Optimum Nutrition

Optimum nutrition (ON), je 100%-nou dcérskou spoločnosťou firmy Glanbia, spoločnosťou zaoberajúcou sa produkciou syra a výživových doplnkov. Vlastní a produkuje dve značky suplementov (ON a American BodyBuilding). Poskytuje ucelenú radu výrobkov v niekoľkých kategóriách. V moderných výrobných zariadeniach, zaberajúcich viac ako 500 000 štvorcových metrov pracovnej plochy. Optimum Nutrition je firma športovej výživy na výrobu produktov v každej kategórii. Či už ide o proteínové tyčinky, proteínové nápoje, RTD-športové nápoje, vitamíny, minerály alebo byliny pre optimálnu výživu. Kolektív ON, americké posilňovne a distribútori sú dominantnou silou v odbore športovej výživy.

Zobraziť viac

optimum nutrition gymbeam

Optimum Nutrition bola založená v roku 1986 bratmi Tonym a Michaelom Costelom. Podnikateľskí bratia rozpoznali príležitosť, že je potrebné výrazne zlepšiť kvalitu a inovatívne videnie v priemysle športovej výživy. ON značka bola pripravená uspokojiť najvyššie požiadavky. Po 22 rokoch úspechov odráža dominantné miesto. Proteín 100% Whey Gold je dlhodobo jednotkou v rebríčku hodnotenia proteínových produktov.

Zdroje

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.