Nitrix 2.0 - BSN

Výrobca: BSN

Nitrix 2.0 je nový predtréningový stimulant, ktorý poskytuje maximálne napumpovanie, zvyšuje hladinu NO a zlepšuje výkon a vytrvalosť. Obsahuje aminokyselinu L-citrulín (až 3g), vďaka čomu vás dokonale pripraví na tréning. Navyše, potláča únavu a zvyšuje energiu.

Dlhodobo nedostupný

Nitrix 2.0: predtréningový stimualt na zlepšenie výkonnosti a vytrvalosti

Nitrix 2.0 je nový predtréningový stimulant, ktorý poskytuje maximálne napumpovanie, zvyšuje hladinu NO a zlepšuje výkon a vytrvalosť. Je to najnovší pokrok vo vývoji koncentrovanej kyseliny dusičnej, prekurzoru výroby oxidu dusnatého, ktorý je určený na podporu prekrvenia, vytrvalosti a výkonu. Kľúčom k úplne novému a prepracovanému NITRIX 2.0 je použitie aminokyseliny L-citrulín (3 g), čo je prekurzor výroby oxidu dusnatého. BSN s neúnavnou oddanosťou k inováciám opäť prináša vylepšenú verziu svojho najlepšieho produktu a napreduje dopredu vo svete doplnkov výživy. Poskytuje cenný základ vašej suplementácie a tréningového úsilia. Je oveľa pohodlnejší, než inokedy. V ideálnom prípade vám postačia 3 tablety 60 minút pred tréningom a 3 tablety po tréningu, to znamená šesť tabliet denne.

NITRIX 2.0 je navrhnutý pre podporu:

• Napumpovania
  • Vytrvalosti
  • Produkcie oxidu dusnatého
  • Výkonu

nitrix 2.0 predtréningový stimualnt

Nitrix 2.0 a jeho výhody

• zaisťuje maximálne napumpovanie
  • potláča únavu
  • zlepšuje vytrvalosť
  • zvyšuje energiu
  • produkuje oxid dusnatý
  • obsahuje novú formu kreatínu

Kreatín monohydrát, L-Citrulín, plniaca látka (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), extrakt hlohu (Crataegus monogyna/laevigata, aerial part), extrakt granátového jablka (Punica granatum, plod), extrakt hroznových semienok (Vitis vinifera, semeno), stabilizátor (zosilnená sodná soľ karboxymetylcelulózy), extrakt kajenského korenia (Capsicum annuum, plod), Polygonum cuspidatum extrakt z kôry v prášku (štandardizovaný 20% resveratrol), nikotinamíd, extrakt čierneho pepru (Piper nigrum, plod).

nitrix 2.0 predtréningový stimualnt

Užite 3 tablety 60 minút pred tréningom a 3 tablety po tréningu.

Nutričné hodnoty1 dávka (3 tab)
Kreatín 1,5 g
L-Citrulín 1,5 g
Extrakt hlohu 100 mg
Extrakt granátového jablka 100 mg
Extrakt hroznových semienok 50 mg
Extrakt kajenského korenia 25 mg
Niacín 12 mg
Extrakt z čierneho pepru 5 mg
Resveratrol 3 mg

Pred použitím sa poraďte so svojim lekárom ak užívate lieky, alebo ak máte zdravotné problémy. Nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov, ženy, ktoré sú tehotné, alebo sa snažia otehotnieť, alebo dojčia. Nie je vhodné pre osoby citlivé na niacín. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, rybí tuk a orechy.

Hlavná kategória Pre-workouty
Bez GMO nie
Forma tabletkovaný
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Skupina príchute čokoláda
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty

Recenzie od zákazníkov Nitrix 2.0 - BSN
Prezeráte si:Nitrix 2.0 - BSN

Kreatín, Citrulín a pár extraktov v malých množstvách, to je nitrix. Jednoznačne neide o najlepšiu predtréningovku ktorú som mal, ale ako darček potešilo. Po prvej dávke som takmer nič necítil, no po druhej to už zabralo.. Odporúčam kombinovať s rýchlymi sacharidmy a beta-alaninom.

Oproti pôvodnému nitrixu AVPT je to ako by ste jedli lentilky... starý nitrix ste citili už po prvej davke napumpovanie brutálne, ale toto je skoda penazi uz som si myslel ze mi prisiel nejaky fake... napumpovanie ziadne ani po uzivani 3 nasobnych davok....

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
Lepok
Dobry den, tento produkt obsahuje lepok alebo je vhodny pre celiatikov ? Dakujem