Predtréningový stimulant C4 Extreme Energy - Cellucor

Výrobca: Cellucor

Predtréningový stimulant C4 Extreme Energy je koncentrovaná zmes kreatín nitrátu, beta-alanínu, citrulín malátu a špeciálnej formuly C4® Extreme Energy. Je vhodný pre aktívnych aj profesionálnych športovcov, ktorí chcú zo seba vydať maximum na tréningu a posunúť svoj výkon na nový level.

Dlhodobo nedostupný

Predtréningový stimulant C4 Extreme Energy s obsahom kreatínu, citrulínu a beta-alanínu posunie váš výkon na nový level

Predtréningový stimulant C4 Extreme Energy je vyvážená zmes kreatínu, beta-alanínu, citrulín malátu a formuly C4® Extreme Energy, ktorá vás nakopne k maximálnym výsledkom. Obsahuje extrakt z rastlín a 300 mg kofeínu, ktorý pri dávke 3 mg/kg telesnej hmotnosti účinne zvyšuje vytrvalostný výkon. Okrem toho je doplnený o vitamín C, vitamíny skupiny B a minerály vápnik a draslík. Komplexné zloženie tejto predtréningovej pumpy vo vás prebudí schopnosť prekonať svoj doterajší limit.

Predtréningový stimulant C4 Extreme Energy - Cellucor

Predtréningový stimulant C4 Extreme Energy a jeho výhody:

• je silne koncentrovaná zmes účinných látok
  • obsahuje kreatín nitrát, beta-alanín a citrulín malát
  • špeciálna formula C4® Extreme Energy obsahuje až 300 mg kofeínu
  • slúži na zvýšenie výkonu a vytrvalosti
  • je doplnený o vitamíny skupiny B, vitamín C, vápnik a draslík
  • neobsahuje žiadne sacharidy, cukry ani kalórie

Vezmite jednu porciu (1 odmerka) C4® Extreme Energy a rozmiešajte vo 200 - 250 ml vody 20-30 minút pred tréningom.

Mikronizovaný kreatín monohydrát, CarnoSyn Beta-alanín, L-citrulín DL-malát, protihrudkové činidlá (kremičitan vápenatý a oxid kremičitý), L-tyrozín, arómy, bezvodý kofeín, regulátory kyslosti (kyselina citrónová a kyselina jablčná), sladidlá (acesulfám K - E950 a sukralóza - E955), farbivo (E129), výťažok z koreňov ženšenu, kakao (Theobroma cacao L.) výťažok zo semien, objemové činidlo (polydextróza), nikotínamid (niacín) ), extrakt z Huperzia serrata, pyridoxal-5-fosfát (vitamín B6), kyselina listová (vitamín B9), metylkobalamín (vitamín B12).

Nutričné hodnoty 1 dávka (8,5 g)
Kalórie 0
Sacharidy 0 g
   z toho cukry 0 g
Vitamín C 250 mg
Niacin 60 mg
Vitamin B6 1 mg
Kyselina listová 500 mcg
Vitamín B12 70 mcg
Vápnik 24 mg
Draslík 100 mg
CarnoSyn® Beta-Alanine 3,2 g
Creatin Nitrate 1 g
Citruline Malate 1 g
C4® Extreme Energy Blend 831 mg

Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Je nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Pred použitím tohto produktu sa poraďte s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom, ak: užívate antidepresíva, riedidlá krvi, nesteroidné protizápalové lieky, pseudoefedrín alebo užívate akékoľvek ďalšie doplnky výživy, lieky na predpis alebo voľne predajné lieky alebo ak máte vysoký alebo nízky krvný tlak, cukrovku, glaukóm, úzkosť, kardiovaskulárne, psychiatrické alebo záchvatové poruchy, srdcovú arytmiu, mozgovú príhodu, chorobu srdca, pečene, obličiek alebo štítnej žľazy. Ak sa u vás vyskytne akýkoľvek nežiaduci účinok na tento produkt, okamžite prestaňte s jeho používaním a kontaktujte lekára. Prerušte používanie 2 týždne pred operáciou. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Používajte iba podľa pokynov. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Hlavná kategória Pre-workouty
Bez umelých sladidiel nie