Nut Butter Lover - GymBeam

0%
0% (0)
Výrobca: GymBeam

Obsahuje totiž 3 druhy orieškových krémov so skvelým zložením a ešte lepšou chuťou. Súčasťou je 100 % arašidové maslo, Trojitý orieškový krém a Kešu maslo s kokosom, bielou čokoládou a jahodami. Hodí sa tak na ozdobenie kaše, palaciniek alebo na pečenie zdravých dobrôt.

Dlhodobo nedostupný

Nut Butter Lover - balíček 3 druhov orechových masiel, ktoré vynikajú lahodnou chuťou, neodolateľnou krémovou konzistenciou a skvelým zložením

Nut Butter Lover obsahuje zvýhodnenú sadu 3 orechových masiel, ktorá poteší každého fanúšika týchto lahodných krémov. Nie je totiž nič lepšie ako mať doma hneď niekoľko druhov, pretože spoľahlivo vylepšia chuť a zloženie každého jedla. Maslá sa hodia na ozdobenie obilnej kaše, palaciniek či lievancov alebo aj ako jedna z ingrediencií do smoothie. Rovnako ich využijete do ciest a krémov pri pečení vašich obľúbených dezertov. V neposlednom rade si na nich môžete pochutnať len tak na lyžičke alebo v kombinácii s čerstvým ovocím. Pomocou týchto masiel dostanete do jedálnička viac zdravých tukov, rastlinných bielkovín, vlákniny a ďalších prospešných látok.

         

V balíčku na vás čaká jemné 100 % arašidové maslo, ktoré patrí medzi najobľúbenejšie krémy. Má totiž lahodnú čisto arašidovú chuť, lákavú krémovú konzistenciu a zloženie bez akýchkoľvek prídavných látok. Aj vďaka tomu vyniká vysokým obsahom rastlinných bielkovín a zdravých tukov.

       

Súčasťou je aj Trojitý orieškový krém, ktorý vznikol jedinečnou kombináciou populárnych kešu orechov, arašidov a mandlí. Je tak ideálny pre všetkých ľudí, ktorí si nedokážu vybrať medzi maslami vyrobenými zo sladkých kešu orechov, horkosladkých mandlí alebo neodolateľných pražených arašidov. Táto orechová nátierka spája to najlepšie z nich, a to po chuťovej aj nutričnej stránke.

          

Do tretice všetko dobré, a preto sme do balíčka pridali Kešu maslo s kokosom, bielou čokoládou a jahodami, ktoré potešia všetkých milovníkov zdravých sladkých dobrôt. Základ tohto lahodného krému tvoria namleté kešu oriešky, s ktorými perfektne ladí kokos a biela čokoláda. Dokonalé spojenie však vzniká až po pridaní lyofilizovaných jahôd, ktoré maslu dodávajú osviežujúcu chuť a nevšednú ružovú farbu.

             

Nut Butter Lover poteší všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu, ktorí si radi spestrujú jedálniček lahodnými orechovými maslami.

              

Nut Butter Lover a jeho výhody

  • balíček s tromi druhmi orechových masiel
  • obsahuje produkty so zdravými tukmi, rastlinnými bielkovinami a vlákninou
  • 100 % arašidové maslo má lahodnú chuť a krémovú konzistenciu
  • Trojitý orieškový krém v sebe spája výhody kešu, mandlí a arašidov
  • Kešu maslo s kokosom, bielou čokoládou a jahodami poteší nevšednou chuťou
  • orechové maslá sa hodia do kaší, jogurov, smoothie aj na pečenie
  • ideálny pre priaznivcov zdravého stravovania

             

Zloženie Nut Butter Lover

  1. Arašidové maslo 100 % - GymBeam - 340 g jemného arašidového krému bez pridaného cukru, soli a oleja.
  2. Trojitý orieškový krém - GymBeam - 340 g orechového masla s obsahom arašidov, kešu a mandlí, ktorý má unikátnu chuť a skvelé nutričné hodnoty.
  3. Kešu maslo s kokosom, bielou čokoládou a jahodami - GymBeam - 340 g ochuteného orechového masla s 10 % obsahom lyofilizovaných jahôd.
Detail produktu
Vyrobené v EU
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
EAN 8586024620261
HS kód 21069098: --- Ostatné
Brutto váha 1.90 kg
Hlavná kategória Darčekové balíčky
Ostatné kategórie Darčeky
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Darčeky pre celú rodinu
Na pečenie a varenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Nut Butter Lover - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Nut Butter Lover - GymBeam
Vaše hodnotenie
Balenie (g) Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď