Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant Anarchy Next Gen - MuscleTech

Výrobca: MuscleTech

Anarchy Next Gen je predtréningový stimulant, ktorý obsahuje účinné látky v unikátnych kombináciách, ako L-citrulín, kofeín, L-teanín, Beta alanín či kreatín hydrochlorid, čo zabezpečí extrémny príval energie, maximalizuje tréningovú intenzitu a zvýši sústredenosť. Obsahuje všetko, čo potrebujete na rast svalov bez tuku, zvýšenie sily a posunie hladiny vášho výkonu na nový level.

Dlhodobo nedostupný

Anarchy Next Gen - extrémne koncentrovaný predtréningový stimulant pre najintenzívnejší tréning

Anarchy Next Gen je najexplozívnejší predtréningový stimulant, aký ste kedy vyskúšali. Produkt je druhou generáciu Anarchy Next Gen formuly, ktorá obsahuje silnejšie dávky účinných látok v unikátnych kombináciách. Obsahuje vedecky testovanú dávku čistého L-citrulínu, efektívnu dávku kofeínu, ktorý zvyšuje termogenézu a energiu, L-teanín, Beta alanín či kreatín hydrochlorid, ktorý dodá vašim svalom veľkosť a silu. Anarchy vám dodá extrémny príval energie, maximalizuje tréningovú intenzitu a zvýši sústredenosť. Obsahuje všetko, čo potrebujete na rast svalov bez tuku, zvýšenie sily a posunie hladiny vášho výkonu na nový level.

 

Anarchy Next Gen Muscletech predtréningový stimulant

 

Anarchy Next Gen a jeho výhody

  • explozívny predtréningový stimulant
  • zabezpečí extrémny prísun energie
  • zaručí maximálnu bdelosť a sústredenosť
  • zvýši silu a výkon
  • obsahuje iba klinicky overené a účinné látky

 

Dávkovanie

Pre posúdenie tolerancie rozmiešajte 1 dávku (6 g = 1 odmerka) v 270 - 300 ml vody a užite 20 - 30 minút pred tréningom.

Po posúdení tolerancie môžete dávku zvýšiť na 2 odmerky = 12 g prášku rozmiešaných v 530 - 590 ml vody. Neprekračujte dávku 2 odmeriek za 24 hodín. Neužívajte 5 hodín pred spánkom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty príchuť fruit punch1 dávka (6 g)
Kalórie 10 kcal
Beta alanín (Carnosyn®) 1,6 g
L-citrulín 1,5 g
Kreatín hydrochlorid (HCl) 1,5 g
Bezvodý kofeín 160 mg
L-theanín 75 mg
Rhodiola extrakt (ako Rhodiola Rosea) (koreň) 50 mg
Bioperine® extrakt z čierneho korenia (plod) 2,5 mg

 

Ďalšie zložky

Fruit Punch: Kyselina citrónová, oxid kremičitý, prírodné a umelé arómy, kyselina jablčná, acesulfam draselný, sukralóza.

 

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Nepoužívajte, ak ste prekonali infarkt myokardu (srdcový záchvat). Vdychovanie môže zosilniť zápalovú reakciu dýchacích ciest u ľudí s astmou. Jedna dávka obsahuje toľko kofeínu ako 2 šálky kávy. Nekombinujte s inými zdrojmi kofeínu. Niektorí jedinci môžu pociťovať neškodné brnenie z dávky beta-alanínu. Uchovávajte mimo dosah detí.

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, arašidy, orechy, ryby a mäkkýše.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant Anarchy Next Gen - MuscleTech

Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant Anarchy Next Gen - MuscleTech
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant Anarchy Next Gen - MuscleTech

Napíšte otázku
Napísať odpoveď