Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant Pump Booster 352 g - All Stars

Výrobca: All Stars

PUMP BOOSTER je kombinácia silného predtréningového stimulantu a svalovej pumpy - efektívneho NO doplnku. Má zvýšenú koncentráciu aktívnych zložiek, ako je citrulín malát, kreatín, synefrín, kofeín, arginín, a navyše je obohatený aj o vítaminy a minerály. Dodáva silu a energiu počas tréningu.

Dlhodobo nedostupný

PUMP Booster - kombinácia silného predtréningového stimulant a efektívneho NO doplnku pre dosiahnutie ešte lepších pokrokov

PUMP BOOSTER kombinuje vlastnosti silného predtréningového stimulantu s efektívnym Nitrix Oxid Pump (NO) suplementom (svalovú pumpa). Okrem toho je optimalizovaný aj vitamínmi a minerálmi. 

 

Pump Booster a jeho efektívne zložky:

Muscle Booster: Komponenty v MUSCLE BOOSTER zlepšujú mentálne sústredenie, vytrvalosť, svalovú pumpu, dodáva viac energie a zvyšuje intenzitu počas tréningu. Produkt je určený zvlášť pre náročných zákazníkov, ktorí chcú neustále napredovať.

NOP-47: Jedinečnou vlastnosťou produktu je obsah NOP-47 peptidu, ten je vyrobený so srvátkového proteínu. Jedná sa o ultra čistý hydrolyzovaný peptid, ktorý má priamy vplyv na prekrvovanie tkanív.

Pepform Arginin Peptid: Hydrolyzát s vysokou biologickou hodnotou vyrobený z arginínu a whey proteínu. Momentálne sa jedná o najdokonalejšiu formu arginínu. Norvalín je aminokyselina zabezpečujúca dlhšie trvajúce a efektívnejšie napumpovanie.

Pump Booster

Citrulín malát: Pôsobí ako prekurzor arginínu a zabezpečuje ešte väčšiu produkciu NO. Kreatín a beta-alanín sú dve významné látky, ktoré vám pomôžu zlepšiť svalovú silu, vytrvalosť a celkovú fyzickú zdatnosť. Kofeín a synefrín sú roky známe ako silné stimulanty, zlepšujú mentálnu kondíciu a odďaľujú nástup svalovej bolesti.

L-Norvalín: e zaujímavá aminokyselina, ktoráv modernom Pump – suplemente nesmie chýbať. L-Norvalín môže z arginínu zlepšiť tvorbu NO. Účinky Arginín-Peptidu a arginínu, ktoré sa nachádzajú v PUMP BOOSTER môžu byť vďaka L-Norvalínu dlhšie trvajúce a efektívnejšie. 

ve overené a osvedčené účinné látky, ktoré nielen zvyšujú napumpovanie trénovaného svalstva, ale predovšetkým umožňujú viac opakovaní s väčšími záťažami.

pump booster

 

Kofeín a synefrín: Kofeín má silný stimulačný účinok na nervovú sústavu. Zvyšuje psychickú aktivitu a schopnosť koncentrácie, odstraňuje únavu a predlžuje možnosť vykonávať vyčerpávajúcu prácu. Vzhľadom k dobrej vstrebateľnosti a veľmi rýchlemu pôsobeniu, je vhodný ako pri športovom výkone, tak aj pri činnostiach vyžadujúcich maximálne sústredenie a dlhodobé udržanie pozornosti. Synefrín je vysoko efektívny pomocník v období znižovania telesnej hmotnosti. Synefrín má podobné účinky ako kofeín a efedrín. Ovplyvňuje metabolizmus tukov a telesnú hmotnosť.

 

Pump Booster a jeho výhody

  • Muscle Pump Accelerator Matrix
  • Pre-Workout Nitric Oxide Formula
  • obohatený o vitamíny a minerály
  • zvyšená koncentrácia aktívnych zložiek
  • dodáva silu a energiu počas tréningu
  • super rozpustnosť
  • lahodná chuť
 

Zloženie

Maltodextrín, srvátkový proteínový hydrolyzát, hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát (arginínové peptidy PepForm), citrát vápenatý, L-arginín, kreatín monohydrát, fosforečnan draselný, beta alanín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, citrulín - kyselina jablčná komplex, aróma, citrát draselný, rastlinný tuk, kávový extrakt, vitamín C, zelený čaj extrakt, sladidlo acesulfam K, horký extrakt z pomarančovej kôry, sladidlo sukralóza, L-norvalin, pantothenát vápenatý, vitamín B6.

 

Dávkovnie

Zmiešajte jednu dávku 22 g (3 odmerky) s 250 ml až 300 ml studenej vodu a konzumujte 30 minút pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť watermelon)1 dávka (22 g)
Energetická hodnota 269,3 kJ / 63,3 kcal
Tuky 0,3 g
   z toho nasýtené tuky 0,1 g
Sacharidy 6,6 g
   z toho cukry 0,2 g
Bielkoviny 6,7 g
Soľ 0,3 g
Vitamín B6 2 mg
Kyselina pantoténová 9 mg
Niacín 32 mg
Vitamín C 160 mg
Draslík 450 mg
Vápnik 400 mg
Fosfor 250 mg
Horčík 80 mg
Srvátkový proteínový hydrolyzát (NOP-47) 3000 mg
Hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát / Arginín-Peptidy 2000 mg
L-arginín 1500 mg
Kreatín monohydrát 1500 mg
Beta-alanín 1000 mg
Citrulín malát 500 mg
Kofeín 300 mg
Extrakt z pomarančovej kôry (6% synferín) 100 mg
L-Norvalín 50 mg 

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje kofeín! Nekonzumujte kofeín z iných zdrojov. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred deťmi. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Doplnky výživy nie sú náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Alergénové upozornenie: Obsahuje mlieko a mliečne produkty (laktózu).

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant Pump Booster 352 g - All Stars

Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant Pump Booster 352 g - All Stars
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant Pump Booster 352 g - All Stars

Napíšte otázku
Napísať odpoveď