Nut Butter Lover - GymBeam

0%
0% (0)
Výrobca: GymBeam

Obsahuje totiž 3 druhy orieškových krémov so skvelým zložením a ešte lepšou chuťou. Súčasťou je 100 % arašidové maslo, Trojitý orieškový krém a Kešu maslo s kokosom, bielou čokoládou a jahodami. Hodí sa tak na ozdobenie kaše, palaciniek alebo na pečenie zdravých dobrôt.

Dlhodobo nedostupný

Nut Butter Lover - balíček 3 druhov orechových masiel, ktoré vynikajú lahodnou chuťou, neodolateľnou krémovou konzistenciou a skvelým zložením

Nut Butter Lover obsahuje zvýhodnenú sadu 3 orechových masiel, ktorá poteší každého fanúšika týchto lahodných krémov. Nie je totiž nič lepšie ako mať doma hneď niekoľko druhov, pretože spoľahlivo vylepšia chuť a zloženie každého jedla. Maslá sa hodia na ozdobenie obilnej kaše, palaciniek či lievancov alebo aj ako jedna z ingrediencií do smoothie. Rovnako ich využijete do ciest a krémov pri pečení vašich obľúbených dezertov. V neposlednom rade si na nich môžete pochutnať len tak na lyžičke alebo v kombinácii s čerstvým ovocím. Pomocou týchto masiel dostanete do jedálnička viac zdravých tukov, rastlinných bielkovín, vlákniny a ďalších prospešných látok.

         

V balíčku na vás čaká jemné 100 % arašidové maslo, ktoré patrí medzi najobľúbenejšie krémy. Má totiž lahodnú čisto arašidovú chuť, lákavú krémovú konzistenciu a zloženie bez akýchkoľvek prídavných látok. Aj vďaka tomu vyniká vysokým obsahom rastlinných bielkovín a zdravých tukov.

       

Súčasťou je aj Trojitý orieškový krém, ktorý vznikol jedinečnou kombináciou populárnych kešu orechov, arašidov a mandlí. Je tak ideálny pre všetkých ľudí, ktorí si nedokážu vybrať medzi maslami vyrobenými zo sladkých kešu orechov, horkosladkých mandlí alebo neodolateľných pražených arašidov. Táto orechová nátierka spája to najlepšie z nich, a to po chuťovej aj nutričnej stránke.

          

Do tretice všetko dobré, a preto sme do balíčka pridali Kešu maslo s kokosom, bielou čokoládou a jahodami, ktoré potešia všetkých milovníkov zdravých sladkých dobrôt. Základ tohto lahodného krému tvoria namleté kešu oriešky, s ktorými perfektne ladí kokos a biela čokoláda. Dokonalé spojenie však vzniká až po pridaní lyofilizovaných jahôd, ktoré maslu dodávajú osviežujúcu chuť a nevšednú ružovú farbu.

             

Nut Butter Lover poteší všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu, ktorí si radi spestrujú jedálniček lahodnými orechovými maslami.

              

Nut Butter Lover a jeho výhody

  • balíček s tromi druhmi orechových masiel
  • obsahuje produkty so zdravými tukmi, rastlinnými bielkovinami a vlákninou
  • 100 % arašidové maslo má lahodnú chuť a krémovú konzistenciu
  • Trojitý orieškový krém v sebe spája výhody kešu, mandlí a arašidov
  • Kešu maslo s kokosom, bielou čokoládou a jahodami poteší nevšednou chuťou
  • orechové maslá sa hodia do kaší, jogurov, smoothie aj na pečenie
  • ideálny pre priaznivcov zdravého stravovania

             

Zloženie Nut Butter Lover

  1. Arašidové maslo 100 % - GymBeam - 340 g jemného arašidového krému bez pridaného cukru, soli a oleja.
  2. Trojitý orieškový krém - GymBeam - 340 g orechového masla s obsahom arašidov, kešu a mandlí, ktorý má unikátnu chuť a skvelé nutričné hodnoty.
  3. Kešu maslo s kokosom, bielou čokoládou a jahodami - GymBeam - 340 g ochuteného orechového masla s 10 % obsahom lyofilizovaných jahôd.
Detail produktu
Vyrobené v EU
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Hlavná kategória Darčekové balíčky
Ostatné kategórie Darčeky
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Darčeky pre celú rodinu
Na pečenie a varenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Nut Butter Lover - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Nut Butter Lover - GymBeam
Vaše hodnotenie
Balenie (g) Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď