Predtréningový stimulant Headshot 60 ml - Dedicated

Headshot™ je predtréningový stimulant, ktorý vám dodá extrémnu energiu a sústredenosť na dlhé hodiny. Jeho silu pocítite už počas pár chvíľ a tá bude pokračovať aj niekoľko hodín. Obsahuje kombinácie mimoriadne účinných zložiek v tých najvyšších možných koncentráciách, ako 300 mg kofeínu, 750 mg tyrozínu, 500 mg beta alanínu.

1,95 €

1,5

Nie je na sklade

 

Headshot™ - predtréningový stimulant, ktorý vám dodá extrémnu energiu a sústredenosť na dlhé hodiny

Headshot™ je predtréningový stimulant, ktorý vám dodá extrémnu energiu a sústredenosť na ktorýkoľvek šport, akúkoľvek prácu či na čokoľvek, čo si na vás život pripraví. Dajte si Headshot™ a priveďte svoj výkon do iných dimenzií. Silu tejto predtréningovky pocítite už počas pár chvíľ a tá bude pokračovať aj niekoľko hodín. Na rozdiel od akéhokoľvek iného energetického prípravku či nápoja, nespôsobuje ten toľko obávaný náhly úpadok energie a nástup vyčerpania po skončení účinku. Radšej vám pripraví čistý energetický "kopanec" na dlhé hodiny. Ak potrebujete zostať sústredený a produktívny v práci, vyhrať v posilňovni ten súboj so sebou samým alebo proste len byť ten najlepší, nechajte sa nakopnúť Headshotom.

 Headshot™ predtréningovka

 

Poskytuje 300 mg kofeínu, 750 mg tyrozínu, 500 mg beta alanínu. Ingrediencie sú skvelé, ale aj lahodná čerešňová aróma je veľmi osviežujúca! Headshot™ sa nepodobá žiadnemu inému energetickému shotu alebo nápoju a má neporovnateľné výsledky. Obsahuje nikdy nevidené kombinácie mimoriadne účinných a unikátnych zložiek v tých najvyšších možných koncentráciách.

 

Headshot™ a jeho účinné zložky:

 • Agmatín: Aminokyselina pre zvýšenie výkonu. Zvýši prietok krvi do pracujúcich svalov a mozgu. Agmatín zväčšuje svalovú silu a znižuje vnímanie bolesti a únavy.
 • N-ACETYL-L-TYROZÍN: Aminokyselina, ktorá poskytuje energiu a zvyšuje pamäťovú funkciu.
 • Cholín Bitartrát: Zásadný vitamín B, ktorý stimuluje kognitívne funkcie, zvyšuje výdrž a odolnosť.
 • Beta-Alanín: Neesenciálna aminokyselina, ktorá sa prirodzene nachádza v spektre beta aminokyselín. Beta-alanín je získavaný z prírodných zdrojov, ktoré obsahujú dipeptidy s obsahom tejto aminokyseliny (carnosine, anserine, balenine). Na tieto dipeptidy sú bohaté zdroje bielkovín: kuracie, bravčové a hovädzie mäso, ale aj ryby.
 • Bezvodý kofeín: Jedna z najčistejších a najrýchlejšie absorbujúcich foriem kofeínu. Kofeín stimuluje energiu, vytrvalosť a reakčnú dobu.

 Headshot™ predtréningovka

Headshot™ a jeho výhody

 • rýchly nástup účinku
 • dlhá účinnosť
 • nespôsobuje náhly pocit únavy
 • podporuje sústredenosť
 • obsahuje 0 kcal

 

Zloženie

Voda, glycín, agmatin sulfát (Agmapure®), N-acetyl-L-tyrozín, beta alanín, kyselina (kyselina L-jablčná E296, kyselina citrónová E330), cholín bitartrát, aróma, kofeín bezvodý, konzervanty (benzoan sodný E211, sorbát draselný E202), sladidlá (cyklamát sodný E952, acesulfam K E950, sukralóza E955, sacharín E954), citran sodný E331, glukonát sodný, farbiace činidlo (červené farbivo E124 (obsahuje azo farbivo).

 

Dávkovanie

Nužívajte viac ako 1 shot behom 12 hodín. Odporúčaná dávka je 15 ml 1/4 shotu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (15 ml)
Energetická hodnota0 kJ / 0 kcal
Agmatín sulfát250 mg
N-Acetyl-L-tyrozín188 mg
Cholín Bitartrát125 mg
Beta alanín125 mg
Kofeín bezvodý75 mg

 

Upozornenie

Obsahuje toľko kofeínu ako asi päť šálok prémiovej kávy. Obmedzte alebo sa vyhnite produktom obsahujúcich kofeín, aby sa predišlo nervozite, nespavosti a rýchlemu srdcovému tepu. Obsahuje Beta Alanín takže niektorí ľudia môžu pocítiť návaly, pocity tepla alebo sčervenanie kože, ktoré trvá niekoľko minút. Nie je určené pre deti, tehotné ženy alebo jedincov citlivých na kofeín. Nekonzumujte viac ako 1 shot každých 12 hodín.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Predtréningový stimulant Headshot 60 ml - Dedicated

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
 • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Predtréningový stimulant Headshot 60 ml - Dedicated

 • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code