Plávanie

Plávanie je kategória s príslušenstvom pre plavcov, vďaka ktorému si budete užívať každý záber a pomôže vám tak lepšie splynúť s vodným svetom. Na svoje si prídu začiatočníci aj pokročilí, pričom nezáleží, či ste fanúšikmi otvorenej vody alebo bazénu. Posuňte svoje plavecké výkony na nový level vďaka správnej výbave!

 Zobraziť viac

V kategórii plávanie nájdete:

 • Plavecké okuliare: Ochránia vaše oči pred vodou, chlórom a pomôžu vám dotiahnuť plávanie s ponáraním hlavy k dokonalosti. 
 • Plavecké čiapky: Udržia vaše vlasy v suchu a ubránia ich pred chémiou z bazéna či soľou v mori. Zároveň sa úspešne postarajú o to, aby vám vlasy pri tréningu alebo preteku nezavadzali. 
 • Plavecké klipy: Využívajú ich nielen plavci, ale napríklad aj aquabely. Táto pomôcka zabraňuje vniknutiu vody do nosa.  
 • Štuple do uší: Pomôžu ochrániť vaše uši pred vodou. Sú ideálne pre ľudí s citlivými ušami a zároveň pre každého, komu jednoducho vadí voda v ušiach.  
 • Plavecké pádla: Sú ideálne na zlepšenie plaveckej techniky vrchnej časti tela. Pomôžu vám trénovať správne držanie a pohyb rúk, vďaka čomu budete plávať lepšie a efektívnejšie. 
 • Plavecké dosky: Výborne sa hodia na tréning techniky nôh. Odľahčia vrchnú časť tela a umožnia tak sústrediť sa viac na správny pohyb dolných končatín. 

V tejto kategórii s plaveckým príslušenstvom tak nájdete celý rad pomôcok, vďaka ktorým si užijete vaše plavecké tréningy na maximum.  

Plávanie má mnoho pozitívnych účinkov na fyzické aj psychické zdravie. Ak o nich chcete vedieť viac, prečítajte si náš článok 8 benefitov plávania, vďaka ktorým skočíte do vody ešte dnes.

 Zobraziť menej

10 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. Arena (6)
 2. Zone3 (4)
Farba
 1. zelená (3)
 2. čierna (2)
 3. sivá (2)
 4. červená (2)
 5. oranžová (1)
Materiál
 1. 50% Termoplastická guma, 50% Polypropylén (1)
Veľkosť
 1. L (1)
Právna kategória výrobku
Štítky produktu
 1. New (10)
Cena
Filtrovať podľa
 1. Hand Paddle Vortex Evolution Grey - Arena
 2. Nose Clip Pro II Grey - Arena
 3. Swimming Cap Black - ZONE3
 4. Swimming Goggles Volare Streamline Racing Green - ZONE3
 5. Earplug Pro Green - Arena
 6. Kickboard Orange - Arena
 7. Swimming Cap Red - ZONE3
 8. Swimming Goggles Volare Streamline Racing Red - ZONE3
 9. Swimming Cap Classic Silicone Grey - Arena
 10. Swimming Goggles The One Smoke Black - Arena
  Nie je na sklade

10 Položiek