najlepšie z kategórie otužovanie

Potrebujete poradiť s výberom? Nechajte sa inšpirovať tými, ktorí už produkty vyskúšali pred vami. Vďaka recenziám našich zákazníkov máte ľahký prístup ku skúsenostiam ostatných. Nájdete tu najčastejšie hodnotené produkty z kategórie Otužovanie. Tým najpredávanejším produktom je Otužovacia vaňa - GymBeam.

Otužovanie Otužovanie je kategória, v ktorej si prídu na svoje všetci otužilci, či už sa chystajú s otužovaním začať alebo patria k ostrieľaným nadšencom tejto aktivity. Nájdete tu rôzne príslušenstvo ideálne k tomu, aby vás udržalo v teple alebo ochránilo vaše končatiny pred zimou, ľadom či prírodnými podmienkami.

 Zobraziť viac

V kategórii otužovanie nájdete:

 • Neoprénové čiapky, ktoré sa pýšia skvelými termoregulačnými vlastnosťami. Bez problémov sa prispôsobia vašej hlave a udržia ju v teple aj v suchu. Okrem toho môžu skvele pomôcť aj ľuďom s dlhšími vlasmi, ktoré počas otužovania vo vode zafixuje a zabráni ich namočeniu. Navyše sa hodia aj na rôzne vodné športy.   
 • Neoprénové rukavice, ktoré ocenia nielen milovníci otužovania v jazere. Sú dostatočne odolné a udržia vaše ruky aj končeky prstov v suchu a teple. Zároveň ochránia vaše ruky pred vstupom do vody a sú vhodné aj v prípade, že sa chystáte na zimné plávanie či sekanie ľadu. 
 • Neoprénové topánky, ktoré hravo doplnia kompletnú telovú výbavu pre otužilcov začiatočníkov aj pre tých, ktorí vedia, ako otužovať. Bez problémov udržia vaše nohy v teple a ochránia ich v prípade, že sa chystáte otužovať v prírodnom jazere, kde by mohli byť rôzne kamienky. 
 • Otužovacie vane pre každého, kto by si rád pravidelne doprial ľadový kúpeľ. Sú ideálne pre začínajúcich aj pokročilých otužilcov, ktorým umožnia nastaviť ideálnu teplotu vodu. Okrem toho majú aj rôzne zaujímavé funkcie. Príkladom je nielen ochladenie, ale aj zohriatie vody, vďaka čomu si môžete užívať relax vo vode v pohodlí domova. 

Vyberte si z našej ponuky otužovacích pomôcok ešte dnes a užívajte si naplno túto obľúbenú aktivitu. No a ak v tomto smere patríte k začiatočníkom, určite nevynechajte náš článok Otužovanie: 10 otázok a odpovedí, ktoré by mal poznať každý otužilec. 

 Zobraziť menej

4 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam Clothing (3)
 2. GymBeam (1)
Balenie (g)
 1. 1430 g (1)
Farba
 1. čierna (4)
Materiál
 1. 90% Neopren, 10% Nylon (2)
 2. 80% Neopren, 10% Nylon, 10% Guma (1)
Veľkosť
 1. S (2)
 2. M (2)
 3. L (2)
 4. XL (2)
 5. S/M (1)
 6. L/XL (1)
Právna kategória výrobku
Štítky produktu
 1. Best Seller (3)
Cena
Filtrovať podľa
 1. Otužovacia vaňa - GymBeam
  Otužovacia vaňa - GymBeam
  84%
  84 % (5)
  7 695,95 €
 2. Neoprene Cap ChillGuard Black - GymBeam
 3. Neoprene Shoes ChillGuard Black - GymBeam
 4. Neoprene Gloves ChillGuard Black - GymBeam

4 Položiek