Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant 1.M.R 140 g - BPI Sports

Výrobca: BPI Sports

1.M.R je predtréningový stimulant, ktorý si vyberajú aj tí najnáročnejší športovci. Vaša výdrž bude na maxime, budete silnejší a vaša tréningová energia bude nekonečná. Nové 1.M.R ma absolútne originálne zloženie, ktoré je skutočne ultra koncentrované.

Dlhodobo nedostupný

Predtréningový stimulant 1.M.R Original, s ktorým zvládnete rozhodujúce opakovania

1.M.R je predtréningový stimulant, ktorý si vyberajú aj tí najnáročnejší športovci, od amatérov až po vrcholových profesionálov. Je jedno akému športu sa venujete s BPI bude vaša výdrž na maxime,, budete silnejší a silnejší a vaša tréningová energia bude nekonečná. Asi každý kto sa už nejaký piatok trápi v posilňovni vie, že práve posledné opakovania rozhodujú. S tým či prekonáte prah bolesti a urobíte ešte jedno opakovanie sa už nebudete trápiť sami – 1.M.R – ‚One More Rep‘ („ešte jedno opakovanie“ , „jedno opakovanie navyše“) vám pomôže ako žiadny iný doplnok. Nové 1.M.R ma absolútne originálne zloženie, ktoré je skutočne ultra koncentrované. Všetko čo potrebujete je jedna odmerka 1.M.R.

 

1.M.R predtréningový stimulant

1.M.R a ich výhody

  • super účinný predtréningový stimulant
  • zvyšuje dávku energie
  • zlepšuje výkon

 

Zloženie

Maltodextrín, prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, silica, sukralóza, acesulfame K, FD&C Red No. 40 a vitamín C (ako kyselina askorbová).

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (5 g) prášku s približne 200 až 250 ml vody a vypite 15 – 30 minút pred tréningom. Nneprekračujte toto dávkovanie a nekombinujte s inými zdrojmi kofeínu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť fruit punch)1 dávka (5 g)
Kalórie 6 kcal
Sacharidy 1,5 g
Cukry 0 g
Tiamín 1 mg
Niacín 30 mg
Pre-Workout 1MR™ and Pump Matrix (Proprietary)3500 mg
Beta-alanín, Kreatín, Taurín, L-arginín alfa ketoglutarát, Kafeín, Guarana (semienko), Yerba Mate (list), L-tyrozín, Sausage Tree (koreň), Pomaranč (kôra), Psoralea (semienko), Adhatoda (list), Ginger (koreň), Schisandra (ovocie), Mocan (list), Hrozno (semienko)

 

Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy so srdcom, dysfunkcie alebo problémy pečene, cukrovku, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. Nekombinovať s alkoholom. Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Skladujte v suchu. Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky.

 

UPOZORNENIE!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant 1.M.R 140 g - BPI Sports

Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant 1.M.R 140 g - BPI Sports
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant 1.M.R 140 g - BPI Sports

Napíšte otázku
Napísať odpoveď