BeastPink Ostatné obilniny

Ostatné obilniny od výrobcu BeastPink sú kategória produktov, ktorá obsahuje rôzne alternatívy obľúbených príloh či ingrediencií na prípravu lahodných pokrmov. V ich prospech hovoria nielen široké možnosti využitia v kuchyni, ale aj zaujímavý nutričný profil. Dobrým príkladom je celozrnný kuskus, ktorý patrí medzi obľúbené alternatívy klasických príloh. Navyše sa pýši vysokým obsahom vlákniny a je zdrojom bielkovín.

Zobraziť viac

Zo zaujímavých prísad stoja za zmienku aj tapiokové perly, ktoré poslúžia ako skvelý zdroj komplexných sacharidov. Produkty z kategórie ostatné obilniny môžete použiť ako prílohy k obľúbeným jedlám, ozdoby hotových porkmov či zahusťovadlá do omáčok alebo dezertov. Získate tým nielen zaujímavú alternatívu, ale výsledné pokrmy obohatíte tiež o dôležité živiny.

Ochutnajte našu ponuku ostatných obilnín, ktoré si získajú aj tých najväčších gurmánov.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.