PreCre 720 g - Muscle Elements

PreCre je unikátny doplnok výživy, presnejšie predtréningový stimulant, ktorý vás dokonale pripraví a nabudú aj na ten najnáročnejší tréning. Okrem iného obsahuje aj kreatín, a v jednej dávke je jeho obsah až 5 g. PreCre zlepšuje silu a výkonnosť, podporuje rast čistej svalovej hmoty.

Dlhodobo nedostupný

PreCre: unikátny predtréningový stimulant s kreatínom

PreCre od Muscle Elements je atraktívna novinka v kategórii predtréningoviek. Predstavuje úplne jedinečný prístup, kedy sa kreatín stáva základným kameňom predtréningového suplementu.

Unikátna formula PreCre obsahuje viac ako 20 g podrobným výskumom preverených ingrediencií, všetky v dostatočne vysokých, účinných dávkach. V otázke kvality nemožno robiť kompromisy. Každá odmerka obsahuje 5 g kreatínu troch rôznych typov na zabezpečenie vysokej hladiny svalovej energie.

Predtréningový stimulant PreCre

Prečo si vyberiete PreCre?

Kreatín sa testoval pri mnohých štúdiách v spojení s anaeróbne aktivitou a vykazoval výrazné zlepšenie testovaných subjektov v oblasti sily, výkonnosti a rastu svalovej hmoty. Výsledky týchto štúdií takisto ukázali zvýšenie kapacity pracujúceho svalu a zmiernenie jeho únavy. PreCre navyše obsahuje ďalšie zložky na podporu výkonnosti, ako sú cyklické dextríny, PTS-Surge (výťažok z viniča), betaín, beta alanín a iné, ktoré ďalej posilňujú a dopĺňajú fungovanie kreatínu.

Navyše PreCre dodá kreatinol-o-fosfát a beta alanín, ktorí spoločne s kreatínom zabraňujú tvorbe kyseliny mliečnej a zvyšujú koncentráciu karnozínu vo vnútri buniek. Vďaka tomu vydržia vaše svaly podstatne väčšiu záťaž než kedykoľvek predtým.

PreCre pozitívne ovplyvňuje požadované napumpovanie, rovnako tak ako odolnosť a vytrvalosť svalov v priebehu fyzickej aktivity aj vďaka obsiahnutým rýchlym sacharidom a PTS Surge (výťažok zo šupky a semienok vínnej révy). Táto kombinácia umožňuje glykogénovú superkompenzáciu, sval tak bude výrazne odolnejší voči únave a glykogénom zaplavené svalové bunky vytvoria dlhotrvajúcu plnosť a napumpovanie vašich svalov. Betaín HCL je do formule pridaný pre ešte väčšiu podporu svalovej sily a vytrvalosti.

Ďalším cieľom PreCre je poskytnúť energiu a mentálnu koncentráciu na to, aby sa z dostupného kreatínu a supersacharidov vyťažilo maximum. Muscle Elements zvolili iba také energetické zložky, ktoré nebudú mať negatívny vplyv na rýchlosť a priechodnosť krvného transportu a umožnia efektívny presun všetkých ingrediencií PreCre. Vybrali preto kombináciu kofeínu, extraktu z guarany, tyrozínu, DMAE a elektrolytov. Tá zaručí intenzívny prísun energie, motiváciu a maximálne nabudenie k tomu zdvihnúť sa z kresla a ísť si poriadne zamakať na tréning! PreCre je výborný prostriedok ako vaše telo pripraviť a vyzbrojiť pre tvrdý boj.

Výhody PreCre

• zlepšuje silu a výkonnosť
  • podporuje rast čistej svalovej hmoty
  • poskytuje glykogénovú kompenzáciu pre napumpovanie a vytvorenie plnosti svalov
  • odďaľuje únavu a vyčerpanie pri fyzickej záťaži
  • dodáva energiu, posilňuje koncentráciu a mentálne funkcie

Predtréningový stimulant PreCre

Balenie

720 g

Odporúčané dávkovanie

Jednu odmerku (24 g) zmiešajte s 180-240 ml studenej vody a užívajte 30 minút pred tréningom.

Veľkosť jednej dávky: príchuť Fruit punch1 odmerka (24 g)
Kalórie 40 kcal
Sacharidy celkom 10 g
Cukry 0 g
Vápnik 150 mg
Horčík 36 mg
Fosfor 130 mg
Sodík 70 mg
GlycoPump Infusion Elements10 100 mg
Cyclic Dextrin Modified Glucose Polymers PTS-Surge(Vitis vinifera) (Skins and Seeds) Standardized for 40% Proanthocyanadins)
Tri-Cre Power Composite Elements5 000 mg
Creapure (Creatine Monohydrate) Creatine Monohydrate Creatine HCL
Intracellular Capacity Amplifier Elements3 700 mg
Betaine Hydrochloride Beta-Alanine (as CarnoSyn) Creatinol-O-Phosphate Taurine
Mind-Muscle Activator Elements1 650 mg
N-Acetyl Tyrosine Caffeine Anhydrous Guarana Extract (Paullinia Cupana) (Seed) (22% Caffeine) DiSodium Phosphate DiCalcium Phosphate DiMagnesium Phosphate DMAE (DimethylAminoEthanol Bitartrate)

Ostatné zložky

Prírodné a umelé príchute, kyselina jablčná, kremičitan vápenatý, výťažok z červenej repy, sukralóza a acesulfam draselný.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Hlavná kategória Pre-workouty
Recenzie od zákazníkov PreCre 720 g - Muscle Elements
Prezeráte si:PreCre 720 g - Muscle Elements

neni to až také hrozné ako ľudia píšu, tá chuť je veľmi sladká to je pravda ale účinky sú také aké majú byť, pre skúsenejších to bude slabšie, pre začiatočníkov to bude veľmi dobré, osobne pre mňa je to uspokojivé, zbytočné je dávať vädšie dávky ako písané