Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Omega 3 6 9 - Myprotein

Výrobca: Myprotein

Omega 3 6 9 sú dokonalou kombináciou omega mastných kyselín, ktoré obsahujú vyváženú zmes EPA a DHA, kyselinu linoleovú, kyselinu gama - linoleovú a olejovej kyseliny. Tieto esenciálne mastné kyseliny pochádzajú z BIO zdrojov a podporujú normálnu funkciu srdca, mozgu, očí, podporujú celkové zdravie, znížia hladinu cholesterolu a posilňujú imunitný systém.

Dlhodobo nedostupný

Omega 3 6 9: vyvážená kombinácia mastných kyselín pre celkové zdravie

Omega 3 6 9 poskytuje dokonalú rovnováhu medzi omega mastnými kyselinami 3, 6 a 9 získaných z prirodzených zdrojov. Obsahujú zmes z rýb a rastlinných olejov, ktoré poskytujú perfektnú kombináciu Omega-3, Omega-6 a Omega-9 mastných kyselín. Každý vie, aké dôležité je mať Omega 3 mastné kyseliny v strave, ale je rovnako dôležité konzumovať dostatok Omega 6 a Omega 9. Telo nemôže vytvoriť Omega 3 alebo omega 6 (tak sú klasifikované ako esenciálne), takže je nutné prijímať ich v strave prostredníctvom doplnkov výživy.

 

Omega 6 mastné kyseliny obsahujú GLA (gama linolénová kyselina), ktorá je veľmi dôležitá pre podporu imunitného systému a má aj ďalšie vynikajúce výhody. Omega 9 mastné kyseliny sú tvorené v tele, ale vo veľmi malom množstve. Ďalšia suplementácia je prospešná, pretože kyselina olejová zabraňuje vzniku arteriosklerózy.

  omega 369

 

Každá kapsula obsahuje vyváženú zmes EPA a DHA, ďalej obsahuje kyselinu linoleovú, kyselinu gama - linoleovú a olejovej kyseliny. Tieto esenciálne mastné kyseliny sa skladajú z BIO prírodných zdrojov, ktoré vám dodajú dôležité živiny do každodenného jedálnička. Táto výkonná zmes podporuje normálnu funkciu vášho srdca, mozgu a očí. Kapsule sú optimálnou voľbou pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoj denný príjem zdravých mastných kyselín.

 

Pokiaľ má telo nedostatok týchto mastných kyselín, prejaví sa to zlou kvalitou kože, vlasov a nechtov. Znižuje sa obranyschopnosť organizmu, môže dôjsť k zhoršeniu pamäti aj videnie a ďalším príznakom. Avšak na druhej strane si treba uvedomiť, že tieto príznaky sú pomerne všeobecné, môžu byť aj symptómy iných chorôb.

 

 Omega 3 6 9 a ich výhody:

  • Podporujú kardiovaskulárne zdravie
  • Môžu znížiť hladinu cholesterolu
  • Sú vynikajúce pre kožu, vlasy a nechty
  • Majú prirodzené vlastnosti pre posilnenie imunitného systému
 

Zloženie

Omega 3 rybí olej, kapsule (glycerol, želatína), olej z boráku lekárskeho, vitamín E, extrakt z rozmarínu, prírodný citrónový olej.

 

Dávkovanie

Užívajte 1 až 3 kapsule denne. Deťom je odporučená 1 kapsula denne po raňajkách.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula
EPA (kyselina eikosapentaenová) 142 mg
DHA (kyselina dokosahexaenová) 96 mg
LA (kyselina linolová) 54 mg
GLA (gama linolová kyselina) 32 mg
OA (kyselina olejová) 23 mg
Vitamín E 10 mg

 

 

Upozornenie

Skladujte v suchu, tme a chlade . Doplnok stravy. Nie je náhradou pestrej stravy. V prípade zdravotných problémov konzultujte s lekárom. Neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky, kvasnice, lepok, škrob a laktózu. Nevhodné pre vegetariánov. Bez pridaného cukru, soli, geneticky upravovaných organizmov.

Recenzie od zákazníkov

Omega 3 6 9 - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Omega 3 6 9 - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Omega 3 6 9 - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď