Niacín 500 mg - NOW Foods

Výrobca: NOW Foods

Niacín sú vegánske kapsule s obsahom 500 mg niacínu, známeho aj ako vitamín B3, ktorý sa podieľa na správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Vďaka tomu má vplyv aj na zníženie vyčerpania a únavy. Medzi jeho ďalšie benefity patrí, že pomáha udržiavať zdravie pokožky a slizníc. Má vplyv aj na správnu funkciu nervovej sústavy a psychiky.

Niacín - vitamín B3, ktorý znižuje únavu a vyčerpanie, a udržiava zdravie pokožky

Niacín je vitamín B3 vo forme vegánskych kapsúl s obsahom 500 mg účinnej látky. Medzi jeho hlavné úlohy patrí to, že prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Môže pomôcť v čase, keď je váš organizmus vystavený dlhotrvajúcej námahe, pretože znižuje únavu a vyčerpanie.

Medzi jeho ďalšie vlastnosti patrí aj pozitívny vplyv na nervový systém a správne fungovanie ľudskej psychiky. Niacín je vhodný aj ako prevencia problematickej pokožky, pretože prispieva k udržaniu jej zdravia. Pomáha tiež zachovávať zdravie slizníc.

Niacín a jeho výhody:

• obsahuje 500 mg vitamínu B3
  • prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
  • znižuje vyčerpanie a únavu
  • pomáha udržiavať zdravú pokožku a sliznice
  • prispieva k správnej funkcii psychiky
  • má formu vegánskych kapsúl

Želatína (kapsula), celulóza, oxid kremičitý, stearát horečnatý (rastlinný zdroj).

Užívajte 1 kapsulu denne s jedlom.

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kapsula)
Niacín (vitamín B3)  500 mg

Neodporúča sa pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak užívate lieky (najmä antikoagulanty), alebo máte zdravotné ťažkosti (najmä kardiovaskulárne ochorenia, problémy s pečeňou, zápalové ochorenia čriev, cukrovka, dna alebo migréna), poraďte sa pred užitím s lekárom.Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

V tomto produkte sa môžu vyskytnúť prirodzené farebné odchýlky.

Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Alergénové upozornenie: Nie je vyrobené z pšenice, lepku, sóje, mlieka, vajec, rýb, mäkkýšov ani zo stromových orechov. Vyrába sa v závode GMP, ktorý spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény. Tento produkt môže spôsobiť dočasné začervenanie, svrbenie alebo červené vyrážky na koži. Táto reakcia je normálna a neškodná. Ak pociťujete akékoľvek dlhodobé nepohodlie, prestaňte ho používať a poraďte sa so svojím lekárom.

Hlavná kategória Vitamíny B
Zmes číry
Forma kapsulovaný
Vyrobené v Spojené štáty
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Bez GMO nie
Kapsule 100 kaps.
Ostatné kategórie Vitamíny
Športová výživa

Recenzie od zákazníkov Niacín 500 mg - NOW Foods
Prezeráte si:Niacín 500 mg - NOW Foods

Bohuzial , po uziti niacinu som dostala silnu alergicku reakciu. Cize mierne zacervenanie ktore som nasla v popise sa zmenilo na" horuce ,svrbiace cervene telo????". No proste mi to nesadlo skoda????

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
100 kaps. 16,95 € 9,95 €