Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta - GymBeam

0%
0% (0)
Výrobca: GymBeam

Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta je praktická pomôcka, ktorú ocenia športovci a tiež ľudia, ktorí trávia celé dni sedením či státím. Skvelo sa hodí na pretiahnutie a uvoľnenie napätia v chrbte. Využíva sa tiež s cieľom zlepšenia flexibility chrbtice a chrbta. Má unikátny ergonomický tvar so štyrmi pozíciami. Vďaka tomu si ju môžete nastaviť do polohy, ktorá vám najlepšie vyhovuje.

Skladom
19,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 0,00 €

Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta - praktická pomôcka so 4 polohami na efektívne pretiahnutie chrbta a uvoľnenie napätia počas náročného dňa

Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta je účinná pomôcka pre športovcov a ľudí, ktorí trávia väčšinu dňa sedením alebo státím. Ideálne sa hodí na pretiahnutie a zníženie napätia v chrbte. Mnoho športovcov túto pomôcku využíva tiež s cieľom zlepšenia flexibility a dosiahnutia väčšieho rozsahu pohybu v chrbte a chrbtici. V neposlednom rade môže prispieť k správnemu držaniu tela pri státí aj sedení.

 

ergonomický tvar a dá sa nastaviť do 4 rôznych polôh. Vďaka tomu si ju môžete upraviť podľa vlastných potrieb. Prvá pozícia (najnižšia) je vhodná pre začiatočníkov a taktiež ju ocenia jedinci, ktorí sa chcú len ľahko ponaťahovať alebo nie sú príliš ohybní. Potom si môžete podložku posunúť na vyššiu úroveň, čo sa prejaví väčším prehnutím v chrbte. Zvýšite tak intenzitu pretiahnutia. Na povrchu podložky navyše oceníte vrúbkovanie, ktoré sa postará o príjemnú masáž chrbta.

 

Používanie tejto pomôcky zvládne naozaj každý. Hornú vrúbkovanú časť stačí z oboch strán zasunúť do tej spodnej, ktorá je vybavená rovnobežnými drážkami pre zmenu 4 pozícií. Po nastavení požadovanej úrovne umiestnite podložku na zem. Následne sa na ňu položte tak, aby sa nachádzala približne v strednej časti vášho chrbta. Vaša chrbtica by potom mala kopírovať strednú oranžovú časť. Skúste v pretiahnutí vydržať aspoň 10 sekúnd, potom sa zdvihnite a cvik môžete zopakovať. Podložku môžete položiť aj pred chrbtovú opierku na stoličku. Poskytnete tak svojmu chrbtu extra oporu a zároveň podporíte správne držanie tela pri sedení.

 

Podložku na uvoľnenie a masáž chrbta oceníte doma aj v zamestnaní. Prinesie vám úľavu po náročnom dni a skvelo sa hodí aj na strečing po tréningu.

 

Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta - GymBeam

 

Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta a jej výhody

  • praktická pomôcka na pretiahnutie chrbta
  • má ergonomický tvar so 4 polohami
  • má vrúbkovanie pre masáž chrbta
  • je vyrobená z polypropylénu (PP)
  • hodí sa pre športovcov i ľudí, ktorí trávia veľa času posediačky alebo postojačky
  • ideálna na pretiahnutie po náročnom dni
  • vhodná na strečing po cvičení

 

Rozmery

38 x 25 x 10 cm

 

Materiál

Polypropylén (PP) 

Detail produktu
Vyrobené v Čína
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právna kategória výrobku príslušenstvo
EAN 8586022217746
Počet kusov na palete 1950 ks
Počet kusov v balení 25 ks
Brutto váha 0.65 kg
Dĺžka 25.60 cm
Šírka 40.00 cm
Výška 4.00 cm
Hlavná kategória Domáci tréning ostatné
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Pomôcky na cvičenie
Domáci tréning
Joga a pilates

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta - GymBeam
Vaše hodnotenie
Variants Cena Špeciálna cena Skladom
single_variant 24,95 € 19,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď