Niox Ultra 120 kaps - Nutrex

Niox Ultra je koncentrovaná NO pumpa, ktorá vám pomôže dosiahnuť lepšie a rýchlejšie výsledký. Vďaka užívaniu Nioxu, budú vaše svaly plnšie, guľatejšie, väčšie s extra žilami.

34,95 €

27,55

Nie je na sklade

 

Niox  Ultra

Niox je koncentrovaná NO muscle pump formula. Pomocou rýchlo-pôsobiacich tekutých kapsúl vám pomôže dosiahnuť výsledky rýchlejšie.

Rýchlejšia absorbcia: Tablety a kapsule naplnené práškom sú známe ako pomaly pôsobiace, vaše telo potrebuje viac času na ich strávenie a účinnosť. Použitím našich rýchlo-pôsobiacich tekutých kapsúl znížite čas na pôsobenie na minimum. Pred-rozpustené a skvapalnené NO-boostery vstúpia do vášho krvného riečiska oveľa rýchlejšie a pripravené na akciu.

Skutočné výsledky: Niox okamžite dopraví NO vytvárajúci Arginín Ethyl Ester do vášho krvného riečiska, podporený Glycerínom, Agmatine sulfátom a skutočným Beta Alanínom, aby boli vaše svaly väčšie, plnšie a guľatejšie s extra žilami.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 3 kapsuly 30 minút pred raňajkami a ďalšie 3 pred večerou. V tréningové dni užite 3 kapsuly pred tréningom a ďalšie tri medzi jedlami. Dodržujte pitný režim. Niox užívajte vždy približne 30 minút pred jedlom alebo tréningom.

Nutičné informácie

NIOX ™ Muscle & Pump Advanced Formula 3000mg
L-Arginine Ethyl Ester *
Glycerine *
AgmaPure ® Agmatine Sulfate *
Carnosyn® Beta-Alanine

Zloženie

L-arginín etyl ester dichlorid, R + Lipoová kyselina, disodná soľ adenosintrifosfátu, L-Norvalín, hydrogénfosforečnan vápenatý, Glycerol, rastlinná celulóza, vyčistená voda.

Upozornenie

Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Prípravok udržiavajte mimo dosahu detí.

 

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Niox Ultra 120 kaps - Nutrex

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Niox Ultra 120 kaps - Nutrex

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code