Predtréningový stimulant Red Shock Shot 80 ml - All Nutrition

Hodnotenie:
100 % of 100
100% (4)
Výrobca: All Nutrition

Red Shock Shot je neuveriteľne silný predtréningový stimulant vo forme shotu. Dodá vám extrémnu dávku energie, sústredenosť, pomôže vám zvýšiť svalovú výdrž, silu, zlepší výkon a fyzickú zdatnosť. Poskytne vám účinné látky, ako kofeín bezvodný, beta alanín či citrulín malát. Doprajte si šokujúci tréningový zážitok a okúste silu Red Shocku. 

Dlhodobo nedostupný

Red Shock Shot - neuveriteľne silný predtréningový stimulant v shote, ktorý vám dopraje šokujúci tréningový zážitok

Red Shock Shot je neuveriteľne silný predtréningový stimulant vo forme shotu. Bol vyvinutý pre aktívnych ľudí, ktorí potrebujú osobitnú podporu na silový tréning. Red Shock spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Poskytne vám až 290 mg kofeínu bezvodého, 2000 mg beta alanínu, 1000 mg citrulínu v jednej dávke. Doprajte si šokujúci tréningový zážitok a okúste silu Red Shocku.

 Predtréningový stimulant Red Shock Shot - All Nutrition

 

Jeho účinné látky:

  • Kofeín bezvodý - je psychoaktívny stimulant, ktorý stimuluje centrálny nervový systém, odvráti únavu, zvyšuje koncentráciu a energetickú hladinu.
  • Beta alanín - je aminokyselina, ktorá prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Je skvelým blokátorom únavy, bráni hromadeniu kyseliny mliečnej v svaloch, čo umožňuje telu fungovať lepšie a dlhšie.
  • Taurín - je neesenciálna aminokyselina, ktorá okrem hydratácie organizmu, zlepšuje mozgové funkcie, zvyšuje športovú výkonnosť, podporuje regeneráciu a rýchlejšie zotavenie, navyše podporuje spaľovanie tukov.
  • L-citrulín malát - je kombinácia aminokyseliny L-citrulín a malátu, ktorá zvyšuje tvorbu energie, zlepšuje vytrvalosť a rezistenciu na únavu, zlepšuje regeneráciu a energetickú hladinu.

 

Red Shock Shot a jeho výhody

  • silný predtréningový stimulant v shote
  • oddiaľuje únavu a zvyšuje tvorbu energie
  • podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon
  • zvyšuje silu a fyzickú zdatnosť
  • zlepšuje sústredenie a koncentráciu
  • neobsahuje cukor a tuk

 

Zloženie

Voda, beta alanín, taurín, L-citrulín malát, bezvodý kofeín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová a citrát sodný, arómy, farbivo karamel (E150d), sladidlá: acesulfam draselný a sukralóza, konzervačné látky: sorbát draselný a benzoan sodný.

 

Dávkovanie

Užívajte 1/2 fľaše (40 ml = 1 dávka) 15 minút pred tréningom alebo počas cvičenia.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (40 ml)
Beta alanín 2000 mg
Taurín 1000 mg
L-citrulín malát 1000 mg
kofeín bezvodý 290 mg

 

Upozornenie

Určené pre zdravé osoby staršie ako 18 rokov. Nekombinujte s alkoholom. Neužívajte kofeín z iných zdrojov, alebo výrobkov, ktoré môžu mať stimulačný efekt. Ak užívate akékoľvek lieky o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom, alebo lekárnikom. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčíte. Prestaňte s užívaním, ak na sebe spozorujete, akýkoľvek negatívny účinok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt obsahuje beta alanín, ktorý môže spôsobiť mierne brnenie kože.

Detail produktu
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Brutto váha 0.10 kg
EAN 5902837727691
Dĺžka 12.00 cm
Šírka 3.50 cm
Výška 3.50 cm
Hlavná kategória Nápoje

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Predtréningový stimulant Red Shock Shot 80 ml - All Nutrition
Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant Red Shock Shot 80 ml - All Nutrition
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

100%
100%
Priemer z 4 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie overených zákazníkov

100 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100 %
Narazil som na tento produkt len náhodou a rozhodol sa ho vyskúšať pred silovým tréningom. Pri prvej dávke som nejak nepostrehol, že sa má flaštička rozdeliť na dva krát :) a tak som si ju praskol celú a nalačno... asi po 10 minútach som začal pociťovať adrenalín! Jemné svrbenie tiež. Bolo to niečo, ako keď stojíte na kraji vysokej budovy a pozeráte sa dole. Celkovo som pri tréningu pekne cítil nárast vytrvalosti, sily...takže účinok splnil. Mal som kúpené 3 kusy na skúšku a aj tie ďalšie dve som vypil celé :) Odporúčam skúsiť

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Príchuť Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď