Predtréningový stimulant Red Shock Shot 80 ml - All Nutrition

Výrobca: All Nutrition

Red Shock Shot je neuveriteľne silný predtréningový stimulant vo forme shotu. Dodá vám extrémnu dávku energie, sústredenosť, pomôže vám zvýšiť svalovú výdrž, silu, zlepší výkon a fyzickú zdatnosť. Poskytne vám účinné látky, ako kofeín bezvodný, beta alanín či citrulín malát. Doprajte si šokujúci tréningový zážitok a okúste silu Red Shocku.

Dlhodobo nedostupný

Red Shock Shot - neuveriteľne silný predtréningový stimulant v shote, ktorý vám dopraje šokujúci tréningový zážitok

Red Shock Shot je neuveriteľne silný predtréningový stimulant vo forme shotu. Bol vyvinutý pre aktívnych ľudí, ktorí potrebujú osobitnú podporu na silový tréning. Red Shock spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Poskytne vám až 290 mg kofeínu bezvodého, 2000 mg beta alanínu, 1000 mg citrulínu v jednej dávke. Doprajte si šokujúci tréningový zážitok a okúste silu Red Shocku.

Predtréningový stimulant Red Shock Shot - All Nutrition

Jeho účinné látky:

• Kofeín bezvodý - je psychoaktívny stimulant, ktorý stimuluje centrálny nervový systém, odvráti únavu, zvyšuje koncentráciu a energetickú hladinu.
  • Beta alanín - je aminokyselina, ktorá prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Je skvelým blokátorom únavy, bráni hromadeniu kyseliny mliečnej v svaloch, čo umožňuje telu fungovať lepšie a dlhšie.
  • Taurín - je neesenciálna aminokyselina, ktorá okrem hydratácie organizmu, zlepšuje mozgové funkcie, zvyšuje športovú výkonnosť, podporuje regeneráciu a rýchlejšie zotavenie, navyše podporuje spaľovanie tukov.
  • L-citrulín malát - je kombinácia aminokyseliny L-citrulín a malátu, ktorá zvyšuje tvorbu energie, zlepšuje vytrvalosť a rezistenciu na únavu, zlepšuje regeneráciu a energetickú hladinu.

Red Shock Shot a jeho výhody

• silný predtréningový stimulant v shote
  • oddiaľuje únavu a zvyšuje tvorbu energie
  • podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon
  • zvyšuje silu a fyzickú zdatnosť
  • zlepšuje sústredenie a koncentráciu
  • neobsahuje cukor a tuk

Voda, beta alanín, taurín, L-citrulín malát, bezvodý kofeín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová a citrát sodný, arómy, farbivo karamel (E150d), sladidlá: acesulfam draselný a sukralóza, konzervačné látky: sorbát draselný a benzoan sodný.

Užívajte 1/2 fľaše (40 ml = 1 dávka) 15 minút pred tréningom alebo počas cvičenia.

Nutričné hodnoty1 dávka (40 ml)
Beta alanín 2000 mg
Taurín 1000 mg
L-citrulín malát 1000 mg
kofeín bezvodý 290 mg

Určené pre zdravé osoby staršie ako 18 rokov. Nekombinujte s alkoholom. Neužívajte kofeín z iných zdrojov, alebo výrobkov, ktoré môžu mať stimulačný efekt. Ak užívate akékoľvek lieky o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom, alebo lekárnikom. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčíte. Prestaňte s užívaním, ak na sebe spozorujete, akýkoľvek negatívny účinok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt obsahuje beta alanín, ktorý môže spôsobiť mierne brnenie kože.

Forma tekutý
Bez umelých sladidiel nie
Hlavná kategória Energetické RTD nápoje
Ostatné kategórie Nápoje