Redcon1 Omega-3

Omega-3 od výrobcu Redcon1 je kategória produktov, v ktorej nájdete mimoriadne dôležité zdravé tuky v podobe omega-3 mastných kyselín, obsahujúce EPA (kyselinu eikozapentaénovú) a DHA (kyselinu dokozahexaénovú). Pre náš organizmus sú nepostrádateľné, pretože prispievajú k správnej funkcii srdca. Naše telo si ich nedokáže vytvoriť samo v dostatočnom množstve a preto je nutné prijímať ich v strave, prípadne suplementovať. DHA navyše pomáha udržiavať správne fungovanie mozgu a dobrý zrak. Jedným z ich najbohatśích zdrojov sú ryby, predovšetkým rybí olej. Ak nepatríte k milovníkom rýb alebo ak váš príjem omega-3 nenasýtených mastných kyselín všeobecne nie je dostatočný, môžete siahnuť po kvalitnej suplementácii. Tá vám môže pomôcť s dostatočným príjmom týchto esenciálnych ω-3 mastných kyselín.

Ak sa chcete dočítať viac informácií o omega-3 mastných kyselinách, nemal by vám ujsť náš článok Omega-3 mastné kyseliny: konzumujete ich dostatok a v správnom pomere k omega-6?.

Kategória neobsahuje žiadne produkty.