Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Omega 3 - Myprotein

Výrobca: Myprotein

Omega 3 sú nevyhnutné mastné kyseliny (EFA), ktoré pochádzajú z rybieho tuku. Sú tvorené EPA a DHA, ktoré dokážu znížiť riziko srdcových ochorení, výskyt mozgovej mŕtvice, obnovujú a tvoria nové bunky. Sú vhodné pre posilnenie imunity a podporu celkového zdravia.

Dlhodobo nedostupný

Omega 3 pre celkové zdravie a posilnenie imunity

Omega 3 obsahuje nevyhnutné mastné kyseliny (EFA), ktoré pochádzajú z rybieho tuku. Mastné kyseliny sú základom tukov a olejov a sú nevyhnutné pre celkové zdravie a pohodu. Sú nevyhnutné pre ľudské telo, pretože sú súčasťou každej živej bunky v tele. EFA sú nevyhnutné pre obnovu existujúcej bunky a tvorbu nových buniek.


Esenciálne mastné kyseliny sú tvorené z EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Rad štúdií preukázal, že rybí olej môže znížiť riziko srdcových ochorení, znížiť výskyt mozgovej mŕtvice a zlepšiť niektoré stavy depresie. Esenciálne mastné kyseliny šetria sacharidy a zároveň spaľujú tuky.


Takmer každý dnes vie, ako je dôležité mať Omega 3 vo svojej strave, ale je rovnako dôležité,aby ste konzumovali dostatok aj druhých omega kyselín: omega  6 a omega 9. Vaše telo si nemôže Omega 3 alebo omega-6 vytvoriť, takže je nutné si obstarať dostatok týchto kyselín vo vašej strave alebo pomocou doplnku stravy.

  omega 3 rybí olej myprotein

 

Omega 3 a jeho výhody:

  • podporuje kardiovaskulárne zdravie
  • obsahuje 18% EPA / DHA 12%
  • má prirodzenú schopnosť posilňovať imunitu
  • pomáha v boji proti ochoreniam srdca

 

Zloženie

Omega 3 rybí olej, soft gélová kapsula (želatína, glycerín), voda, D-alfa tokoferol (vitamín E, akoantioxidant).

 

Bez umelých farbív a konzervačných látok, kvasníc, lepku, škrobu a laktózy. Bez pridanej soli (chlorid sodný) alebo cukru. GMO free.


Dávkovanie

Ako doplnok stravy užívajte spolu s jedlom1-2 kapsule dvakrát denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Vitamín E 9 mg
Rybí olej 2 g
EPA (eikosapentaenová kyselina) 360 mg
DHA (kyselina dokosahexaenová) 240 mg

 

Upozornenie

Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky:Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Akoprípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejednása o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Recenzie od zákazníkov

Omega 3 - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Omega 3 - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Omega 3 - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď