Pink Vitamín D3 - BeastPink

Výrobca: BeastPink

Pink Vitamín D3 obsahuje dobre vstrebateľnú formu vitamínu D, ktorý má zásadný význam pre ženské zdravie. Podporuje správnu činnosť imunitného systému, prispieva k udržaniu normálnej funkcie svalov a pomáha zachovať zdravé kosti aj zuby. V tomto produkte je obohatený o kyselinu hyalurónovú, ktorá je cenená najmä pre blahodarné účinky na pleť a mladistvý vzhľad.

Pink Vitamín D3 - dobre vstrebateľná forma vitamínu D s kyselinou hyalurónovou pre starostlivosť o zdravie aj krásu

Pink Vitamín D3 obsahuje dobre vstrebateľnú formu vitamínu D v podobe cholekalciferolu. Táto mikroživina patrí medzi tie najdôležitejšie v našom organizme, pretože prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Podporuje aj normálnu činnosť svalov a zdravie kostí. Je tak kľúčová pre pohyb a má zásadný význam pre všetky športovkyne a aktívne ženy. Dostatočný príjem tohto vitamínu je nevyhnutný aj na udržanie normálneho stavu zubov a správne vstrebávanie vápnika a fosforu v organizme.

Vitamín D získavame hlavne vďaka slnečnému žiareniu, ktoré dopadá na našu pokožku. To spúšťa v tele samovýrobu tejto látky. Od jesene do jari sa ale viac zahaľujeme. Preto sa najmä v tomto období odporúča dopĺňanie vitamínu D prostredníctvom stravy, prípadne suplementov.

Tento produkt je obohatený aj o kyselinu hyalurónovú, ktorú najskôr poznáte z kozmetických produktov na starostlivosť o pleť. Ide o látku, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našom tele a je súčasťou očí, kĺbovej chrupavky a spojivových tkanív. Dokáže na seba viazať vodu, vďaka čomu sa podieľa na udržaní optimálnej hydratácie týchto štruktúr a taktiež funguje ako mazivo. Množstvo tejto látky v tele ale môže s vekom postupne klesať. Preto je vo forme doplnkov stravy vyhľadávaná medzi ľuďmi, ktorí sa chcú maximálne starať o zdravie kĺbov a udržiavať si pružnú, hydratovanú a mladistvo vyzerajúcu pleť.

Pink Vitamín D3 má formu praktických kapsúl a v jednej dávke obsahuje 50 mg kyseliny hyalurónovej a 50 µg (2000 IU) vitamínu D3. Ide tak o funkčné množstvo, ktoré ženám pomôže komplexne podporiť zdravie aj vzhľad.

Pink Vitamín D3  - BeastPink

Pink Vitamín D3 a jeho výhody

• obsahuje dobre vstrebateľnú formu vitamínu D
  • je zdrojom cholekalciferolu
  • je obohatený o kyselinu hyalurónovú
  • v jednej dávke má 50 µg vitamínu D3 a 50 mg kyseliny hyalurónovej
  • prispieva k správnej funkcii imunity
  • podporuje zdravie kostí, zubov a činnosť svalov
  • prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu
  • je vhodný pre ženy, ktoré sa chcú starať o svoje kĺby a pokožku
  • má praktickú formu kapsúl

Slnečnicový olej, hyaluronát sodný (kyselina hyalurónová), sójový lecitín, včelí vosk, softgélová kapsula (želatína, čistená voda, glycerol, oxid zinočnatý, karmín), vitamín D3 (cholekalciferol).

Užívajte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty 1 kapsula *RI
Vitamín D3 50 µg (2000 IU) 1000 %
Kyselina hyaluronová 50 mg -

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Obsahuje sóju. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Vitamín D
Vegetariánsky nie