Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant BCAA PWO 350 g - Self OmniNutrition

BCAA PWO je kombinácia bcaa aminokyselín a predtréningového stimulantu. Je to inovatívna zmes, ktorá sa podieľa na syntéze bielkovín, regenerácii, podpore rastu svalovej hmoty, a zároveň skvele pripraví a nabudí na tréning. Obsahuje efektívne zložky, ako beta-alanín, kofeín, betaín a piperín. Navyše, chutí vynikajúco!

Dlhodobo nedostupný

BCAA PWO: kombinácia BCAA a predtréningového stimulantu

BCAA PWO je produkt prvý svojho druhu, na báze spojenia BCAA s inovatívnou pred tréningovouzmesou. BCAA ako aminokyseliny z rozvetveným reťazcom, sa podieľajú na syntéze bielkovín, ktorá je nevyhnutná pre rast svalovej hmoty. Beta-alanín je veľmi známa aminokyselina, bežne vyskytujúca sa v PWO produktoch.

 

bcaa pwo predtréningový stimulant

 

Beta-alanín môže spôsobovať neškodné „mravčenie“ v tele, ktoré pridáva skvelý pocit nabudenia a energie počas cvičenia. Arginín prispieva k tvorbe oxidu dusnatého v tele, čo vedie k zvýšenému prietoku krvi a napumpovaniu vo svaloch. Kofeín sa používa k zlepšovaniu výkonu. Zrýchľuje pulz, zlepšuje využitie tukových zásob a uvoľňuje tukové kyseliny do krvného reťazca. Schopnosť Betaínu (TMG) je viazať vodu a chrániť tak bunky pred dehydratáciou. Piperín (čierne korenie) zvyšuje vstrebávanie niektorých živín až o 2000 %. Zlepšuje trávenie, detoxikuje, pôsobí ako prírodne antidepresívum. Vynikajúca kombinácia pre tých, ktorí chcú užívať PWO a BCAA pred tréningom, ale nechcú preplácať za kupovanie viacerých produktov. Navyše, chutí vynikajúco!

 

BCAA PWO a jeho výhody

  • kombinácia BCAA a predtréningovky
  • obsahuje efektívne zložky: Arginín, Beta-alanín, Kofeín, L-lytín, Betaín (TMG) a Piperín
  • dávka BCAA aminokyselín s rozvetveným reťazcom pre rast a regeneráciu svalov

 

Zloženie

Čierne korenie extrakt (Piper nigrum (95% piperín)), Ovocný prášok (0,04%), Glukuronolaktón, Regulátor kyslosti (E296), Aróma, Farbivo (E162), Sladidlá (sukralóza, E950).

 

Dávkovanie

17 g (1 odmerku) zmiešajte v 300-500 ml vody. Užívajte 30 – 40 min. pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (17 g)
Energetická hodnota 0 kcal
Beta-alanín 4 g
L-arginín 3 g
L-leucín (BCAA) 2,5 g
L-lyzín 2 g
Betaín (TMG) 1,5 g
L-izoleucín (BCAA) 1,25 g
L-valín (BCAA) 1,25 g
Kofeín 200 mg

 

Upozornenie

Nevhodné počas tehotenstva a dojčenia. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať používať produkt a poradiť sa s lekárom. Nie je určené osobám do 18 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant BCAA PWO 350 g - Self OmniNutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant BCAA PWO 350 g - Self OmniNutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant BCAA PWO 350 g - Self OmniNutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď