Pink Drive - BeastPink

Hodnotenie:
96 % of 100
96 % (96)
Výrobca: BeastPink

PinkDrive je komplexná predtréningová zmes pre ženy, vďaka ktorej budete pripravené podať pri cvičení maximálny výkon. Obsahuje kofeín, synefrín, L-karnitín, vitamíny a ďalšie účinné látky, ktoré sa postarajú o to, aby ste mali na tréningu silu a odvahu dostať zo seba to najlepšie.

Skladom
13,95 €

PinkDrive je komplexná predtréningová zmes s kofeínom, ktorá vás pripraví na podanie maximálneho športového výkonu

PinkDrive je funkčná predtréningovka navrhnutá špeciálne pre aktívne ženy a športovkyne. Obsahuje látky, ako stimulanty, rastlinné extrakty, vitamíny, aminokyseliny a ďalšie účinné zložky, ktoré vás pomôžu pripraviť aj na ten najnáročnejší tréning. Pýši sa obsahom štyroch komplexov, z ktorých každý má špeciálne vyvinuté zloženie tak, aby mal výsledný účinok čo najväčší potenciál. 

 

Formula Energy blend sa postará o to, aby ste sa na tréningu cítili plné síl a energie, a pritom si užívali pohyb aj prekonávanie svojich limitov. Obsahuje totiž rastlinné extrakty z guarany, zeleného čaju, yerba maté, orecha kola a zelenej kávy. Ich hlavnou účinnou látkou je kofeín, ktorý patrí medzi známe stimulanty a používa sa v súvislosti s nabudením organizmu k športovému výkonu. 

 

Ďalej obsahuje komplex Thermo blend, ktorý, ako napovedá názov, efektívne zahreje telo. Po intenzívnom cvičení tak váš športový outfit určite nezostane suchý. Hlavnou zložkou tejto formuly je synefrín, ktorý patrí medzi obľúbené látky používané pri chudnutí a formovaní postavy. Zároveň je doplnený o L-karnitín, ktorý má v tele za úlohu prenášať mastné kyseliny do bunkových elektrární v podobe mitochondrií, kde môžu byť premenené na energiu. Je tak súčasťou procesu spaľovania tuku. K týmto funkčným zložkám sa pridávajú aj extrakty z hroznových jadier a čierneho korenia. Ide tak o perfektnú kombináciu látok, ktorú spolu s pohybom oceníte na vašej ceste za sebavedomím a skvelým pocitom z vlastného tela.

 

Ďalším z poctivo zostavených komplexov je Focus blend, ktorý sa stará o celkovú výkonnosť a odolnosť ženského organizmu. Jeho hlavnou zložkou je L-citrulín DL-malát, čiže aminokyselina, ktorá sa v tele podieľa na tvorbe oxidu dusnatého (NO). Ten sa zúčastňuje procesu rozširovania ciev (vazodilatácie), čo súvisí s prekrvením a okysličením svalov. O maximálny výkon svalov sa stará aj beta-alanín. Z neho sa v tele tvorí karnozín, ktorý má za úlohu držať na uzde prekyslenie svalov, čo je spojené s ich nižšou únavou a predĺžením športového výkonu. V neposlednom rade tu nájdeme aj  extrakty zo sibírskeho ženšenu a rozchodnice ružovej, ktoré patria medzi adaptogény. Pomáhajú tak v starostlivosti o odolnosť organizmu v náročných fyzických aj psychických situáciách. 

 

Posledným komplexom látok je Vitality blend. Ten sa stará o celkovú vitalitu a zdravie ženského tela. V ňom obsiahnutá aminokyselina glycín je neurotransmiterom v mozgu, ktorý sa podieľa na prenose informácií medzi nervovými bunkami. Stará sa tak o funkčnosť a výkonnosť mozgu. Taurín je zas bežnou súčasťou energetických nápojov, ktorých úlohou je povzbudiť našu fyzickú a psychickú výkonnosť. V tomto komplexe nechýbajú ani vitamíny, a to konkrétne tie zo skupiny B. V rámci predtréningovej prípravy oceníte, že niacín, vitamín B6 aj B12 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania. Pritom sa zároveň podieľajú na normálnom energetickom metabolizme. Vitamín B6 tiež prispieva k regulácii hormonálnej činnosti.

 

PinkDrive je vďaka svojmu premyslenému zloženiu ideálnym nakopávačom pred náročným tréningom. Zároveň je však skvelý aj pri chudnutí, a tak ho oceníte na ceste za vašou vysnívanou postavou. Túto predtréningovku si môžete dopriať pred silovým tréningom vo fitku, behaním, HIIT cvičením či napríklad lekciou crossfitu. Vďaka svojim vlastnostiam sa hravo stane obľúbenou súčasťou vašej predtréningovej prípravy, ktorá vo vás prebudí silu a odhodlanie pracovať na lepšej verzii samej seba.

 

 

PinkDrive a jeho výhody

 • komplexný viaczložkový preworkout
 • má špeciálne navrhnuté zloženie pre ženy 
 • pozostáva zo štyroch unikátnych komplexov účinných látok 
 • obsahuje jedenásť rastlinných extraktov 
 • jeho súčasťou je kofeín, L-karnitín, synefrín, L-citrulín DL-malát aj beta-alanín
 • obsahuje aj vitamíny, aminokyseliny a ďalšie bioaktívne látky
 • v jednej dávke má 151 mg kofeínu 
 • pomáha zahriať a nabudiť telo na tréning
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • podieľa sa na normálnom energetickom metabolizme 
 • je vhodný pred silovým tréningom, behaním, HIIT cvičením aj crossfitom
 • je vhodný pre vegetariánky aj vegánky

            

Zloženie

Príchuť kyslý vodný melón: L-citrulín-DL-malát (2:1), inulín, beta alanín, L-glycín, L-karnitínová báza, L-taurín, extrakt z semien guarany (Paullinia cupana) (20:1) (22% kofeín), extrakt z červenej repy (Beta vulgaris) (10:1), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), extrakt sibírskeho koreňa ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (30:1) (0,8% eleuterozidy), extrakt z listov yerba mate (Ilex paraguariensis) (25:1) (5% kofeín), extrakt z orechov kola (Cola acuminata) (10:1), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), arómy, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (25:1) (50% polyfenoly, 30% katechíny, 15% EGCG, 2% kofeín), extrakt z hroznových jadierok (Vitis vinifera) (30:1) (95% proanthokyanidínov), extrakt zo zelených kávových zŕn (Coffea Arabica) (25:1) (50% kyselina chlorogenová), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) (210:1) (3% salidrozidy), sladidlo (sukralóza), niacín (nikotínamid), kofeín bezvodý, extrakt z ovocia pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) (130:1) (95% synefrín), extrakt zo semien čierneho korenia (Piper nigrum) (125:1) (95% piperín), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín).

     

Príchuť jahodová limonáda: L-citrulín-DL-malát (2:1), inulín, beta alanín, L-glycín, L-karnitínová báza , L-taurín, extrakt z semien guarany (Paullinia cupana) (20:1) (22% kofeín), extrakt z červenej repy (Beta vulgaris) (10:1), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), extrakt sibírskeho koreňa ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (30:1) (0,8% eleuterozidy), extrakt z listov yerba mate (Ilex paraguariensis) (25:1) (5% kofeín), extrakt z orechov kola (Cola acuminata) (10:1), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), arómy, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (25:1) (50% polyfenoly, 30% katechíny, 15% EGCG, 2% kofeín), extrakt z hroznových jadierok (Vitis vinifera) (30:1) (95% proanthokyanidínov), extrakt zo zelených kávových zŕn (Coffea Arabica) (25:1) (50% kyselina chlorogenová), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) (210:1) (3% salidrozidy), sladidlo (sukralóza), niacín (nikotínamid), kofeín bezvodý, extrakt z ovocia pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) (130:1) (95% synefrín), extrakt zo semien čierneho korenia (Piper nigrum) (125:1) (95% piperín), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín).

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (10 g) v 250 ml studenej vody a užívajte 20 minút pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty  10 g *RI
Thermo blend    
L-karnitín báza 500 mg -
Extrakt z hroznových jadier 30:1 (Vitis vinifera) 100 mg -
  - proanthokyanidíny 95 mg -
Extrakt z pomarančovníka horkého 130:1 (Citrus aurantium) 16 mg -
  - synefrín 15,2 mg -
Extrakt z čierneho korenia 125:1 (Piper nigrum) 5 mg -
Focus blend    
L-Citrulín DL- malát  3 g -
Beta alanín 1 g -
Extrakt z červenej repy 10:1 (Beta vulgaris) 500 mg -
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej 210:1 (Rhodiola rosea) 100 mg -
  - salidrozid 3 mg -
Extrakt zo sibírskeho ženšenu 30:1 (Eleutherococcus senticosus) 200 mg -
  - eleuterozidy 1,6 mg -
Energy blend    
Guarana extrakt 450 mg -
  - kofeín 99 mg -
Extrakt zo zeleného čaju 25:1 (Camellia sinensis) 200 mg -
  - polyfenoly 100 mg -
  - katechíny 60 mg -
  - EGCG 30 mg -
  - kofeín 4 mg -
Extrakt z orechov kola 10:1 (Cola acuminate) 200 mg -
Yerba maté extrakt (Ilex paraguariensis) 200 mg -
  - kofeín 10 mg -
Extrakt zo zelenej kávy (Coffee Arabica) 100 mg -
  - kyselina chlorogénová  50 mg -
Bezvodý kofeín  38 mg -
Vitality blend    
L-glycín 600 mg -
L-taurín 500 mg -
Niacín 32 mg 200 %
Vitamín B6 1,4 mg  100 %
Vitamín B12 2,5 µg  100 %

*Referenčné výživové hodnoty.

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Vysoký obsah kofeínu (151 mg na 1 dávku). Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Osoby s ochorením srdca, štítnej žľazy, obličiek a hypertenziou by sa mali pred použitím poradiť so svojím lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Balenie obsahuje silica sáčok.

Alergény: Produkt neobsahuje žádné alergeny.

Detail produktu
EAN 8586022211201
Forma práškový
Hlavná kategória Pre-workouty
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
BIO nie
Bezlepkový nie
Bez laktózy áno
Vegetariánsky áno
Vegánsky áno
Zmes zmes
Štítky produktu Vegan
HS kód 21069098: --- Ostatné
Vyrobené v EU
Skupina príchute ovocie
Výška 11.00 cm
Šírka 10.00 cm
Dĺžka 10.00 cm
Brutto váha 0.41 kg
Počet kusov v balení 12 ks
Netto váha 0.30 kg
Právna kategória výrobku výživový doplnok
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty
Športová výživa
Darčeky pre ňu
Zlepšenie športového výkonu

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Pink Drive - BeastPink
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Pink Drive - BeastPink
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

96 %
96 %
Priemer z 96 hodnotení

Celkové hodnotenie overených nákupov

96 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100 %
Dámska predtréningovka ma celkom prekvapila svojim zložením a tak som ju vyskúšal. V prvom rade sa nemôže porovnávať s bežnými silnými predtréningovkami, pretože je vytvorená pre ženský citlivejší organizmus. Hlavne to bolo cítiť v menšom množstve kofeínu. Vysoký obsah kofeínu mi hrozne mi vadí v iných predtreningovkach, pretože ich výrobcovia natlačia množstvom kofeínu a hrdo ich prehlasujú za najlepšie na trhu. Ale predtréningový stimulant nemusí byť len o kofeíne. Tento produkt je dobrá ukážka, že aj s nižším množstvom kofeínu si vieš pekne nakopnúť tréning. Obsahuje množstvo prírodných, ale efektívnych stimulantov a základ tvoria dve formy citrulínu a beta alanín. Taktiež ... zobraziť všetko

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Príchuť Hodnotenie Cena Skladom
kyslý vodný melón
(42) 
88%
13,95 €
Skladom
jahodová limonáda
(70) 
94%
13,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď
1. Otázka:
Predtreningovka + protein
Predtreningovka + protein
Je vhodne uzivat tuto predtreningovku pred cvicenim a po cviceni YumYum protein?
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Predtreningovka + protein
Odpoveď:
Dobrý deň, áno, táto kombinácia a postup užívania je v poriadku.

Andrea, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?
2. Otázka:
Spalovače
Spalovače
Dobrý deň,
rada by som sa spýtala na užívanie tohto výrobku s Thermo Shape 2.0, prípadne čo by ste odporučili na užívanie počas a po tréningu.
Ďakujem
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Spalovače
Odpoveď:
Dobrý deň, Pink Drive je výborná predtréningovka, avšak v kombinácii s Thermo Shape 2.0 môže mať silný stimulujúci efekt, preto je vhodnejšie ich oddeliť. Thermo Shape užiť ráno a Pink Drive pred tréningom. Počas tréningu postačí užívať esenciálne aminokyseliny prípadne hydratačný jontový nápoj. Po tréningu postačí kvalitný proteín.

Ladislav, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?
3. Otázka:
Uzitie na prazdny zaludok
Uzitie na prazdny zaludok
Dobry den,
treningy mavam rano na lacno, je mozne tuto predtreningovku uzit na prazdny zaludok?
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Uzitie na prazdny zaludok
Odpoveď:
Dobrý deň, každý reaguje na doplnky inak. Niektorí ľudia môžu mať žalúdočné ťažkosti alebo nevoľnosť, keď užívajú doplnky na prázdny žalúdok. Ak máte citlivý žalúdok, môžete začať s nižšou dávkou, aby ste zistili, ako vaše telo reaguje.

Viktória, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?
4. Otázka:
Kombinacia s amino
Kombinacia s amino
Dobry den,

ked uzijem tuto predtreningovku pred cvicenim, mozem pocas cvicenia pit Amino beast? A po cviceni protein, je to takto ok?

Dakujem za odpoved.
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Kombinacia s amino
Odpoveď:
Dobrý deň, kombinácia týchto produktov je v poriadku.
Je pre Vás táto otázka užitočná?
5. Otázka:
Beh
Beh
Dobrý deň, môžem tento prípravok užívať pred behom.
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Beh
Odpoveď:
Dobrý deň, áno, Pink Drive je vhodné užívať aj pred behaním.

Ladislav, tím GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?

Položky 1 až 5 z celkového počtu 7

Stránka