BSN Podpora pečene

Podpora pečene od výrobcu BSN je kategória venovaná životne dôležitému orgánu, ktorý filtruje krv z tráviaceho systému skôr, než je rozvedená po celom tele. Zároveň má na starosti viac než 500 nenahraditeľných procesov v našom organizme.

Zobraziť viac

Kľúčové funkcie pečene

Medzi hlavné funkcie pečene patrí:

• detoxikácia a eliminácia toxínov
  • udržiavanie stálej koncentrácie glukózy v krvi
  • látková premena (metabolizmus)
  • produkcia žlče
  • skladovanie energie (najmä pečeňového glykogénu), minerálnych látok a vitamínov (najmä B12)

Aj tieto schopnosti pečene svedčia o tom, že sa bez nej skrátka nezaobídeme. Preto je nutné starať sa o ňu zdravým životným štýlom. Pomôcť však môžu aj overené látky, ako cholín, ktorý prispieva k udržaniu optimálneho fungovania pečene. Nechýba tu ani extrakt z artičokov či pestrec mariánsky, ktorý vyhľadávajú ľudia usilujúci o maximálnu podporu pečene a tým pádom aj o prirodzenú regeneráciu a detoxikáciu organizmu. Ak si z ponuky produktov neviete vybrať, ideálnym riešením môže byť napríklad:

• Podpora pečene v podobe kapsúl s komplexným obsahom. V jej zložení dominuje už spomínaný cholín. Zmes dopĺňa aj extrakt z ostropestreca mariánskeho, hroznových jadierok, kurkumy, artičokového listu a ďalšie aktívne látky pre maximálnu starostlivosť o pečeň.

Ak sa o podpore pečene a detoxikácii chcete dozvedieť viac, prečítajte si náš článok Detoxikácia a očista tela: Čo to vlastne je a ako ju prirodzene podporiť.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.