Olivový olej - OLI OLI

Výrobca:

Olivový olej v spreji je mimoriadne kvalitný a čistý 100% olivový olej. Neobsahuje žiaden cholesterol, tuk a ani kalórie, a preto je vhodný pre športovcov a ľudí, ktorí si potrpia na chutné a zdravé jedlá. Obsahuje o 95% menej kalórií ako maslo, margarín a iné oleje. Je overeným pomocníkom v teplej aj studenej kuchyni, ktorý nemá vplyv na chuť ani vôňu jedál.


Dlhodobo nedostupný
 

100% čistý olivový olej v spreji bez kalórií, tuku a cholesterolu, vám poslúži na nízkokalorické varenie a pečenie v studenej aj teplej kuchyni

Olivový olej v spreji na nízkokalorické varenie obsahuje mimoriadne kvalitný, čistý 100% olivový olej. Neobsahuje žiaden cholesterol, tuk a ani kalórie, a preto je vhodný pre športovcov a ľudí, ktorí si potrpia na chutné a zdravé jedlá. Vďaka tlaku v spreji sa olej pri aplikácii rovnomerne nanesie na celú plochu. Mikroskopická vrstva zabezpečí, že sa neprepaľuje a vytvára trvalý film, ktorý zabraňuje prichyteniu. Olivový olej v spreji na nízkokalorické varenie možno používať všade, kde bežne používate olivový olej. Najmä na miestach, kde chcete olej rovnomerne "rozprestrieť" po ploche. Využijete ho pri pečení na cestá, použitie nájde aj ako zdravá alternatíva namiesto masla pri zelenine, uvarenej v pare alebo vo vode. Poslúži vám v teplej aj studenej kuchyni.

 Olivový olej v spreji oli oli

 

Pri akých jedlách použijete olivový olej v spreji?

  • pečené mäso (môžete vystriekať plech pred nakladaním plátkov)
  • pečenie palaciniek (až 5 ks na jedno vystriekanie panvice)
  • koláče (ľahko sa vyklopí, nič sa nepripečie)
  • zapekané zemiaky, cestoviny (orestovanie cibuľky, atď.)
  • chladené koláče (použitie namiesto alobalu)
  • toasty (nepripália sa, sú chrumkavé a toustovač sa lepšie čistí)

 

Olej v spreji je overený pomocník pri grilovaní (na klasickom, ale aj elektrickom, či kontaktnom grile). Dodá rybám i mäsku skvelú chuť bez zbytočného prepaľovania sa a najviac sa vám nič neprilepí. Môžete ho použiť taktiež na platňu, ihlice, rošt a všetky ostatné pomôcky vášho grilu. Až dogrilujete, všetko sa vám bude čistiť omnoho jednoduchšie, navyše množstvo oleja používaného v spreji je výrazne nižšie, ako v prípade klasických olejov vo fľašiach.

 

Ako ho používať?

Pred použitím dobre pretrepte a striekajte 15 - 30 cm od povrchu.

 

Zloženie

Čistý panenský olivový olej, lecitín, voda, plyn.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (cca 0,25 g)
Kalórie 0 kcal
Kalórie z tuku 0 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
   z toho trans tuky 0 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 0 mg
Sacharidy 0 g
   z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
zdroj vitamínov A, C, vápnika a železa

 

Upozornenie

Olej v spreji nikdy nestriekajte priamo do plameňa, ani do žeravých uhlíkov. Jednu dávku získate pri striekaní v dĺžke menej ako jedna sekunda. Plechy a rošty udržujte pri aplikácii mimo dosahu ohňa. Udržujte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote nižšej ako 45°C.

Recenzie od zákazníkov

Olivový olej - OLI OLI

Write Your Own Review
Prezeráte si:Olivový olej - OLI OLI
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 5,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie N/A