Tesla Plávanie

Plávanie od výrobcu Tesla je kategória s príslušenstvom pre plavcov, vďaka ktorému si budete užívať každý záber a pomôže vám tak lepšie splynúť s vodným svetom. Na svoje si prídu začiatočníci aj pokročilí, pričom nezáleží, či ste fanúšikmi otvorenej vody alebo bazénu. Posuňte svoje plavecké výkony na nový level vďaka správnej výbave!

 Zobraziť viac

V kategórii plávanie nájdete:

  • Plavecké okuliare: Ochránia vaše oči pred vodou, chlórom a pomôžu vám dotiahnuť plávanie s ponáraním hlavy k dokonalosti. 
  • Plavecké čiapky: Udržia vaše vlasy v suchu a ubránia ich pred chémiou z bazéna či soľou v mori. Zároveň sa úspešne postarajú o to, aby vám vlasy pri tréningu alebo preteku nezavadzali. 
  • Plavecké klipy: Využívajú ich nielen plavci, ale napríklad aj aquabely. Táto pomôcka zabraňuje vniknutiu vody do nosa.  
  • Štuple do uší: Pomôžu ochrániť vaše uši pred vodou. Sú ideálne pre ľudí s citlivými ušami a zároveň pre každého, komu jednoducho vadí voda v ušiach.  
  • Plavecké pádla: Sú ideálne na zlepšenie plaveckej techniky vrchnej časti tela. Pomôžu vám trénovať správne držanie a pohyb rúk, vďaka čomu budete plávať lepšie a efektívnejšie. 
  • Plavecké dosky: Výborne sa hodia na tréning techniky nôh. Odľahčia vrchnú časť tela a umožnia tak sústrediť sa viac na správny pohyb dolných končatín. 

V tejto kategórii s plaveckým príslušenstvom tak nájdete celý rad pomôcok, vďaka ktorým si užijete vaše plavecké tréningy na maximum.  

Plávanie má mnoho pozitívnych účinkov na fyzické aj psychické zdravie. Ak o nich chcete vedieť viac, prečítajte si náš článok 8 benefitov plávania, vďaka ktorým skočíte do vody ešte dnes.

 Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.