Predtréningový stimulant Assault Black 351 g - MusclePharm

Výrobca: Muscle Pharm

Hodnotenie:
87 %

Assault Black™ je predtréningový stimulant, all-in-one zmes, ktorá vám pomôže upriamiť fokus, dostať krv do žíl, napumpovať svaly a posunúť vaše hranice. Obsahuje citrulín, beta-alanín a agmatín sulfát. Zažite okamžité zvýšenie sily, vytrvalosti, svalovej hmoty a celkovo zvýšenie tréningovej kapacity.

Nie je na sklade
 

Assault Black - predtréningový stimulant, ktorý posunie vaše hranice

Assault Black™ je predtréningový stimulant, all-in-one zmes, nabitá najnovšími a vedecky overenými látkami, ktorej zloženie je jednoznačné a neskrýva sa za žiadne patentované zmesi. Je čas upriamiť svoj fokus, dostať krv do žíl, napumpovať svaly a posunúť svoje hranice. Zažite okamžité zvýšenie sily, vytrvalosti, svalovej hmoty a celkovo zvýšenie tréningovej kapacity.

 Assault Black predtréningový stimulant

 

Assault 1 Black™ a jeho kľúčové zložky:

 • BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín): Leucín s izoleucínom a valínom predstavujú okamžitý zdroj energie, pretože sú využiteľné priamo z krvného obehu, odkiaľ prechádzajú do svalových buniek, ktoré chránia a zväčšujú ich objem. Ďalej urýchľujú čas potrebný pre regeneráciu a pôsobia protiúnavovo.
 • Citrulín malát: Citrulín malát môže pomôcť doplniť energiu a zároveň funguje ako palivo pre svalové kontrakcie, čo podporuje intenzívnejší tréning.
 • Agmatine sulfát: Agmatine sulfát stimuluje rôzne procesy, ktoré sú dôležité počas náročného tréningu a optimalizuje vazodilatáciu a energiu.
 • Kofeín bezvodý: Kofeín bezvodý je silný stimulant, ktorý môže byť použitý na zlepšenie fyzického výkonu a vytrvalosti.
 • Beta-alanín (Carnosyn®): Beta-alanín oneskoruje nástup únavy a zvyšuje fyzický výkon. Beta-alanín pomáha s naberaním svalstva.
 • Kreatín HCL: Forma kreatínu, ktorá rozpúšťa ľahšie ako kreatín monohydrát. To môže viesť k lepšiemu vstrebávaniu a k nižšiemu dávkovaniu. Kreatín je dodnes najúčinnejší a najpreskúmanejší doplnok, ktorého účinky (zvýšenie sily, výkonu, intenzity pri tréningu a rast čistých svalov) boli vedecky a športovo overené.
 • elevATP: elevATP stimuluje tvorbu ATB.
 • BioPerine - čierne korenie: Bioperine výrazne zvyšuje biologickú dostupnosť rôznych doplnkov výživy zvýšením absorpcie.
 assault black
 

Assault Black a jeho výhody

 • obsahuje NO patentovanú zmes
 • obsahuje citrulín, beta alanín a agmatin sulfát
 • dodáva energiu, silu, napumpovanie a sústredenie

 

Zloženie

Prírodné a umelé arómy, sukralóza, acesulfam draselný, prášok z červenej repy (farbivo), oxid kremičitý.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (11,7 g) s 350 - 470 ml vody a užite 20 - 30 minút pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť fuit punch)1 dávka (11,7 g)
Kalórie 5 kcal
Sacharidy 1 g
   z toho cukry 0 g
Vitamín C 300 mg
Vitamín E 200 IU
Vitamín B6 20 mg
Vitamín B12 500 mcg
Vápnik 72 mg
Vaso Pump Matrix
L-citrulín DL- malát 2:1 3 g
Agmatine sulfate 750 mg
Extrakt z repy 200 mg
Hawthorne Berry prášok 200 mg
Bioperine® - extrakt z čierneho korenia 10 mg
Strenght and Power Matrix
Kreatín HCl 1,5 g
BCAA 3:1:2 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) 1,5 g
Muscle Endurance Matrix
CarnoSyn® Beta-alanín 2 g
elevATP® (staroveka rašelina, extrakt z jablka)  
Neuro Igniter
Kofeín 300 mg
Huperzine-A 100 mcg

 

Upozornenie

Alergénové upozornenie: Produkt vyrábaný v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, vajcia, sója, kôrovce, ryby, orechy, pšenica a arašidy.

Skladujte pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Vhodné len pre osoby staršie ako 18 rokov. Nepoužívajte ak máte vysoký/nízky krvný tlak, srdcovú arytmiu, ochorenie pečene, obličiek, alebo štítnej žľazy, psychické ťažkosti, cukrovku, alebo problémy s močením (prostatou). Prestaňte používať 2 týždne pred operáciou. V prípade nežiadúcich účinkov okamžite prestaňte užívať a poraďte sa s lekárom. Obsahuje kofeín. Nepoužívajte v spojení s: alkoholom, dusičnanmi, pri extrémnom teple, dehydratácií, problémami so spánkom. Neprekračujte odporúčanné denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant Assault Black 351 g - MusclePharm

Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant Assault Black 351 g - MusclePharm
Vaše hodnotenie
Opíšte kód z obrázka
Viac informácií
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie