Podpora pečene Liver Aid - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Podpora pečene Liver Aid je výživový doplnok s obsahom špeciálne vybraného komplexu látok na podporu zdravia pečene. Obsahuje extrakt z pestreca mariánskeho, artičokového listu, kurkumy, výťažok z čierneho pepra, cholín, inulín, NAC a vitamín B6. Je vhodný aj pre vegánov. Postarajte sa o zdravie svojej pečene!

Podpora pečene Liver Aid je špeciálny komplex látok pre zdravie a správnu funkciu pečene

Podpora pečene Liver Aid je unikátna kombinácia špeciálne vybraných látok, ktoré sa zameriavajú na zvýšenie denného výkonu pečene. Za blahodárnymi účinkami produktu stojí extrakt z pestreca mariánskeho, s vysokým podielom flavonoidu Silymarín, ale aj výťažky z čierneho pepra či artičokového listu. Obsahuje tiež inulín, N-acetylcysteín a extrakt z koreňa kurkumy, mimoriadne silného antioxidantu. K udržaniu normálnej funkcie pečene prispieva aj cholín, ktorý navyše zabezpečuje látkovú premenu homocysteínu. K tej prispieva aj vitamín B6 v najlepšie biologicky dostupnej forme pyridoxal 5-fosfátu, ktorý podporuje látkovú premenu bielkovín a glykogénu. Produkt neobsahuje žiadne živočíšne zložky, preto je vhodný aj pre vegánov. Zdravie pečene sa nesmie zanedbávať, preto jej ho doprajte včas!

Podpora pečene Liver Aid a jej výhody

• kombinácia špeciálne vybraného komplexu látok
  • podporuje zdravie pečene
  • obsahuje výťažok z pestreca mariánskeho
  • má vysoký podiel flavonoidu Silymarín
  • obsahuje extrakt z čierneho pepra, artičokového listu a kurkumy
  • obsahuje cholín a vitamín B6
  • je vhodný aj pre vegánov

Cholín bitartrát, extrakt zo semena pestreca maránskeho (80 % silymarínu vrátane 30 % silybínu a izosilybínu), extrakt z kurkumy (95 % kurcuminoidu), N-acetylcysteín (NAC), inulín, L-glutatión znížený, extrakt z artičokového listu (5 % cynarin), výťažok z čierneho korenia (95 % piperín), vitamín B6 (P-5-P pyridoxalo 5'-fosfát), škrupina kapsuly (činidlo zväčšujúce objem: hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín.

Užívajte 1 dávku (3 kapsuly) denne, najlepšie s jedlom.

Tabuľka nutričnych hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (3 kapsuly)
Cholín bitartrát 300 mg
Extrakt zo semena pestreca mariánskeho (80 % silymarínu, vrátane 30 % silybínu a izosilybínu) 200 mg
Výťažok z kurkumy (95 % kurcuminoidu) 200 mg
N-acetylcysteín (NAC) 150 mg
Inulín 130 mg
L-glutatión 100 mg
Extrakt z artičokového listu (5 % cynarin) 100 mg
Extrakt z čierneho korenia (95 % piperín) 10 mg
Vitamín B6 (P-5-P pyridoxalo 5'-fosfát) 10 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte výrobok ako náhradu pestrej a vyváženej stravy. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú z ingrediencií. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy ani pre osoby liečené antidepresívami alebo trpiace zlyhaním obličiek. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Alergény: Produkt sa vyrába v zariadení, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce: mlieko (vrátane laktózy), arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce a ryby.

Hlavná kategória Podpora pečene
Bez GMO nie