Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Piperine + Chrome 120 kaps - All Nutrition

Výrobca: All Nutrition

Piperine + Chrome je kombinácia piperínu a chrómu. Piperín je korenina, ktorá zrýchľuje metabolizmus, redukuje chuť do jedla, stimuluje imunitný systém a zvyšuje vstrebávanie niektorých vitamínov a minerálov. Chróm zas pomáha udržiavať normálny metabolizmus makroživín a pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena

Piperine + Chrome - efektívna kombinácia pre zrýchlenie metabolizmu, potlačenie chuti do jedla a podporu imunitného systému

Piperine + Chrome je kombinácia dvoch účinných látok - piperínu a chrómu. Piperín je hlavná aktívna korenina, ktorá má rozsiahle zdravotné výhody. Zrýchľuje metabolizmus, redukuje chuť do jedla, zlepšuje koncentráciu a stimuluje imunitný systém. Zvyšuje vstrebávanie niektorých vitamínov a minerálov - selén, vitamín B a beta-karotén. Uľahčuje vstrebávanie koenzýmu Q10 a zvyšuje biologickú dostupnosť kurkumín a resveratrolu. Chróm pomáha udržiavať normálny metabolizmus makroživín a pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi.

Piperine + Chrome a jeho výhody

  • zrýchľuje metabolizmus
  • stimuluje imunitný systém
  • potláča chuť do jedla
  • má antibakteriálne vlastnosti
  • zvyšuje odolnosť organizmu na bolestivé podnety
  • zlepšuje koncentráciu

Zloženie

Plnivo: mikrokryštalická celulóza, kapsula (želatína, farbivo: oxid titaničitý), Extrakt z čierneho korenia Piper nigrum, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, pikolinátu chrómu.

 

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu pred raňajkami alebo pred cvičením, a zapite aspoň 250 ml vody.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Extrakt z čierneho korenia26,32 mg
 z toho piperín25 mg
Chróm6 μg

 

Upozornenie

Produkt je určený pre fyzicky aktívne osoby staršie ako 18 rokov. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku. Pred použitím tohto výrobku, sa poraďte so svojim lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Tento produkt nemôže byť použitý ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Recenzie od zákazníkov

Piperine + Chrome 120 kaps - All Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Piperine + Chrome 120 kaps - All Nutrition
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Alergény sú vyznačené tučným písmom v zložení.
Môže obsahovať lepok, vajcia, orechy a arašidy.
Produkt neobsahuje žiadne alergény.
Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Piperine + Chrome 120 kaps - All Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď