie je naozaj velké a "FOCUS" nabehne hneď do par minút. Po čase som zvýšil dávkovanie na 2 odmerky. Tento produkt som si zamiloval a aj on mna. Ešte mám na pár dávok ale určite si nabudúce objednám aspon 4 balenia pretože toto je to, čo som dlho hľadal!! Samozrejme na každého jedinca to pôsobí inak, my s nakopávačkou Thor sme sa našli a skvele sa doplname.
 3. 100%

  Lukas

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 151

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  úplná topka!
  Thor s vitargom je skvelá predtréningovka. Oslovila ma hlavne cena tohto produktu, nakoľko som už vyskúšal viaceré predtréningovky, ktoré boli drahé a neúčinné. Thor vitargo je presný opak. Vďaka vitargu máte počas tréningu viac energie, no dokonca i po tréningu cítim dostatok energie. Dlho trvajúci maximálny tréning ovplyvňuje dostupné glykogénové zásoby vo svaloch a pečeni, ktoré sú pri vysokom príjme sacharidov vyššie. Mám 39 rokov a niekedy som unavený z práce, tak siahnem po thorovi a o 30 minút po užití sa cítim naozaj sviežo a plný energie na tréning. Neodporúčam to užívať po 17:00 hodine, nakoľko môžete mať problémy pri zaspávaní kvôli vyššiemu obsahu kofeínu. Momentálne užívam tento produkt už asi dva roky, samozrejme s prestávkami a musím tvrdiť, že moje tréningy sú naozaj iné ako doposiaľ. Vytrvalosť, sila a chuť si poriadne zatrénovať je stále väčšia a väčšia! Odporúčam.
 4. 60%

  Majo

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Celkom dobré
  Je to dobré, účinné len ma kok*t svrbel celý tréning
 5. 80%

  Marek

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 3

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Pohode predtreningovka
  Myslím že jediný problém v tejto predtreningovke je ten kofeín keď môžem gym beamu poradiť hodte tam viac alaninu taurina ,niacinu a vykašlite sa na toľko kofeínu čítam tu že nemôžu ľudia spávať nečudujem sa je tam toľko kofeínu v jednej poriadnej dávke apson preman ako keby vypijem 4kavy .. vykašlite sa nato to vitargo je tam veľké plus cítim zlepšenie sily ,výkonu ,tej sustredonosti moc nie ale to nevadí ideálne by bolo namiesto toho kofeinu tam zandat dmaa ale toho sa nedočkám keďže toje podľa legislatívy doping v EU:D pritom v Amerike to má každá predtreningovka.. ale inak hodnotím pozitívne pre ľudí info davkujem na lačný žalúdok najem sa a hodinu nato asi 20min pred fitkom si dám dve odmerky a setko je tip top za tu cenu jeto fajn:)
 6. 100%

  Maty

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 508

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  super
  Zobudí aj mŕtveho :-)))
  Jedna z najsilnejších predtrényngoviek
  Začiatočníkom stačí aj polovičná dávka
  Lepšie znášam svalovú bolesť pri tréningu
 7. 100%

  W

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Dobre vyvazena pumpa
  Tato pumpa ma milo prekvapila, kedze s predtreningovymi pumpami od poprednych vyrobcov mam bohate no negativne zazitky, dobre vyvazene zlozenie a na 95% vsetko co v dobrej pumpe ma byt. Na mna zabera 1,5 odmerky ale uzivat aspon 40 min pred treningom lebo castokrat sa mi stalo ze pred prvou seriou som este necitil mravencenie betaalaninu ale este v satni som urobil par serii s dvierkami na skrine. Sustredenie po pumpe je vyborne okolie vnimam tak na 30% vidim iba zavazie. a toto vsetko stale pocas prveho skoro dobrateho balenia neupada (uvidime druhe balenie).
  Davam produktu 95%
 8. 20%

  Niko

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Zhrnutie
  Moja prvá predtreningovka a tu mate moje zhrnutie:
  Príchuť citrón limetka > ako keby ste si dali do úst soľ, proste hnus, hlavne tie posledke kvapky už ma išlo vykrútiť
  Účinok: (Užival som to podľa návodu) Prvé dva dni bomba, hneď po 5 minútach som mal pocit že niekto po mne chodí, brnenie po celom tele, nemohol som sa dočkať kedy prídem do posilky, po 20-30 minútach pri tréningu: pocity na odpadnutie, nevládal som, bolesti hlavy, žalúdka, dýchavičnosť a asi aj Korona. Ostatné dni si telo už na to zvyklo a necítil som nič, ani nakopnutie.
 9. 80%

  Denis

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 2

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Dobre
  Pomerne dobrá predtréningovka. Rozpustnosť aj chuť dobrá, účinky tiež fajn
 10. 100%

  Marián

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  výborné
  priznám sa, že som túto pumpu kupoval s tým, že som nemal žiadne vysoké očakávania. predpokladal som, že nebudem ani nič cítiť. skúšal som viacero púmp a nič. naposledy asi jediná pumpa ktorá mi zabrala bol hot blood prvá verzia. verzie 2.0 a 3.0 nula bodov. skúšal som aj iných výrobcov, aj ospevované pumpy, ale nič extra teda. účinky slabé, chute hnusné umelé, také chemické pachute. táto pumpa ma milo prekvapila. účinky citelné po 15 minútach. úplný nástup tak po 30-40 minút. mravenčenie v celom tele, neskutočný nával energie. pripadám si jak veverička v rozprávke za plotom :D proste šupa. nad moje očakávania a cena je tiež super. no a aby som nezabudol. chuť vondý melón je príjemná. žiadna hnusná pachuť, je jemná a nie príliš sladká. za mňa 5 hviezdičiek

Položky 1 až 10 z celkového počtu 85

Zobraziť na stranu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant Thor Fuel + Vitargo 600 g - GymBeam
Vaše hodnotenie

Príchuť

Vyrobené v
EU
Bez plastového obalu
nie
Výška
16.00 cm
Šírka
12.00 cm
Dĺžka
12.00 cm
Brutto váha
0.76 kg
Skupina príchute
ovocie
Počet kusov v balení
8 ks
Počet kusov na palete
480 ks
Netto váha
0.60 kg
EAN
8588007275314
Bez umelých sladidiel
nie
Štítky produktu
Vegan
Bez GMO
áno
BIO
nie
Bezlepkový
áno
Bez laktózy
áno
Vegetariánsky
áno
Vegánsky
áno
Zmes
zmes
Forma
práškový
Právna kategória výrobku
doplnok stravy
Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant Thor Fuel + Vitargo 600 g - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď

Questions and answers about product Predtréningový stimulant Thor Fuel + Vitargo 600 g - GymBeam

1. Otázka:
Vegan

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Je tento produkt aj vegan-friendly?
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, áno, tento produkt je vhodný pre vegánov

Ladislav, team GymBeam
2. Otázka:
Dávka

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobrý deň,dal som si to prvý krát,dal som si jednu odmerku cca 20g a po tréningu mi dosť busilo srdce, píšete aj že dve odmerky =14g, koľko teda užívať? ďakujem
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, Ide o predtréningový stimulant, ktorý nabudí celé telo. Búšenie srdca je bežným javom. Ak ste začiatočník, odporúčame začať s polovičnou dávkou.

Andrea, team GymBeam
3. Otázka:
Kombinacia

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobrý deň, môže sa kombinovať thor so spalovačmi ako karnitin a synefrin. Ďakujem
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň. Produkt Thor môžete užívať pred tréningom spolu s produktom synefrín. Ráno na lačno užívajte karnitín. Časový odstup medzi karnitínom a synefrínom by mal byť aspoň 4 hodiny.

Lukáš, team GymBeam
4. Otázka:
Kombinácia

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobrý deň, keď si dám túto predtreningovku, môžem počas tréningu piť creatin ešte ?
Odpoveď:
Kombinácia

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, áno, je možnosť kombinácie predtréningového stimulantu + kreatínu :)

Vojtech, tím GymBeam
5. Otázka:
proamino

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

zdravím, dá sa to kombinovať s vaším pro amino? vdaka
Odpoveď:
Ladislav

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, samozrejme, preworkout thor s vitargom je velmi dobre kombinovat s komplexnymi aminokyselinami. Pripadne vypit thora pred treningom a aminokyseliny popijat pocas treningu.

Ladislav, tím GymBeam

Položky 1 až 5 z celkového počtu 7

Stránka

Mark Wahlberg: Kedysi obvinený z pokusu o vraždu, dnes filmová hviezda, ktorá zmenila svoj život

Mark Wahlberg je americký herec, ktorý má za sebou temnú kriminálnu minulosť. Po nej však zmenil začal cvičiť a zmenil svoj život k lepšiemu. Ako?

Conor McGregor - kontroverzný šampión a najvýraznejšia postava MMA scény

Ktorý bojovník vám napadne ako prvý, keď sa povie UFC? Zrejme to bude legendárny a kontroverzný Conor McGregor. Takto vyzerá jeho život a kariérne úspechy.

Prečo sme leniví a čo sa s tým dá robiť?

Lenivosť je čiastočne ovplyvnená génmi, inštinktmi a výchovou. Samozrejme, mnoho faktorov máme vo svojich rukách. Ako efektívne bojovať s lenivosťou a dosiahnuť svoje ciele?

Larry Wheels: Hora svalov a powerlifterský rekordman, ktorý v objemovke prijíma aj 5500 kcal denne

Larry Wheels je legendárny powerlifter, ktorý má na svojom konte svetové rekordy. Poďte sa s nami pozrieť na to, ako získal svoju silu.

Položky 1 až 11 z celkového počtu 11

Stránka