Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant Platinum PRE 300 g - Optimum Nutrition

Hodnotenie:
80 %

Platinum PRE je predtréningový stimulant, ktorý zlepšuje fyzickú výkonnosť, odďaľuje nástup únavy a zlepšuje koncentráciu. Je to výnimočná forma predtréningového suplementu, ktorý je založený na báze L-arginínu, Beta-Alanínu, leucinových peptidov a ďalšej synergickej zmesi, ktorá vás naštartuje na tvrdý a účinný tréning.

Dlhodobo nedostupný

Platinum PRE - predtréningový stimulant, ktorý poskytuje nával energie, odďaľuje únavu, zlepšuje koncentráciu a fyzickú výkonnosť

Platinum PRE je predtréningový stimulant, ktorý poskytuje vedecky overené účinné látky a zložky, ktoré pri užití pred cvičením zlepšujú fyzickú výkonnosť, odďaľujú nástup únavy a zlepšujú koncentráciu. Je to výnimočná forma predtréningového suplementu, ktorý je založený na báze L-arginínu, Beta-Alanínu, leucinových peptidov a ďalšej synergickej zmesi, ktorá vás naštartuje na tvrdý a účinný tréning. L-arginín prispieva k tvorbe oxidu dusnatého (NO), ktorý sa podieľa na vazodilatácii (rozšírení ciev) a uvoľnení ciev, čo je zosilnené prídavkom Pepform a Beta-Alanínu.

  Platinum PRE - predtréningový stimulant

 

Jeho 2 odmerky obsahujú:

  • 3,2 g CARNOSYN beta-alanín - Beta-alanín je kľúčovým stavebným kameňom pre karnozín, teda látku, ktorá pomáha neutralizovať kyslé vedľajšie produkty vznikajúce pri vysokej intenzite tréningu. Výskum ukazuje, že denné užívanie Beta-Alanínu zvyšuje hladinu karnozínu vo svaloch, čo vám umožní ťažšie a dlhšie tréningy.
  • 400 mg kofeínu - Ako predmet početných štúdií, je kofeín jedným z najviac fundovaných zlúčenín zvyšujúcich výkon. Spolu so zvýšeným energie a bdelosti, bolo preukázané, že kofeín pomáha zaostriť mentálne sústredenie a znižuje vnímanie fyzickej námahy pri cvičení.
  • 250 mg CAPSICUM ovocný extrakt - Capsicum z čili papričiek poskytuje metabolickú podporu.
  • 500 mg PHYTOZMES + 200 mg Vitamínu C - Zmes prášku z repnej šťavy, extrakt z hroznových jadier, extrakt z hrozna a citrusové bioflavonoidy so silným dávky vitamínu C poskytujú antioxidačnú podporu završujú tento komplexný doplnok výživy.

Platinum PRE a jeho výhody

  • silný predtréningový stimulant
  • zlepšuje intenzitu tréningu
  • podporuje rast svalovej hmoty
  • poskytuje energiu
  • zlepšuje mentálny fokus a koncentráciu
 

Zloženie

Aminokyseliny (L-Arginín, Beta Alanín ako CarnoSyn®), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná, kyselina vínna), PepForm® leucínové peptidy, príchute, farba (červená repa), sladidlá (sukralóza, acesulfam draselný ), kofeín, chlorid draselný, Capsimax ™ Capsicum extrakt, kyselina askorbová, chlorid sodný, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, kremičitan vápenatý), extrakt z hroznových jadier, emulgátor (sójový lecitín), grapefruitove bioflavonoidy.

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 kopcovitú odmerku (10 g) s 500 ml studenej vody a užívajte 20-30 minút pred tréningom. Postupom času môžete navýšiť dávku na 2 odmerky, avšak túto dávku neprekračujte v 24-hodinovom cykle.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť raspberry lemonade)1 dávka (10 g)
Energetická hodnota 134 kJ / 32 kcal
Vitamín C 100 mg
Sodík 49 mg
L-arginín 2 g
Beta alanín (ako CarnoSyn®) 1,6 g
PepForm® Leucín 1,2 g
   z toho L-leucín 0,5 g
Kofeín 150 mg
Extrakt z Capsicium (ako CapsimaxTM) 125 mg
Extrakt z hroznových jadier 65 mg
Grepfruitové bioflavonoidy  12,5 mg 
 

Upozornenie

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou!

Nie je určené pre osoby, ktoré trpia nejakým ochorením, alebo užívajú akékoľvek lieky. Určené pre osoby od 18 do 50 rokov. Nie je určené pre tehotné ženy, pre ženy, ktoré zvažujú tehotenstvo, alebo dojčia. Nie je určené pre osoby citlivé na beta-alanín. Nekonzumujte 4 hodiny pred spaním. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant Platinum PRE 300 g - Optimum Nutrition

Globálne hodnotenie produktu

80%
80%
Priemer z 1 hodnotenia
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Predtréningový stimulant Platinum PRE 300 g - Optimum Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant Platinum PRE 300 g - Optimum Nutrition
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené kráľovstvo
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant Platinum PRE 300 g - Optimum Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď