Podložka na cvičenie Yoga Mat Blue - GymBeam

Podložka na cvičenie Yoga Mat s protišmykovým povrchom z oboch strán, ktorý je ideálny na jógu, pilates, alebo iné naťahovacie a posilňovacie cvičenia. Rada vás bude sprevádzať pri zlepšovaní vašej flexibility, stability, ale aj pri posilňovaní, tvarovaní postavy a relaxácii. Ponúka komfort a pohodlie v každej polohe.

Podložka na cvičenie Yoga Mat vás bude sprevádzať pri zlepšovaní flexibility a stability, ale aj pri posilňovaní a relaxácii

Podložka na cvičenie Yoga Mat je ideálnym príslušenstvom na jógu, pilates, alebo iné naťahovacie a posilňovacie cvičenia. Rada vás bude sprevádzať pri zlepšovaní vašej flexibility, stability, ale aj pri posilňovaní, tvarovaní postavy a relaxácii. Podložka má protišmykový povrch z oboch strán, a umožňuje tak lepšie a bezpečné udržiavanie stability. Obsahuje ramenný popruh pre pohodlné nosenie. Je odolná voči vlhkosti a možno ju čistiť.

Podložka na cvičenie Yoga Mat Blue - gymbeam

Podložka na cvičenie Yoga Mat a jej výhody

• univerzálna cvičebná podložka
  • je to nevyhnutná pomôcka pre fitness, jogu a aerobic
  • pomáha pri zlepšovaní flexibility a stability
  • má protišmykový povrch z oboch strán
  • je vyrobená z kvalitného a jemného PVC
  • je odolná voči vlhkosti
  • možno ju čistiť
  • jej rozmery sú 180x61x1 cm

Starostlivosť

Správna starostlivosť o podložku pomáha udržiavať jej tvar, čistotu a dlhú životnosť. Podložku na jogu pred uskladnením zrolujte tak, aby horná strana (na ktorej cvičíte) smerovala von. Dbajte však na to, aby ste ju nerolovali príliš silno, pretože by sa mohla pomliaždiť. Zrolovanú podložku zaistite popruhmi a skladujte vertikálne, čo môže predísť nechcenému skrúteniu. Pred uskladnením sa uistite, že je čistá a suchá.

V opačnom prípade ju pred zrolovaním nechajte uschnúť na vzduchu. Podložku skladujte na suchom mieste bez priameho slnečného žiarenia. Zároveň sa vyhnite tomu, aby na podložke boli uskladnené ťažké predmety, ktoré by ju mohli deformovať. V prípade čistenia použite jemný čistiaci prostriedok určený na jogamatky.

EAN 8588006751970
HS kód 39181090: -- Ostatné
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Vyrobené v Čína
Štítky produktu Best Seller
Hlavná kategória Podložky na cvičenie
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Ponuka pre fitness centrá
Pomôcky na cvičenie doma
Joga a pilates

Recenzie od zákazníkov Podložka na cvičenie Yoga Mat Blue - GymBeam
Prezeráte si:Podložka na cvičenie Yoga Mat Blue - GymBeam

Lepšiu podložku som nemal, hrúbka, flexibilnosť, vydrží všetko aj hrubšie zaobchádzanie.

Variants Cena Špeciálna cena Skladom
single_variant 19,95 € 17,50 €