Predtréningový stimulant Intensity NO-X 640 g - All Stars

Intensity NO-X je špičkový predtréningový booster, ktorý zaručuje maximálne napumpovanie svalstva pri tréningu, extrémnu energiu, vysokú tréningovú intenzitu, jasne poznateľné zvýšenie sily a svalovej hmoty. Obsahuje l-arginín, mikronizovaný kreatín monohydrát a regenerácia či antikatabolický efekt sú zaručené vysokým obsahom aminokyselín BCAA.

43,95 €

37,9

Nie je na sklade

 

Intensity NO-X - maximálne napumpovanie svalstva, maximálna intenzita a maximálna energia počas celého tréningu

Intensity NO-X je komplexom obsahujúcim známe NO-čko, naviac aj vetvené aminokyseliny BCAA a kreatín monohydrát. Intensity NO-X je určený pre každého, kto túži po väčšom prekrvení svalov, väčšiemu prísunu živín do svalových buniek, a tým oveľa výraznejším tréningovým pokrokom.


K maximálnemu napumpovaniu dochádza vďaka obsiahnutému PUMP komplexu L-arginínu a mikronizovanému kreatínu monohydrátu. Regenerácia a antikatabolický efekt je zaručený vysokým obsahom aminokyselín BCAA. Maximálna tréningová intenzita je značne podporená stimulátormi metylxantínom a kofeínom. Dostatočné množstvo energie nielen na začiatku tréningu, ale po celú dobu jeho trvania zaisťujú tri druhy uhľohydrátov. (nízkomolekulárne uhľohydráty - D-glukóza monohydrát, Maltobiosa, vysokomolekulárne uhľohydráty kukuričného škrobu).

 

Intensity NO-X all stars

 

Vďaka maximálnemu vylučovaniu inzulínu, čoho príčinou sú práve uhľohydráty zastúpené v Intensity, je kreatín v tráviacom trakte rýchlejšie a okamžite sa tak prepraví do svalových buniek. Nástup účinku je veľmi rýchly. Obsiahnuté vitamíny a minerálne látky pridávajú na kvalite tohto výrobku. Pokiaľ chcete docieliť maximálny efekt, nezabúdajte, že je nutné dodávať svalstvu živiny aj po tréningu!

 

Intensity NO-X a jeho výhody

  • podnecuje maximálne napumpovanie
  • dodá energiu na celý tréning
  • obsahuje BCAA aj kreatín monohydrát
  • rýchly nástup účinku

 

Zloženie

Ultra-vysokomolekulárny kukuričný škrob, dextróza, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kreatín monohydrát, L-leucín, L-arginín, prírodné farbivo červené plody, L-valín, L-izoleucín, aróma, regulátor kyslosti: citrónan draselný, sladidlo sukralóza, kávový extrakt, vitamín C, niacín, pantothenát vápenatý, vitamín B6

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (40 g) v 400 ml vody. Užívajte 30-45 minút pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (fruit punch)1 dávka (40 g)
Energetická hodnota592 kJ / 139 kcal
Tuky0 g
   z toho nasýtené tuky0 g
Sacharidy22,8 g
   z toho cukry9,2 g
Bielkoviny9 g
   z toho L-leucín3 g
   z toho L-arginín3 g
   z toho L-valín1,5 g
   z toho L-izoleucín1,5 g
Soľ0 g
Vitamín B62,1 mg
Kalcium-D-pantothenát9 mg
Niacín32 mg
Vitamín C160 mg
Kreatín monohydrát3000 mg
Kofeín200 mg
Draslík160 mg 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku, čo je 1 porcia. Jedná dávka odpovedá obsahu kofeínu 2 šálok filtrovanej kávy. Neužívajte súčasne s inými energetickými nápojmii. Nie je určený pre deti a osoby mladšie ako 18 rokov alebo osoby staršie ako 50 rokov, či dojčiace alebo tehotné ženy. Skladujte mimo dosah detí. Určené pre zvláštnu výživu, prevažne pre športovcov.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Predtréningový stimulant Intensity NO-X 640 g - All Stars

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Predtréningový stimulant Intensity NO-X 640 g - All Stars

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code