Papaya Enzyme 100 tab - Natrol

Výrobca: Natrol

Papaya Enzyme sú tráviace enzýmy vo forme cmúľacích tabliet v chutnej tropickej príchuti. Táto špeciálna zmes tráviacich enzýmov pomáha pri štiepení bielkovín, sacharidov a tukov, vďaka čomu sa živiny dostanú rýchlejšie do svalov a organizmu. Obsahujú dobre známe enzýmy, vrátane papaínu, amylázy a bromelaínu, ktoré podporujú správnu absorpciu živín.

Dlhodobo nedostupný

Papaya Enzyme - tráviace enzýmy v cmúľacích tabletách, ktoré zlepšujú trávenie bielkovín, sacharidov a tukov

Papaya Enzyme vo forme tabliet na cmúľanie pomáha udržiavať zdravý tráviaci trakt. Chutná tropická aróma robí z každej tablety liečivo pre vaše chuťové poháriky. Táto špeciálna zmes tráviacich enzýmov pomáha pri trávení bielkovín a sacharidov v tele. Papaya Enzyme je prirodzená zažívacia pomôcka, ktorá pomáha rozložiť proteíny potrebné pre telo a môže pomôcť urýchliť chemické reakcie v bunkách.Tablety sú obohatené o dobre známe enzýmy, vrátane papaínu, amylázy a bromelaínu, ktoré podporujú správnu absorpciu živín a pomáhajú pri trávení bielkovín, sacharidov a tukov. Produkt je obľúbený u športovcov a bodybuilderov, ktorí potrebujú konzumovať veľké množstvo bielkovín alebo sacharidov. Pomáha totiž pomôcť tráviacemu systému, rýchlejšie rozložiť bielkoviny, aby sa dostali rýchlejšie do svalov a pomohli zmierniť trávenie.

papaya enzyme - tráviace enzýmy - natrol

Papaya Enzyme a jeho výhody

• zmes tráviacich enzýmov vo forme cmúľacích tabliet
  • pomáha udržiavať zdravý tráviaci trakt
  • prispieva k uľahčeniu trávenia
  • pomáha rozložiť bielkoviny, sacharidy, tuky a ostatné živiny
  • má čistiace a detoxikačné účinky

Užívajte 2 tablety po každom jedle.

Nutričné hodnoty1 dávka (2 tab)
Kalórie 10 kcal
Sacharidy 2 g
   z toho cukry 2 g
Papaín 40 mg
Papaya (ovocie) 20 mg
Bromelaín 4 mg
Alfa-amylázy (pšenica) 2 mg

Ďalšie zložky

Dextróza, cukor, prírodná papája, broskyňová a čerešňová príchuť, oxid kremičitý, kukuričný škrob, sacharóza, stearát horečnatý, kurkuma, triacetín, sójový lecitín, lecitín annatto, propylénglykol, sodná soľ sulfátu sodného.

Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosah malých detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Hlavná kategória Probiotiká a tráviace enzýmy
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Recenzie od zákazníkov Papaya Enzyme 100 tab - Natrol
Prezeráte si:Papaya Enzyme 100 tab - Natrol

Priemer z 1 hodnotenia

Absolútne spokojný. Občasné tráviace problémy po jedle ( hlavne po veľkých jedlách ako obed...) okamžite vyriešilo cmúľanie 2 tabliet. Po dlhšom užívaní zmizli aj najmenšie problémy.