YAKIMASPORT Ostatné príslušenstvo pre cvičenie

Ostatné príslušenstvo pre cvičenie od výrobcu YAKIMASPORT je kategória, kde nájdeme rozličné doplnky, ktoré by nemali chýbať v živote žiadneho amatérskeho ani profesionálneho športovca. Niektoré pomôžu počas tréningu rôznych svalových partií, zatiaľ čo iné zlepšia regeneráciu alebo len ideálne vyjadria lásku k aktívnemu životnému štýlu.

Zobraziť viac

V kategórii ostatného príslušenstva pre cvičenie nájdete:

• Pomôcky na cvičenie, teda ideálne tréningové príslušenstvo, ako napríkad podložka na drepy, ktorá dokáže zväčšiť rozsah pohybu pri cviku a znížiť preťaženie spodnej časti chrbta počas drepovania. Každý, kto nefandí rukaviciam zas ocení skvelú alternatívu v podobe klasickej alebo tekutej kriedy, ktorá absorbuje vlhkosť, odvádza pot a prispieva k pevnému úchopu. Zaujímavým spestrením tréningu rúk navyše môže byť aj šťahovacia páska BFR, ktorá funguje na systéme BFR (Blood Flow Restriction) pre maximalizáciu efektu silového tréningu bicepsov.
  • Doplnky a praktické príslušenstvo, ktoré uľahčia život každého športovca. Skvelým príkladom je ručný napeňovač na rýchlu prípravu bohatej mliečnej peny, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou cappuccina, macchiata, horúcej čokolády alebo matcha latte. To si potom môžete vychutnať v keramickej šálke s elegantným dizajnom, ktorý zdobí logo GymBeam. No a ak vás potom čaká cvičenie, dámy určite ocenia štipec do vlasov Claw, ktorý udrží vlasy aj počas najťažších tréningov. Bežcom a iným intervalovým športovcom sa zas budú hodiť napríklad digitálne stopky pre lepšie sledovanie progresu a času. Ocenia aj puzdro na mobil, vďaka ktorému budú mať svoj smarfón počas tréningu vždy po ruke. Pre pohodlnejšiu suplementáciu máme aj rôzne pillboxy a s regeneráciou zas môže pomôcť otužovacia vaňa.

Kategória ostatné príslušenstvo na cvičenie však toho ukrýva oveľa viac a výber ostatného príslušenstva na cvičenie je len na vás.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.