Nutrend Ostatné rehabilitačné pomôcky

Ostatné rehabilitačné pomôcky od výrobcu Nutrend je kategória príslušenstva, ktoré využijete na rehabilitačné cvičenie, regeneráciu aj rekonvalescenciu po úraze. Nájdete tu napríklad tejpovacie pásky, ktoré slúžia na fixáciu a stabilizáciu problémových partií. Používajú sa hlavne na natiahnuté svaly alebo pri problémoch s kĺbmi či šľachami a väzmi. Nechýba tu však ani rehabilitačná páska, ktorá sa používa pri metóde flossing. Pri tej dochádza k stiahnutiu a následnému uvoľneniu vybranej časti tela. Vďaka tomu sa končatina intenzívne uvoľní a prekrví. Tento efekt sa využíva pri rekonvalescencii po zranení alebo pred tréningom.

 Zobraziť viac

Pri riešení problémov s pohybovým aparátom využijete aj terapeutické bandáže Hot-Cold na koleno či členok. Tie si môžete ohriať alebo vychladiť podľa potreby a použiť ich ako obklad, ktorým podporíte rehabilitáciu po úraze. Hodiť sa však môže aj Hot-Cold maska s chladivým alebo hrejivým efektom. Tá prináša úľavu v oblasti hlavy a očí.

V ponuke máme aj otužovaciu vaňu s chladiacim systémom. Tá je ideálna pre každého, kto chce mať kedykoľvek k dispozícii ľadový kúpeľ bez nutnosti chodenia k rieke či rybníku. Na chladiacom zariadení si môžete nastaviť teplotu podľa vašich skúseností s otužovaním. Vďaka tomu je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých. V chladnom počasí si môžete naopak dopriať teplý kúpeľ. Systém je totiž schopný ohriať vodu až na 40 °C, vy si tak môžete užívať príjemné teplo a relaxáciu. Ide o ideálny produkt pre každého, kto chce podporiť regeneráciu a získať všetky benefity pravidelného otužovania.

 Zobraziť menej

1 Položka

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (9)
 2. MUAY (3)
 3. Nutrend (1)
Balenie (ml)
 1. 100 ml (1)
Farba
 1. shadow (1)
Právna kategória výrobku
Filtrovať podľa
 1. Flexit Gold Gel - Nutrend
  Flexit Gold Gel - Nutrend
  100%
  100 % (4)
  7,50 €

1 Položka