Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant Intensity NO-X 640 g - All Stars

Výrobca: All Stars

Intensity NO-X je špičkový predtréningový booster, ktorý zaručuje maximálne napumpovanie svalstva pri tréningu, extrémnu energiu, vysokú tréningovú intenzitu, jasne poznateľné zvýšenie sily a svalovej hmoty. Obsahuje l-arginín, mikronizovaný kreatín monohydrát a regenerácia či antikatabolický efekt sú zaručené vysokým obsahom aminokyselín BCAA.

Dlhodobo nedostupný

Intensity NO-X - maximálne napumpovanie svalstva, maximálna intenzita a maximálna energia počas celého tréningu

Intensity NO-X je komplexom obsahujúcim známe NO-čko, naviac aj vetvené aminokyseliny BCAA a kreatín monohydrát. Intensity NO-X je určený pre každého, kto túži po väčšom prekrvení svalov, väčšiemu prísunu živín do svalových buniek, a tým oveľa výraznejším tréningovým pokrokom.


K maximálnemu napumpovaniu dochádza vďaka obsiahnutému PUMP komplexu L-arginínu a mikronizovanému kreatínu monohydrátu. Regenerácia a antikatabolický efekt je zaručený vysokým obsahom aminokyselín BCAA. Maximálna tréningová intenzita je značne podporená stimulátormi metylxantínom a kofeínom. Dostatočné množstvo energie nielen na začiatku tréningu, ale po celú dobu jeho trvania zaisťujú tri druhy uhľohydrátov. (nízkomolekulárne uhľohydráty - D-glukóza monohydrát, Maltobiosa, vysokomolekulárne uhľohydráty kukuričného škrobu).

 

Intensity NO-X all stars

 

Vďaka maximálnemu vylučovaniu inzulínu, čoho príčinou sú práve uhľohydráty zastúpené v Intensity, je kreatín v tráviacom trakte rýchlejšie a okamžite sa tak prepraví do svalových buniek. Nástup účinku je veľmi rýchly. Obsiahnuté vitamíny a minerálne látky pridávajú na kvalite tohto výrobku. Pokiaľ chcete docieliť maximálny efekt, nezabúdajte, že je nutné dodávať svalstvu živiny aj po tréningu!

 

Intensity NO-X a jeho výhody

  • podnecuje maximálne napumpovanie
  • dodá energiu na celý tréning
  • obsahuje BCAA aj kreatín monohydrát
  • rýchly nástup účinku

 

Zloženie

Ultra-vysokomolekulárny kukuričný škrob, dextróza, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kreatín monohydrát, L-leucín, L-arginín, prírodné farbivo červené plody, L-valín, L-izoleucín, aróma, regulátor kyslosti: citrónan draselný, sladidlo sukralóza, kávový extrakt, vitamín C, niacín, pantothenát vápenatý, vitamín B6

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (40 g) v 400 ml vody. Užívajte 30-45 minút pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (fruit punch)1 dávka (40 g)
Energetická hodnota 592 kJ / 139 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
Sacharidy 22,8 g
   z toho cukry 9,2 g
Bielkoviny 9 g
   z toho L-leucín 3 g
   z toho L-arginín 3 g
   z toho L-valín 1,5 g
   z toho L-izoleucín 1,5 g
Soľ 0 g
Vitamín B6 2,1 mg
Kalcium-D-pantothenát 9 mg
Niacín 32 mg
Vitamín C 160 mg
Kreatín monohydrát 3000 mg
Kofeín 200 mg
Draslík 160 mg 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku, čo je 1 porcia. Jedná dávka odpovedá obsahu kofeínu 2 šálok filtrovanej kávy. Neužívajte súčasne s inými energetickými nápojmii. Nie je určený pre deti a osoby mladšie ako 18 rokov alebo osoby staršie ako 50 rokov, či dojčiace alebo tehotné ženy. Skladujte mimo dosah detí. Určené pre zvláštnu výživu, prevažne pre športovcov.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant Intensity NO-X 640 g - All Stars

Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant Intensity NO-X 640 g - All Stars
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant Intensity NO-X 640 g - All Stars

Napíšte otázku
Napísať odpoveď