MUAY Ostatné rehabilitačné pomôcky

Ostatné rehabilitačné pomôcky od výrobcu MUAY je kategória príslušenstva, ktoré využijete na rehabilitačné cvičenie, regeneráciu aj rekonvalescenciu po úraze. Nájdete tu napríklad tejpovacie pásky, ktoré slúžia na fixáciu a stabilizáciu problémových partií. Používajú sa hlavne na natiahnuté svaly alebo pri problémoch s kĺbmi či šľachami a väzmi. Nechýba tu však ani rehabilitačná páska, ktorá sa používa pri metóde flossing. Pri tej dochádza k stiahnutiu a následnému uvoľneniu vybranej časti tela. Vďaka tomu sa končatina intenzívne uvoľní a prekrví. Tento efekt sa využíva pri rekonvalescencii po zranení alebo pred tréningom.

 Zobraziť viac

Pri riešení problémov s pohybovým aparátom využijete aj terapeutické bandáže Hot-Cold na koleno či členok. Tie si môžete ohriať alebo vychladiť podľa potreby a použiť ich ako obklad, ktorým podporíte rehabilitáciu po úraze. Hodiť sa však môže aj Hot-Cold maska s chladivým alebo hrejivým efektom. Tá prináša úľavu v oblasti hlavy a očí.

V ponuke máme aj otužovaciu vaňu s chladiacim systémom. Tá je ideálna pre každého, kto chce mať kedykoľvek k dispozícii ľadový kúpeľ bez nutnosti chodenia k rieke či rybníku. Na chladiacom zariadení si môžete nastaviť teplotu podľa vašich skúseností s otužovaním. Vďaka tomu je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých. V chladnom počasí si môžete naopak dopriať teplý kúpeľ. Systém je totiž schopný ohriať vodu až na 40 °C, vy si tak môžete užívať príjemné teplo a relaxáciu. Ide o ideálny produkt pre každého, kto chce podporiť regeneráciu a získať všetky benefity pravidelného otužovania.

 Zobraziť menej

3 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (9)
 2. MUAY (3)
 3. Nutrend (1)
Balenie (g)
 1. 100 g (1)
Farba
 1. shadow (1)
Právna kategória výrobku
Štítky produktu
 1. New (2)
Cena
Filtrovať podľa
 1. Namman Active krém - MUAY
  Namman Active krém - MUAY
  90%
  90 % (4)
  15,50 €
 2. Namman Liniment Massage Oil - MUAY
 3. Masážna emulzia Namman CBD Roll-on - MUAY

3 Položiek