Bison Beard - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Bison Beard je doplnok stravy pre mužov, ktorí túžia po kvalitnom a upravenom strnisku alebo by si radi pestovali briadku, fúzy či bradu. V zložení tak nájdete funkčný komplex aminokyselín, rastlinných výťažkov, vybraných vitamínov a minerálnych látok, ktoré vám pomôžu so starostlivosťou o vaše fúzy.

Bison Beard je funkčný doplnok pre všetkých mužov, ktorí chcú venovať maximálnu starostlivosť svojim fúzom

Bison Beard je funkčný komplex rastlinných výťažkov, aminokyselín, vitamínov a minerálnych látok pre mužov, ktorí sa chcú maximálne starať o svoje fúzy. Nezáleží totiž na tom, či budete nosiť strnisko alebo si pestovať bradu, briadku či fúzy. V každom prípade je potrebné venovať svojim fúzom maximálnu starostlivosť. Často ide totiž o jednu z prvých vecí, ktoré si na vás okolie všimne, a tak sa treba na to náležite pripraviť. Bison Beard je preto ideálnym doplnkom, ktorý vám pomôže dostať fúzy do perfektnej kondície.

Základ tvorí MSM alebo metylsulfonylmetán a aminokyseliny l-metionín a l-cysteín. Tie sú dôležitou stavebnou jednotkou rôznych tkanív v tele. MSM je organická zlúčenina síry. Tá sa podieľa aj na syntéze kolagénu a keratínu, čo sú látky dôležité pre zdravie vlasov, nechtov i pokožky. Práve v nej tiež začínajú všetky procesy spojené s rastom fúzov. Rozhodne tak nie je na mieste jej kvalitu podceňovať.

Ďalšia časť doplnku patrí vitamínom. Konkrétne ide o vitamín B5 a vitamín E, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Obsiahnutý vitamín A potom prispieva k udržaniu zdravých slizníc a pokožky. Na tú má vplyv aj biotín, ktorý zároveň prispieva k zdraviu vlasov. Preto by jeho príjem nemali podceňovať ani muži, ktorí sa chcú starať o vzhľad svojich fúzov. Posledným je potom vitamín C, ktorý má vplyv na tvorbu kolagénu, správnu funkciu pokožky a zároveň pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Svoju úlohu má však aj zinok. Prispieva totiž k zdravému vzhľadu nielen vlasov a pokožky, ale aj nechtov. Navyše má vplyv na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi. Jeho optimálne množstvo v organizme sa tiež spája s rastom a kvalitou fúzov. Zinok je tak ideálnym parťákom nielen pre starostlivosť o zovňajšok.

Posledná časť doplnku Bison Beard patrí rastlinným výťažkom, konkrétne ide o extrakt z ovocia Saw palmetto a prasličky roľnej, ktorá starostlivosť o zovňajšok povyšuje na nový level. Pokiaľ patríte medzi mužov, ktorým záleží na vzhľade a chcete svojim fúzom a pokožke venovať maximálnu starostlivosť, potom je pre vás Bison Beard ako stvorený.

Bison Beard a jeho výhody

• komplexný doplnok pre starostlivosť o fúzy
  • obsahuje rastlinné výťažky, vitamíny, aminokyseliny a ďalšie funkčné zložky
  • má vplyv na zdravý vzhľad vlasov, nechtov a pokožky
  • prispieva k tvorbe kolagénu
  • podporuje udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi
  • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
  • podieľa sa na starostlivosti o vzhľad a kvalitu fúzov
  • ideálny pre mužov s bradou, fúzami, briadkou i strniskom
  • je vegánsky
  • má formu praktických kapsúl

Metylsulfonylmetán MSM, L-metionín, obal kapsuly (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza), L-cysteín HCL, kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), extrakt z mletej prasličky (7% oxidu kremičitého), vitamín C (kyselina L-askorbová), extrakt z ovocia Saw palmetto, zinok (pikolinát zinočnatý), vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát), vitamín A (retinylacetát), biotín (D-biotín).

Užite 1 dávku (2 kapsuly) denne, najlepšie s jedlom. Prípravok je určený pre dospelých.

Nutričné hodnoty  1 dávka (2 kapsuly)
Metylsulfonylmetán MSM  300 mg
L-metionín 250 mg
L-cysteín HCL 200 mg
Kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý)  150 mg
Extrakt z prasličky roľnej (7% oxid kremičitý)  150 mg
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 80 mg
Výťažok z ovocia Saw palmetto 75 mg
Zinok (pikolinát zinočnatý) 15 mg
Vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát) 12 mg
Vitamín A (retinylacetát) 800 µg
Biotín (D-biotín)  2500 ug

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek výrobku. Výrobok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzavreté na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.Uchovávajte mimo dosahu detí.

Hlavná kategória Vlasy, nechty a pokožka
Vegánsky áno
Zmes číry